Intencja - Rozwój forum obudzeni.info

Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum obudzeni.info, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!
Regulamin forum
* Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum obudzeni.info, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!

* Każdy niech użyje innych słów, które są jego indywidualnym portalem do Świata Poziomu Serca.

* Nowy temat w tym dziale - to nowa intencja

Jak wspierasz tą intencę?

Podpisem Gloriana lub linkiem do jego intencji
8
73%
Własną afirmacją w podpisie w intencji rozwoju forum
3
27%

Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Intencja - Rozwój forum obudzeni.info

Postautor: Glorian » 22 kwie 2016, 12:48

Intencja dla rozwoju forum. Wersja długa.
Jestem na Świecie Wyboru dlatego teraz świadomie wybieram Wartości Światła jako współtwórca i część procesu obudzeni.info
Teraz przywołuję Anioły/Opiekunów/Światło i proszę o oczyszczenie energetyki procesu obudzeni.info ze wszelkich podczepów i brudu.
Wszelkie niepokoje odkładam na półkę zapomnienia. Jestem spokojny, odprężony i bezpieczny.
Panie Boskości Życia, która jest wszystkim wszędzie jednocześnie, wypełnij Swoim Białym Światłem proces obudzeni.info swoją Miłością, Mądrością i Mocą!
Przekraczam drzwi do Nowego Świata. Zostawiam pychę, ego i strach. Uwalniam proces obudzeni.info od wszelkich kodów/maind control, od zniewolenia umysłu, od poczucia winy i chęci osądzania.
Zrzucam powłokę materializmu. Wyobraźnia i geniusz procesu obudzeni.info jest Absolutny.
Podłączam forum obudzeni.info pod Boską Świadomość/Boski wzorzec.
Proces obudzeni.info jest czystym kanałem czerpiącym z nieograniczonego/totalnego/absolutnego Źródła w nieograniczony/totalny/absolutny sposób.
Jest wolny od wszelkich systemów, religi, ekonomii, wszelkiego materializmu. Panuje tu dostatek wszystkiego czego Dusza zapragnie.
Czerpiecie tu Radość z tworzenia postów, dzielenia się wysoko energetyzującym info, podnoszenia wibracji własnych i wszystkich tutaj.
Przecież Bóg/źródło/TatuśMamusia stworzył nas na wzór i podobieństwo swoje. Teraz o tym pamiętam!
Dziękuję Ci Ojcze/źródło/TatusiuMamusiu za Siłę i Sprawczość tej afirmacji oraz prowadzenie.
Dziękuję wszystkim tworzącym proces obudzeni.info za wsparcie.

Inspiracja ---> Ania Mikulska "Medytacja Nadziei" https://youtu.be/9tvmRl_bAJA

PS. Każdy użytkownik: gość, zarejestrowany, funkcyjny (Redaktor, Współtwórca, Moderator, Administrator) online jest częścią procesu w przestrzeni obudzeni.info

Używam takiego słowa czysto informatycznego, bo to moja szyszynka przepuszcza/ dobrze definiuje. Ogólnie chodzi o to, że jak komputer wyświetla np. strony internetowe to w tle może robić inne procesy i ze mną jest tak samo. A przynajmniej dążę do tego, żeby tak było. Przecież jesteśmy istotami wielowymiarowymi. Więc czemu nie działać na wielu wymiarach w tym samym czasie?

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Intencja - Rozwój forum obudzeni.info

Postautor: Glorian » 22 kwie 2016, 13:36

Wersja krótka z mojego podpisu
  • Teraz przywołuję Anioły/Opiekunów i proszę o oczyszczenie energetyki procesu obudzeni.info ze wszelkich podczepów i brudu. Otaczam Białym Światłem Miłości tą przestrzeń online.
  • Podłączam proces pod Boską Świadomość/Boski Wzorzec.
  • Proces obudzeni.info jest Czystym Kanałem czerpiącym z Nieograniczonego/Totalnego/Absolutnego Źródła w Nieograniczony/Totalny/Absolutny sposób.
  • Proszę aby rejestrowały się tutaj istoty od Światła i dziękuję, że Wszyscy piszą posty z Poziomu Serca na forum.
Więcej na temat tej intencji --->

Awatar użytkownika
khq
Adept

Postautor: khq » 25 kwie 2016, 8:09

Federacja galaktyczna, (ponad 300 cywilizacji światła) przesyła swoją opiekę.

Wystarczy poprosić, a przybędziemy z pomocą.

Czas doświadczyć cudu którym jesteś.

z bezwarunkową miłością
khq

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 25 kwie 2016, 12:38

khq, witaj bracie/siostro <przytul>
<welcome>
Cieszę się, że jesteś Tu <radocha_wielu>
Pozytywna Fala dla Ciebie <fala>

daglezja
Moderator

Postautor: daglezja » 25 kwie 2016, 18:57

khq pisze:Federacja galaktyczna, (ponad 300 cywilizacji światła) przesyła swoją opiekę.

Wystarczy poprosić, a przybędziemy z pomocą.

Czas doświadczyć cudu którym jesteś.

z bezwarunkową miłością
khq

możesz ciut więcej na ten temat, np., jakiś link :)
plisss :)

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 26 kwie 2016, 9:02

:)

Awatar użytkownika
khq
Adept

Postautor: khq » 26 kwie 2016, 18:09