moje życie.pamiętnik.

Twój pamiętnik online.
.
<yahoo> Wszystko tu jest w temacie! Nic nie jest off top!
.
Może to być narracja szukającego obudzenia, obudzonego lub osoby, która zaciekawiła się ruchem obudzonych. Dziś intucja mi podpowiedziała to i tamto... albo wszystko co jest ważne, co przerobiłeś/zintegrowałeś/odkryłeś, co chcesz zachować, utrwalić. Może być to blog czasu realnego czyli każdego dnia wpis lub wpisy typu "jak mi się zachce/mam coś ważnego, to piszę jak nie to nie". Jeżeli spotkało Cię wydarzenie o którym nie masz z kim porozmawiać, aby to wyrzucić z siebie.
.
<chatownik> Wyżyj się na klawiaturze, żeby ciśnienie zeszło!
.
Tematy tutaj to ciekawostka z tego jak Ci zleciał dzień, choć pewnie wydaje Ci się, że nikogo to nie obchodzi, ale co tam, samo napisanie tego działa relaksująco...
.
<serducho>
.
Zachęcam wszystkich do pisania swojego bloga z poziomu serca i komentowania blogów innych. Nowy temat w tym dziale to Twój nowy Blog.
wiosna ...
Adept

moje życie.pamiętnik.

Postautor: wiosna ... » 20 cze 2017, 16:19

Zamiast kupić zeszyt i tam rozmawiać z Bogiem i sobą ,zostanę ekshibicjonistą i tu będę odkrywać swoje życie.
A co mi tam, może ktoś wejdzie w to życie,czasem dobre czasem złe.....Może mnie ktoś pokocha a może znielubi.Bo tu wśród obudzonych spodziewam się nie spotkać nienawiści.Mieszkam w Niemczech i o dziwo nie spotykam tu tego nikczemnego uczucia.Patrze jak rdzenni Niemcy bratają się z całym światem.To znaczy obserwuje takie proste życie w sklepie, w parku, na spacerze. Niemki podchodzą do jakiejś czarnoskurej kobiety i chwalą ,że ma ładne włosy na przykład albo na migi pytają ....który to miesiąc ciąży syryjską dziewczynę ; omotaną w te ich czarne prześcieradła.Taki upał jak one wytrzymują <zmeczony> . A ja tu ani swoja ani obca ,taka niczyja.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: moje życie.pamiętnik.

Postautor: Glorian » 20 cze 2017, 19:30

<welcome> <lubie_to> <brawo> <okok>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 20 cze 2017, 19:46

<okok> <brawo> Hmm...czekamy na ciąg dalszy... <fala>

wiosna ...
Adept

Postautor: wiosna ... » 20 cze 2017, 22:57

Jakie to życie jest proste ha ha ha ha Czasem żałuje ,że mamy wolną wole,bo dróg jest setki a drogowskazów tysiące. No i oczywiście posiadamy rozum. Koń by się uśmiał przynajmniej w moim wypadku. Ja o ile wogle posiadam rozum to używam go nader rzadko. Dziś Aron napisał mi fajne zdanie w meilu. Podobno w naszym życiu pojawiają się nauczyciele , też tak uważam tyle że za nic w świecie nie mogę dojść czego mieli mnie nauczyć. Jestem wyjątkowo tępym uczniem. I tak oto mam już tyle lat ,że powinnam być mądra jak prawie Salomon a chwilami jestem w tym życiu jak dziecko pozostawione w lesie. A tymczasem w moim ogrodzie kwiaty kwitną nie zainteresowane kłopotami cywilizacji i cieszą się swoim krótkim życiem.Czasem zastygam nad rośliną i patrze jak uśmiecha się do słońca jak chłonie szczęśliwa krople wody i myśle ,że tak powinno wyglądać życie człowieka.Chciałabym umieć tak cieszyć się wszystkim wiatrem muskającym twarz ,kromką chleba ,zapachem lasu.

