Blog Gloriana

Twój pamiętnik online.
.
<yahoo> Wszystko tu jest w temacie! Nic nie jest off top!
.
Może to być narracja szukającego obudzenia, obudzonego lub osoby, która zaciekawiła się ruchem obudzonych. Dziś intucja mi podpowiedziała to i tamto... albo wszystko co jest ważne, co przerobiłeś/zintegrowałeś/odkryłeś, co chcesz zachować, utrwalić. Może być to blog czasu realnego czyli każdego dnia wpis lub wpisy typu "jak mi się zachce/mam coś ważnego, to piszę jak nie to nie". Jeżeli spotkało Cię wydarzenie o którym nie masz z kim porozmawiać, aby to wyrzucić z siebie.
.
<chatownik> Wyżyj się na klawiaturze, żeby ciśnienie zeszło!
.
Tematy tutaj to ciekawostka z tego jak Ci zleciał dzień, choć pewnie wydaje Ci się, że nikogo to nie obchodzi, ale co tam, samo napisanie tego działa relaksująco...
.
<serducho>
.
Zachęcam wszystkich do pisania swojego bloga z poziomu serca i komentowania blogów innych. Nowy temat w tym dziale to Twój nowy Blog.
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Blog Gloriana

Postautor: Glorian » 13 paź 2017, 9:31

1000 sposobów na podniesienie wibracji swojej i otoczenia.

9. Na złote bąbelki

5659236-golden-champagne-bubbles-on-a-solid-white-background-Stock-Photo.jpg
5659236-golden-champagne-bubbles-on-a-solid-white-background-Stock-Photo.jpg (104.13 KiB) Przejrzano 368 razy

Większa ilość złotego pyłku zmienia się w złoty bąbelek. Złote bąbelki łączą się ze sobą powiększając się (podobnie jak robi to rtęć). We wnętrzu każdego bąbelka jest świadomość narastającego szczęścia z każdym połączeniem i rozrastaniem się. Każdy bąbelek żywi się negatywnymi programami (są to myśli symbolizowane czarnymi, kształtami lub istotami). Bąbelek automatycznie transformuje negatyw. Zjada go, dzięki czemu sam się powiększa w radości (tzn. swojej wartości energetycznej i wizualnej). Bąbelki zaczynają się od wielkości piłeczki pinpongowej. Rosnąc potrafią objąć całe ciało fizyczne a nawet być wielkimi jak mieszkanie, kamienica, dzielnica, itd... <tuba> Stwórz własny bąbel energetyczny i zamieszkaj w nim!

Niestety negatywna myśl potrafi go przekuć i rozproszyć radość, jeżeli w porę nie zostanie zaczarowana (przejęta, przebiegunowana złotym bąbelkiem). Dlatego pamiętaj o bąbelkach non - stop aby być w stanie kumulującej się radości. Im większa kumulacja tym lepsza. <lol>
silver-argyria.jpg
silver-argyria.jpg (6.96 KiB) Przejrzano 368 razy

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 13 paź 2017, 12:41

10. Na połączenie z innymi ludzmi
11076046-Social-media-people-connection-concept-at-Christmas-winter-time--Stock-Photo.jpg
11076046-Social-media-people-connection-concept-at-Christmas-winter-time--Stock-Photo.jpg (247.24 KiB) Przejrzano 363 razy

Jestem w castoramie, stoję w kolejce do kasy. Widzę ludzi stojących przedemną oraz robiących zakupy. Złoty Dżin przypomina o swojej obecności. Rozświetla mnie. Jestem źródłem złotego światła i świecę sobie. Promieniuję radością, chociaż twarz tego nie okazuje to odczuwam to. Zapragnołem świecić jeszcze jaśniej. Dżin zaczął kopiować się zachiwując wszystkie swoje właściwości. Każda kopia była prezentem dla każdego człowieka, którego widziałem i przyklejała się do niepodejżewających niczego ludzi. Następnie mój Dżin zaczął mnie rozświetlać a każda jego kopia robiła to samo ze swoim człowiekiem. W ten sposób jasność stała się wielkością pomnożoną do kwadratu przez każdego. Super zasięg i wielkość.

Tak się zastanawiam jak to możliwe... i dostałem odpowiedz: "to poziom Nadduszy, odpowiadający Duszy zbiorowej wśród zwierząt, dlaczego rybki pływają w ławicy, i każda płynie tak samo....

...bo mają zbiorowe sterowanie"

School-of-fish-682x351.jpg
School-of-fish-682x351.jpg (74.4 KiB) Przejrzano 363 razy

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 15 paź 2017, 18:02

11. Na Archanioła

401px-Kiev_Archangel_Michael_v2.jpeg
401px-Kiev_Archangel_Michael_v2.jpeg (47.48 KiB) Przejrzano 334 razy

Zdarzyło mi się energetycznie zobaczyć Archanioła. To symbol agresywnego światła. Światła, które niszczy ciemność. Dlatego ma miecz. Temu odczuciu towarzyszyło poczucie MOCY a łzy szczęścia same płynęły do oczu. Taki sprzymierzeniec skutecznie podnosi wibracje. Jego postać składa się z armii aniołów. Jest ich ogromna siła. Każdy jest w złotej zbroi i jest niezwyciężony. Razem przypominają ryby w ławicy, które kiedy rozświetlają się, łączą swoje indywidualne światełka w jedno wielkie, które tworzy postać archanioła. Robotą walecznych aniołów i archaniołów jest podnoszenie wibracji poprzez zwyciężanie niskich wibracji (programów w głowach i przestrzeniach ich nosicieli). Jest to ich robota, od tego są.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 15 paź 2017, 18:15

