Tymczasowe zawieszenie czata

Kasiek89
Sympatyk Forum

Re: Tymczasowe zawieszenie czata

Postautor: Kasiek89 » 27 maja 2016, 17:56

A ja się za Wami Dobre Duszki już stęskniłam <3 <3 <3 Tak się miło pisało! :-) Może coś innego, nowego się wyłoni do wspólnego pisania ;-) Buziaczki

Erlok
Adept

Postautor: Erlok » 27 maja 2016, 20:20

Ok Kochani :)
Stęsknione Dusze i Duszyczki :)
Na Facebooku jest już kilka grup pod nazwą Obudzeni.
W 2 grupach zaakceptowano moje zaproszenie, do trzeciej już ni wysyłałem prośby.
2 grupy mi wystarczą, poza tym i tak jestem w sporej ilości grup, a 2 grupy na FB sam administruję, ale z innej dziedziny.

Ale do rzeczy.
Postanowiłem założyć Chat na Skype pod nazwą "Obudzeni i Budzący się".
Rozumiem, że wiele osób posiada swoje konta na skype i pewnie są to konta bardziej oficjalne, nie wiem.
Ale można sobie założyć drugie, czy kolejne konto na skype, jeżeli ktoś chce zachować anonimowość.

Podaję link do skype:
https://join.skype.com/iQSw0Wlpd7DV

Na skype ja jestem praktycznie cały czas, ponieważ administruje tam wiele Grup, wiele chatów z racji mojej pracy.
Dlatego chciałbym od razu nadmienić, że przy jakichkolwiek kłótniach, atakach, wulgaryzmach, taka osoba, czy
też osoby od razu dostaną Bana, albo na stałe, albo na jakiś czas.

Myślę, że to dobry pomysł jakiejś kolejnej integracji, przynajmniej dopóki nie zostanie uruchomiony ponownie
chat tutaj na - Obudzeni.info Jeżeli powstanie nowy chat tutaj, na tym Forum, wtedy zdecydujemy razem, czy
zlikwidować chat na skype, czy nie.

Zapraszam na Skype i Pozdrawiam Wszystkich bardzo Gorąco :)

Kasiek89
Sympatyk Forum

Postautor: Kasiek89 » 27 maja 2016, 20:39

Już dołączyłam JUPI :D

BarbaraN
Adept

Postautor: BarbaraN » 27 maja 2016, 21:36

Chciałabym tylko powiedzieć, że takie historie zdarzają się w innych grupach ludzi, którzy nazywają siebie przebudzonym, atakują się nawzajem, jak ludzie którzy nadal nic nie wiedzą i nie widzą, jest to otyle niemiłe, że zapisując się do takiej grupy, spodziewam się spotkać osoby które naprawdę maja poziom osób obudzonych lub rzeczywiście chcących się obudzić, ale cały czas obserwuję starą energię, czyli czyja racja jest "najmojsza" przykre to jest, że trzeba zamykać możliwości kontaktu między ludźmi chcącymi coś wnieść od siebie, ale mam nadzieję, że znajdzie się jakieś rozwiązanie od naszego Tatusia które pozwoli na ponowny kontakt między prawdziwie obudzonymi :)

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 28 maja 2016, 0:23

BarbaraN pisze:Chciałabym tylko powiedzieć, że takie historie zdarzają się w innych grupach ludzi, którzy nazywają siebie przebudzonym, atakują się nawzajem, jak ludzie którzy nadal nic nie wiedzą i nie widzą, jest to otyle niemiłe, że zapisując się do takiej grupy, spodziewam się spotkać osoby które naprawdę maja poziom osób obudzonych lub rzeczywiście chcących się obudzić, ale cały czas obserwuję starą energię, czyli czyja racja jest "najmojsza" przykre to jest, że trzeba zamykać możliwości kontaktu między ludźmi chcącymi coś wnieść od siebie, ale mam nadzieję, że znajdzie się jakieś rozwiązanie od naszego Tatusia które pozwoli na ponowny kontakt między prawdziwie obudzonymi :)

Jedno z niewielu trafnych spostrzeżeń, jakie tu ostatnio przeczytałem. Warto się zastanowić nad treścią Barbary, zanim znowu zaczniecie klikać na zmodyfikowanym czacie. <okok>

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 28 maja 2016, 1:16

Glorian pisze:Znalazłem tutaj:
https://www.phpbb.com/customise/db/mod/ ... w_version/

Ktoś ma czas i ochotę go zainstaliwać?

Nie mam czasu, ani ochoty, ale jeśli nie znajdzie się ktoś inny to mogę powalczyć :)
Tylko najpierw test na backupie bazy danych i forum bym wolał wykonać.

Czyli:
1. Musiał byś mi dać na chwilę prawa admina.
2. Włączyć "maintenance mode" na forum.
3. Skopiować pliki.
4. Wyeksportować bazę danych.
4.5. Tu możesz usunąć mi prawa admina (lub je zostawić :P).
5. Podesłać mi wszystko na maila.

Wtedy (jak zadziała mi lokalnie) mogę zrobić pakiet plików do podmiany i skrypt do wklejenia do bazy, żeby nie ubić przypadkiem forum (ani nie stracić żadnych treści) :)

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 28 maja 2016, 7:57

TheSkip77, trochę pogrzebałem wczoraj w temacie na innym analogicznym forum robiąc tego moda i efekt jest taki, że jak mają się kreować tabele obsługujące ten czat w bazie sql to na serwerze wywala błąd 500, czyli brak dostępu dla skryptu. Problem z tym modem jest po stronie serwera. Serwer jest supportowany przez firme zewnętrzną i oni ustalają jakie regułki są dozwolone lub nie... Sprubuję wieczorem jakąś inną wersję tego czatu poćwiczyć a jak to nie pomoże to panowie z suportu technicznego będą musieli sami zainstalować czat, bo mają wszystkie narzędzia serwerowe...

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 28 maja 2016, 12:14

Hehe, to trzeba było czat zamknąć, żeby sprowokować do szczerych o nim wypowiedzi ;D
To może trzeba go częściej zamykać...
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 28 maja 2016, 15:51

@Glorian, dobrze :d

Tylko rób backupy, bo z doświadczenia wiem, że phpBB lubi sypać problemami, a odkręcanie zmian jest męczące :)
I blokuj pisanie jak robisz zmiany, bo nowych użytkowników można zrazić jak im posty poznikają.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 31 maja 2016, 23:40

Zauważyłem, że czat niepostrzeżenie, po cichu powrócił i żyje własnym życiem <yahoo> <brawo>

Wróć do „Wszystko co potrzebujesz wiedzieć”