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 21 cze 2017, 9:15

Wiosna, rozumiem Cię, że niekiedy można się pogubić w tych wszystkich drogowskazach, czasami to się może zdarzyć. Wtedy może pojawić się zakłopotanie, otępienie, tak jak napisałaś. Moja mała sugestia, jeśli mogę, to starać się nie skupiać świadomości na "nie mogę", "nie umiem", bo tak naprawdę "co siejesz to zbierasz". Na tym czym się skupiasz, to przyciągasz do siebie i tym się stajesz. Rozumiem, że niekiedy może to być trudne, ale przecież jesteś doskonała istota, bo każdy jest doskonały, bo to przejaw Boga. Proponuje afirmować, powtarzać to co pozytywne, a wtedy przyciągniesz to do siebie i tym się staniesz. Np JAM JEST doskonała, inteligentną istotą, JAM JEST najwyższym przejawem Boga w działaniu. Mozesz wymyślić sama afirmację prosto z serca i wypowiadać ja, myśleć o niej, a wtedy wszystko pójdzie gładko, bo jesteś przejawem Boga w tym ciele w tej formie, bo sama chciałaś tu być bo miałaś ku temu powód, tyle że na wyższym poziomie Twojej istoty. Po to aby wspinać sie po drabinie, po schodach wyżej, aby odkrywać jak wspaniała jesteś. Jesteś przejawem Boga w działaniu, jesteś Bogiem, który jest w Tobie, a Ty jesteś w Nim:). Pozdrawiam serdecznie i wysyłam miłość. Wierzę, że ten drogowskaz pomoże Ci iść tam, gdzie serce Twoje chce, bo serce chce najlepiej:).

wiosna ...
Adept

Postautor: wiosna ... » 21 cze 2017, 9:55

Stanowczo za często zapominam o swojej wspaniałości. A wystarczy popatrzeć na ręce ,przedłużenie serca ,dające czułość.Tak doskonałe w swojej prostocie 10 palców które potrafi wykonać setki wspaniałych żeczy.Medytacje pomagają usypiam przy nich a łagodne głosy myślę ,że gdy nawet śpię wlewają dobre treści do mojej świadomości. Dziś miałam prosty sen, zazwyczaj sny są skomplikowane ,dziwne nierzeczywiste a ten był jak kadr z filmu.Leżałam naga w wannie w dużym pomieszczeniu z czerwonej cegły ,nie była to z pewnością łazienka prędzej hala. Po ścianach biegała mysz .....i plum do mojej wanny.
Czuje się zmęczona tak nie prawdziwie ,nie adekwatnie do tego co robie.Jakbym była o 50 kg. cięższa niż jestem i starsza o 20 lat.

wiosna ...
Adept

Postautor: wiosna ... » 21 cze 2017, 22:39

moi synowie pojechali w swiat ok taka kolej żeczy nawet mi się nie chce.....za stara chyba jestem. Dziś ścigałam się z synem on mazdą ja swoją starą hondą....jak pięknie być młodym.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 22 cze 2017, 9:08

:) Młodym mentalnie można być ''zawsze''. Zauważanie własnej dojrzałości jako niedoskonałości to jak podcinanie gałęzi, na której się siedzi. Gdy samopoczucie mentalne zrównamy z odczuciami fizycznymi (na swój indywidualny sposób zawsze możemy być interesującymi i intrygującymi istotami) to tym czym emanujemy, wpływa na postrzeganie nas w oczach innych. Radość i szczęście z bycia taką, a nie inną istotą, odwzorowuje postrzeganie nas przez innych. Jeżeli komuś nasz wizerunek, nasze jestestwo nie odpowiada, to dana osoba ma problem! Jeśli nam nie odpowiada, to my mamy jeszcze większy problem :]

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 27 cze 2017, 8:49

<prosi> Czekamy na ciąg dalszy.... <kwiatek>

Wróć do „Blog.”