12. Na życie w raju, tu i teraz

siwat_jest_cudem.jpg
siwat_jest_cudem.jpg (107.25 KiB) Przejrzano 332 razy

Takie odczucie zachować w sobie, że jest się w raju tu i teraz. Po co czekać do śmierci i przejście na drugą stronę. Można to czuć już teraz. Naprawdę tak jest. <yahoo>

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 15 paź 2017, 18:26

13. Na miecz energetycznej przemiany

miecz_przemiany.jpg
miecz_przemiany.jpg (182.28 KiB) Przejrzano 330 razy

To miecz archanioła. Nie pasuje mi zabijanie i sceny walki dlatego mój archanioł ma miecz podobny do pędzla z powyższej grafiki. Działa tak, że programy tworzące niskie wibracje kiedy się z nim zetkną zmieniają się w pozytywne obrazy, np. latające motylki, pachnące kwiatki, złoty pyłek, złote bąbelki. Ogólnie w nasiona życia z których rośnie: złota trawa, złote drzewa, itp. Taka energetyczna przemiana. Kiedy używam go podczas rozmowy z kimś sterowanym przez negatywne programy rozmowa schodzi na zupełnie inne tory. Działa to doskonale. Polecam

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 17 paź 2017, 9:51

14. Na przekaz jasnowidza

jasnowidz.jpg
jasnowidz.jpg (146.27 KiB) Przejrzano 320 razy

Jesteś jasnowidzem. Jasno widzisz swoją przyszłość. Wszystko jest jasne. Złoty portal jest otwarty nad Tobą przez cały dzisiejszy dzień. Złoty pyłek sypie się z niego zmieniąjąc wszystko w Twojej przestrzeni. To nasiona życia, które nie wiadomo w jakie cuda się zamienią. Może w białe jednorożce, może wyrośnie złota dżungla i odwiedzą Cię jej mieszkańcy lub ogrodnicy. Jedno jest pewne jasno widzę, że to prowadzi do coraz to większej radości, która odmienia ścieżki Twojego losu.
radosc.jpg
radosc.jpg (69.71 KiB) Przejrzano 320 razy

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 18 paź 2017, 9:21

15. Na energetycznych ochroniarzy

biznesmen-z-ochroniarzami-vip-ochrona-czarna-r-ka-i-kostium-82722813.jpg
biznesmen-z-ochroniarzami-vip-ochrona-czarna-r-ka-i-kostium-82722813.jpg (110.06 KiB) Przejrzano 313 razy

Ochroniarze na powyższym obrazku są systemowi i raczej źle się kojarzą. Moi energetyczni ochroniarze są postaciami uformowanymi ze złotych iskierek. Iskierki mają właściwość taką, że żywią się/zjadają niskie wibracje przez co postacie ochraniarzy rosną. Swoją obecnością podnoszą wibracje w strukturze przestrzeni. Mają miecze przemiany energetycznej. Każdy siewca zaren śmierci, którego dotknie ten miecz/pędzel przemienia się w światło, dzięki czemu te postacie rosną i radość jest jeszcze większa. Dają poczucie bezpieczeństwa i nietykalności. Otaczają mnie ze wszystkich stron. Przeważnie widzę ich czterech (z przodu, tyłu, po lewej i prawej stronie). Utrzymują się kiedy się je widzi energetycznie i/ lub czuje ich obecność.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 19 paź 2017, 18:05

16. Na Siłę Wyższą
bdcbb8b1c2236586679e794971ac3197--fantasy-wizard-fantasy-art.jpg
bdcbb8b1c2236586679e794971ac3197--fantasy-wizard-fantasy-art.jpg (69.3 KiB) Przejrzano 290 razy

* Proszę o kontakt z Górą
* Proszę o kodowanie struktury przestrzeni
* Proszę o widzenie/czucie/słyszenie tego.

... i dzieje się!

Wszystko na ten temat...

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 19 paź 2017, 18:40

17. Na Matrix

Matrix Reality - disconnect from it.jpg
Matrix Reality - disconnect from it.jpg (219.94 KiB) Przejrzano 288 razy

Siedzę w domu. Ściany w pokoju to tylko informacja. Dodaję do niej swój znacznik. Złoty pyłek symbolizujący radość. Teraz patrząc na ściany czuję narastającą radość. Radość to energia. Im więcej jej zgromadzę w swoim ciele tym jestem mocniejszy. Struktura przestrzeni - tutaj ściana, to też moje ciało. Tak to działa :)

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 20 paź 2017, 9:14

18. Na Ziarna Życia - dmuchawce

3224.jpg
3224.jpg (28.1 KiB) Przejrzano 283 razy

W świecie energetycznym trwa ciągła przemiana. Ścierają się ze sobą różne energie. Wrażliwe osoby są w stanie je odczuć. Jasnowidzenie pomaga je zobaczyć oczami wyobraźni. W narracji religi jest to wojna dobra ze złem. Ziarno Życia to wszystko co prowadzi do wzrostu wibracji, do narastającej radości, szczęścia, poczucia jedności w miłości ze wszystkim.

Siły Wyższe są siewcami Ziaren Życia. Obrazy energetyczne podnoszące wibracje jakie widuję są różne. Pierwszy przedstawiał złotego dmuchawca, który się rozsiewał, każda Dusza, która potrzebowała wzrostu łapała jedno latające ziarenko i rozświetlała się.

Wróć do „Blog.”