Sagle blog

Twój pamiętnik online.
.
<yahoo> Wszystko tu jest w temacie! Nic nie jest off top!
.
Może to być narracja szukającego obudzenia, obudzonego lub osoby, która zaciekawiła się ruchem obudzonych. Dziś intucja mi podpowiedziała to i tamto... albo wszystko co jest ważne, co przerobiłeś/zintegrowałeś/odkryłeś, co chcesz zachować, utrwalić. Może być to blog czasu realnego czyli każdego dnia wpis lub wpisy typu "jak mi się zachce/mam coś ważnego, to piszę jak nie to nie". Jeżeli spotkało Cię wydarzenie o którym nie masz z kim porozmawiać, aby to wyrzucić z siebie.
.
<chatownik> Wyżyj się na klawiaturze, żeby ciśnienie zeszło!
.
Tematy tutaj to ciekawostka z tego jak Ci zleciał dzień, choć pewnie wydaje Ci się, że nikogo to nie obchodzi, ale co tam, samo napisanie tego działa relaksująco...
.
<serducho>
.
Zachęcam wszystkich do pisania swojego bloga z poziomu serca i komentowania blogów innych. Nowy temat w tym dziale to Twój nowy Blog.
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Sagle blog

Postautor: Glorian » 02 maja 2016, 8:39

Tak ale to świadomie możesz doświadczać a podświadomość - Twój autopilot nie ma tej opcji, dlatego większość problemów się tworzy...

Wojciech1987
Sympatyk Forum

Re: Sagle blog

Postautor: Wojciech1987 » 02 maja 2016, 13:22

w momencie kiedy popadamy w nieswiadomosc, czyli innymi slowy, kiedy identyfikujemy sie z halasem w naszym umysle, pozwalamy aby naszym
zyciem, zachowaniem kierowal autopilot, stajemy sie biorobotem, ktos naciska guzik i mowi jestes taka piekna i madra, jestes taki przystojny i czujesz sie swietnie, i dalej, kiedy ktos stwierdzi jestes beznadziejny i masz krzywe nogi popadasz w zly nastroj i tworzy sie problem.
wtedy nasze reakce na bodzce z zewnatrz sa mechanizne, zgodnie z utrwalonym nawykiem myslowym zakorzenionym w podswiadomosci.
Lecz kiedy jestem swiadomy , ten ktory reaguje nie jest mna, tylko malym ego stworzonym przez umysl, wychodze poza ramy mechanicznego zachowania, zly cz dobry nastroj istnieje we mnie, ale jest to tylko energia ktora krazy po moim ciele, przychodzi i odchodzi. Natomiast swiadomosc i wewnetrzny spokoj ktore sa nierozerwalne sa nienaruszone.

Wróć do „Blog.”