Pytania i odpowiedzi

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Re: Pytania i odpowiedzi

Postautor: g00rmik » 04 sty 2017, 19:38

Podobnie jak IwonkaZielonka czasem słyszę wysokie piski z granicy słyszalności. Nie wiem czy jest puszczany w określonych porach, mam nadzieję że jednak nie <marzyciel> , ale słyszałem go na pewno w domu i biurze. Nie słyszę go na powietrzu. Chyba musi być związany z jakąś instalacją.
Jak pytasz o jakieś dźwięki dobrze by było podać chociaż mniej więcej częstotliwość. Pomocne będzie to, posłuchaj i daj znać.
https://www.youtube.com/watch?v=qNf9nzvnd1k
Większości wydaje się, że ma b.dobry słuch. To nagranie obala ten mit. A jak już wiadomo mniej więcej jakiej częstotliwości szukamy, to idzie to wygoglować.
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 05 sty 2017, 10:06

Artipor pisze:Gdy po śmierci będziemy na jakimś poziomie , można poprzez czynienie dobra iść na coraz wyższe poziomy?

W moim odczuciu tak ale reinkarnując się ponownie np na Ziemi tutaj czynisz dobro i wzrastasz, uczysz się i przerabiasz wartości, gdy znowu umrzesz w zależności od tego jak wyglądało Twoje ziemskie życie do takiego poziomu trafisz - można się piąć po drabinie poziomów, a osiągnięcie najwyższego może "kosztować" nas bardzo dużo wcieleń :)

( o mam deja vu) <zdziwiony>
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Awatar użytkownika
OstojaNuron
Współtwórca

Postautor: OstojaNuron » 06 sty 2017, 12:51

Grunt to ciągle poszukiwać, doświadczać, poprawiać się, odczuwać, zdobywać wiedzę, współuczestniczyć, wzrastać, zmieniać się i tak bez końca. Głównym powodem, ograniczeń jesteśmy my sami. Obraz całego naszego dorobku fizyczno-energetyczno-duchowego zawsze zmienia się w zależności z jakiego punktu odniesienia, poziomu świadomości patrzymy na Wszystko. Jesteśmy przecież Wszyscy pięknymi, cennymi istotami o wielkiej wartości, szukajmy każdego dnia tych wartości w sobie i dzielmy się nimi z innymi, których oni jeszcze nie dostrzegają. ;)) <pocieszacz>

"Aby dojrzeć... trzeba dojrzeć..." <mysli2> <aniołek>

Jak przebrniecie przez ekspresyjny sposób wypowiedzi, można tu znaleźć wiele pomocnej praktycznej wiedzy. <uścisk> <serducho>

https://www.youtube.com/watch?v=VmeRDYBrWDM

ON

0707igor1979
Adept

Postautor: 0707igor1979 » 06 sty 2017, 21:49

Morze mam coś z uszami bo słysze go wtedy jak jest cicho dziwne burczenie ale jest w tym jakiś rytm.

0707igor1979
Adept

Postautor: 0707igor1979 » 06 sty 2017, 21:51

Sorki pomyliłem strone

Wróć do „Wszystko co potrzebujesz wiedzieć”