Prośba o wsparcie i modlitwę dla umierającego dziecka

Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum obudzeni.info, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!
Regulamin forum
* Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum obudzeni.info, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!

* Każdy niech użyje innych słów, które są jego indywidualnym portalem do Świata Poziomu Serca.

* Nowy temat w tym dziale - to nowa intencja
Awatar użytkownika
ania-blue
Adept

Prośba o wsparcie i modlitwę dla umierającego dziecka

Postautor: ania-blue » 05 maja 2016, 0:26

Kochani dzisiaj bardzo was proszę o wsparcie i modlitwę dla umierającego dziecka......4 letnia Ola po zatrzymaniu krążenia , byłam przy reanimacjii. dziecko jest na OIOMIe. Jeszcze walczy....Proszę o światło z waszych serc..
http://olenkajanowicz.bloog.pl/id,35452 ... index.html

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Prośba o wsparcie i modlitwę dla umierającego dziecka

Postautor: ZbyniuRoksana » 05 maja 2016, 6:59

Tak czasem w życiu bywa, że pewne doświadczenia, zwłaszcza osobiste, nas przytłaczają. Wtedy sztuką jest umieć znaleźć w sobie pokłady siły i ufności w stwórcę, który najlepiej wie, co dla twojej córuchny będzie najlepsze. Zawsze trzeba ufać i mieć solenne przekonanie w szczęśliwe zakończenie traumy, którą przeżywasz. Jesteś super mamą i twoja córka Ola o tym wie, że ją kochasz bezgraniczną miłością i że czekasz na jej powrót na rodzinne łono. Jesteśmy z Tobą po prośbie u góry, by dano Tobie i twojej Oli szansę na szczęśliwą przyszłość.

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 05 maja 2016, 8:50

Całym sercem wspieram małą Oleńkę.
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Awatar użytkownika
ania-blue
Adept

Postautor: ania-blue » 05 maja 2016, 9:24

Dziękuję

Awatar użytkownika
ania-blue
Adept

Postautor: ania-blue » 05 maja 2016, 9:27

To nie jest moje dziecko, opiekowałam się Olą. Dziękuję za wsparcie.

mars
Moderator

Postautor: mars » 05 maja 2016, 9:52

Aniu jesteśmy z tobą w tej próbie. Dzisiaj rano już poprosiłem Tatusia o pomoc dla was, natomiast jak wrócę do domu zapalę świeczkę w intencji małej Oleńki. Jestem pewien że zarówno ty jak i Oleńka z tej próby wyjdziecie po stokroć razy mocniejsze i przepełnione jeszcze większą wiarą niż dotychczas. <serducho>

Mołses
Nowy

Postautor: Mołses » 05 maja 2016, 9:57

Jestem i proszę o opiekę anielską i opiekę Matki Boskiej dla najwyższego dobra Oli.
Bądź radosna każdego dnia począwszy od Teraz Niebieska Aniu.

Awatar użytkownika
SirVoosh
Adept

Postautor: SirVoosh » 06 maja 2016, 22:40

Wysłałem energie dla Oli, jej rodziców i na całą sytuację. Jestem z Wami myślami.

Awatar użytkownika
ania-blue
Adept

Postautor: ania-blue » 07 maja 2016, 21:02

Dziękuję wszystkim za modlitwę i wsparcie duchowe. Olunia odeszła wczoraj....

mars
Moderator

Postautor: mars » 08 maja 2016, 11:26

Ania-blue, łączymy się z tobą w tęsknocie. Pamiętaj, że ona jedynie zmieniła miejsce pobytu. Jej piękna dusza doświadczyła, czego miała doświadczyć i niedługo zejdzie znowu do naszego świata.
Jesteśmy z tobą i prosimy źródło o jak najwięcej światła dla Ciebie i twoich bliskich.

Wróć do „Wsparcie duchowe - dołącz się!”