Wsparcie duchowe - pytania i odpowiedzi

Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum obudzeni.info, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!
Regulamin forum
* Jesteśmy jednością. Ty wspierasz mnie, ja wspieram Ciebie. Każdy kto chce pomóc i wspierać duchowo forum obudzeni.info, niech napisze swoją afirmacje w podpisie i raz dziennie ją sobie przeczyta z emocją napędową. Jedna intencja, jeden cel, różne drogi. Kochani, w grupie Siła. Jest nas wielu! Damy radę! Stwórzmy w ten sposób akumulator pozytywnej energii dla każdego potrzebującego! Im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz!

* Każdy niech użyje innych słów, które są jego indywidualnym portalem do Świata Poziomu Serca.

* Nowy temat w tym dziale - to nowa intencja
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Wsparcie duchowe - pytania i odpowiedzi

Postautor: Glorian » 22 kwie 2016, 13:29

Tutaj zadajemy pytania.

Awatar użytkownika
khq
Adept

Re: Wsparcie duchowe - pytania i odpowiedzi

Postautor: khq » 25 kwie 2016, 8:34

Pokochałeś już siebie?

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 25 kwie 2016, 9:51

Oczywiście. Jestem szczęśliwą istotą czego i Tobie życzę.

Testuję czy możliwe jest kochać bezwarunkowo KAŻDY aspekt istoty zwanej człowiek w tej szkole dusz na planie 3D? Jakie są Twoje przemyślenia? Każdy nowy dzień daje mi nową odpowiedz. Dopuki manifestuję się tu i teraz Twoje pytanie jest otwarte.

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 09 paź 2016, 23:09

mam takie male pytanko moze nie na miejscu ale warto spytac. czy np w astralu przebywajac idzie sie cos dowiedziec o danej osobie

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 10 paź 2016, 10:18

Warto na początek zdefiniować co to jest astral, bo niektórzy uważają, że ze względu na zmianę na ziemi już go nie ma albo jest w wersji tyci, tyci.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 14 paź 2016, 20:36

Właśnie, trudno zdefiniować ostatnio, czym jest astral....czy to jeszcze astral? Ale w tej przestrzeni można co nie co. Mnie w tej przestrzeni otworzył się przede mną jakby sam zarys ekranu, jak ten telewizyjny i myślowo zapytano mnie, kogo chciałbym ujrzeć. Pomyślałem o jednej osobie, która umie pływać w różnych przestrzeniach. Moja myśl została natychmiast przesłana do owego ekranu, w którym podczas poszukiwań były same zakłócenia (jak dostrajanie kanałów telewizyjnych). Gdy zakłócenia się ustabilizowały, moje zapytanie powróciło z odpowiedzią negatywną. Co ciekawe, ekran dalej istniał przed moim eterycznym ciałem czekając na dalsze zapytania. Jednakże byłem tak rozżalony, że mimo tak fajnej możliwości, nie było mi w tym innym wymiarze spotkać daną osobę, że wyczuto natychmiast moje przygnębienie i ekran po prostu zgasł....resztę domysłów pozostawiam tobie Miszu.

IwonkaZielonka
Sympatyk Forum

Postautor: IwonkaZielonka » 26 lis 2016, 22:01

Pewnego dnia, na żywca, z otwartymi oczami, zobaczyłam takę siatkę w pomieszczeniu, w przestrzeni. Obejrzałam ją dokładnie: Była białosina, tak w 1/3 przeźroczysta. Wyglądało to jak włókna nerwowe z mniejszych wiązek. Włókna miały ok. 2-2,5 cm szerokości, punkty łączeniowe były w odległości ok 20-25 cm. Charakterystyczne było to, że zadne łączenie nie miało ostrych kątów, tylko były zaokrąglne. oglądałąm ją z 2-3 minuty, potem zniknęła.Co by się stało jakbym wsadziła w nią rękę. I co to jest dokladnie za siatka?
<serducho> <serducho> Miłość, jedność, równość-podstawa dobrego bytowania <serducho> :)

Wróć do „Wsparcie duchowe - dołącz się!”