Moja ulubiona medytacja

Tutaj umieszczamy swoje ulubione medytacje/afirmacje/modlitwy, to co jest skuteczne w Twojej praktyce! <aniołek>
Lightworker
Adept

Re: Moja ulubiona medytacja

Postautor: Lightworker » 18 mar 2018, 3:28

Moja ulubiona medytacja i stylem zycia jest odpuszczenie. Przestanie sie bronic przed kazda mysla, energia i pozwolic byc wszystkiemu takie jakie jest. :) Dziala cuda. :)
www.czubekpiramidy.wordpress.com - Gdzie prawda wychodzi na jaw

niepokornykombinator
Adept

Postautor: niepokornykombinator » 18 mar 2018, 12:40

Ignorancja równa się inteligencja spryt stoi nad siłą fizyczną na pewno racja tylko spokój wewnętrzny konieczny

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 20 mar 2018, 21:31

Niedźwiedź Kacper pisze:2) Medytacja przy słowiańskiej mantrze pomyślności:
https://www.youtube.com/watch?v=nnVKedTG7k0&t=1031s

Jako uzupełnieni informacji o tej mantrze : https://bialczynski.pl/2017/03/18/slowi ... aosowania/
TAROHORO CZARODORO JARGA DRAGO WESE
Mantra (Mądra [Mąd-d-ra]) = Mudra (Modra [Mąd-d-RA]) = Mandala (Mąddała, Jąt-Ra)
Tarohoro (Тарохоро)- Stwarza warunki sprzyjające wszelkiemu wzrostowi i wzbogaceniu. Przysposabia do magiczych mocy, aby wpłynąć na sytuacje łączące ludzi. Jest to również energia miłości. To słowo może być również używane aby skrzyżować drogę dwojga ludzi.

Czarodoro (Чародоро)- Pomaga przekroczyć własne słabości i ograniczenia. Stwarza warunku pomagające wyjść z beznaczyjnych sytuacji. Uwalnia od negatywnego nastawenia, obdarza jasnowidzeniem i przenikliwością umysłu.

Jarga (Ярга)- Jest to oczyszczająca runa, wspomagająca odradzanie sił witalnych i pasji w człowieku. Obdarza siłą przyciągania dóbr materialnych i zdrowia. Uwalnia drogę życiową z przykrych zdarzeń.

Drago (Драго)- Wpływa równoważąco na skrajne sytuacje (np. finansowe),
wskazuje za pomocą snów lub wizji dobre rozwiązania. Harmonizuje relacje między kobietą a mężczyzną przyczyniając się do pogłębienia miłości i zrozumienia.

Wese (Весе)- Dodaje sił w codziennych zmaganiach. Przyczynia się do osiągnięcia sławy, kariery i pomyślności materialnej lub władzy. Należy jednak pamiętać, że nie jest to pomoc dana dla zaspokojenia niskich żądz. Kto tak postąpi, zostanie ukarany. Wibracje tego słowa, tej runy prowadzą do życia w dostatku i mądrości zwieńczając je Sławą.

Mantrę należy powtórzyć co najmniej 70 razy.
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Wróć do „Moja ulubiona medytacja”