...

Twój pamiętnik online.
.
<yahoo> Wszystko tu jest w temacie! Nic nie jest off top!
.
Może to być narracja szukającego obudzenia, obudzonego lub osoby, która zaciekawiła się ruchem obudzonych. Dziś intucja mi podpowiedziała to i tamto... albo wszystko co jest ważne, co przerobiłeś/zintegrowałeś/odkryłeś, co chcesz zachować, utrwalić. Może być to blog czasu realnego czyli każdego dnia wpis lub wpisy typu "jak mi się zachce/mam coś ważnego, to piszę jak nie to nie". Jeżeli spotkało Cię wydarzenie o którym nie masz z kim porozmawiać, aby to wyrzucić z siebie.
.
<chatownik> Wyżyj się na klawiaturze, żeby ciśnienie zeszło!
.
Tematy tutaj to ciekawostka z tego jak Ci zleciał dzień, choć pewnie wydaje Ci się, że nikogo to nie obchodzi, ale co tam, samo napisanie tego działa relaksująco...
.
<serducho>
.
Zachęcam wszystkich do pisania swojego bloga z poziomu serca i komentowania blogów innych. Nowy temat w tym dziale to Twój nowy Blog.
Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: ...

Postautor: edyta » 16 cze 2017, 18:24

Melancholia pola miłości...rozświetlacie ją ...nie umiem nie współczuć bo nie jestem maszyna i nie chce się tego uczyć od Arona czy kogokolwiek bo to sprawia że człowiek jest człowiekiem ...
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 16 cze 2017, 19:42

Pięknie się układa...ja należę do parafii narodzenia pańskiego a brat do zmartwychwstania pańskiego.dodatkowo Krzyś wygląda jak mama a mama Andrzeja ktora umarła gdy był bardzo mały wyglądała w wieku nastoletnim identycznie jak dziś moja siostrzenica...to jasno wskazuje że nie tylko duch jest jeden ale i dusza jest jedna i ona tez rozdrabnia się by doświadczyć pojednania.myślę o Jezusie ...miał chyba trudne życie już jako dziecko wiedział ze to z jego powodu zabito wielu pierworodnych.od maleńkości wmawiają mu kim jest i co ma zrobić i jak umrzeć...trudno mi zrozumieć czy był tak zakochany czy tak zaprogramowany....dawał ludziom miłość w zamian dostając ich nienawiść dawał zdrowie dostając śmierć dostał śmierć by żyć ale gdzie żyje Jezus oprócz naszych serc ? I czy moje serce musi być puste by on mógł w nim zamieszkać?
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 16 cze 2017, 20:09

<yahoo> Dzwoniła martusia i po weekendzie wychodzi ze szpitala.mieszka w domu opieki i ale się cieszy bo mówi ze tam ma rodzinę :).w jej normalnym domu jakiś wójek ją gwalcil a matka nie dbała wiec tam ma lepiej.martusia urodziła się upośledzona i duuuzo w niej dziecka.pomagałam jej jak mogłam starajac się by się nie przyzwyczajala do mnie ale i tak od razu się we mnie wtulała...trochę płakała jak wychodziłam ale potem wysłałam jej misia i kilka rzeczy i jakoś lepiej się poczuła.jeju jak się ciesze ze ona się cieszy :) no kosmos szybko jej się poprawiło :) mam nadzieje ze za niedługo ją odwiedzie bo dość niewyraźnie mówi i trochę trudno ją zrozumieć przez telefon.no taka niespodzianka <radocha_wielu>

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 19 cze 2017, 18:52

Nie będę już raczej pisać bo za dużo smutków a za mało radości i nie ma co się nikomu zwalac na głowę i sama też postanowiłam izolować się ku tych co dzielą się jedynie smutkiem i tragediami.pamiętam ze umarłam pamiętam ze moja dusza ze mnie wyszła a zostało tylko coś co poddalo się kosmosowi za dużo dawałam ludziom tego co sama chciałam mieć

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 29 cze 2017, 16:41

A wracało.... ciekawe co los dla mnie szykuje i dlaczego nie żyje tak jak większość moich rówieśników.po ostatnich przygodach z energia pobolewa mnie serce wypłynęło z niego coś i po przeciwnej stronie czuje gorąco.
Zastanawiam się co takiego wyczuwają u mnie ludzie ze biegną do mnie gdy mają problem lub potrzebe i co takiego jest ze jak ze mną jest coś nieciekawie to w tą stronę prawie to nie działa.nic to :) ogólnie to miło było pisać ale nie huhu nie kumam po co ja to w ogóle robie.

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 02 lip 2017, 14:25

Małe dzieci coś we mnie widzą i ciekawa jestem co.te obce i te blizsze dosłownie się do mnie kleją.te przypadkowo spotkane i te na które nie zwracam uwagi potrafią biec w moja stronę żeby się wtulic i tak ze mną pobyć...gdyby mogły mówić...wczoraj dziecko w wózku ok 4 miesięczne którego nie zauważyłam złapała mnie za palec i nie chciała puścić jakby chciała żebym poszła z nią i juz z nią została ....dlaczego nie mam własnych?. Za tydzień jadę na wakacje ....może tam bocian przyniesie dzidzie :).modlę się o to i was o to proszę

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 04 lip 2017, 13:41

<lol> W środę za tydzień wybywam nad morze .tylko ja Andrzej kicia i kjujik .w sumie to pierwszy raz w życiu i baaardzo jestem ciekawa i wesoła na samą myśl o czymś nowym choć dla niektórych zupełnie powszednim i normalnym.
Może z Andrzejem się poukładać nieco bo nie było kolorowo.z jednej strony kocha mnie jak szalony a zdrugiej... widzę jak próbuje mnie uzależnić zabierając mi wszystkie pieniądze jak boi się każdego dnia ze kogoś poznam i wybędę ale też jak używa szantażu ze mam być w danej ramię w danym schemacie bo jak nie to już zaraz wywiezie mnie do ojca.nawet tu mam zakaz bywać...no ale jak mam nie być sobą ?przecież to mnie pokochał a nie kogoś kogo planował sobie ze mnie zrobić....
Tak czy siak wiem już ze choc nie sztuka jest się rozejm jak jest źle a trudniej naprawić to co się razem zaniedbaLO i nabalaganilo to jeśli z jego ust znów padnie słowo koniec czy rozstanie to ja już nie będę z tym walczyć...choć to mega trudne to jednak on z każdym takim razem zabiera mi kawałek oddechu a sam czuje się zbyt pewny i nie chce zmian bo po co psuć coś co jego zdaniem teraz dziala idealnie.
Wci aż powtarza ze jego marzeniem jest o niczym nie myśleć ...powiedziałam mu ze on mówi tak jakby nie chciał żyć nie lubi rozmawiać z ludźmi ma conajmniej dwie twarze tą dla mnie i ta dla reszty świata i... ta druga twarz jest tą starająca się choć uważam ze mogłoby być przynajmniej po równo.wiem ze on chce ode mnie twardej ręki no ale weź i nagle się tego naucz.no ciapa jestem pod tym względem ...
Mieszaninę mam po ostatnich wydarzeniach ale musze zacząć wierzyć w siebie choć w połowie tak jak w niego...

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 04 lip 2017, 23:05

-udanego pobytu,wiesz potrafienie o niczym nie myśleć tzw.mega wyciszenie potrafi być uciążliwe dla psychiki,coś wiem o tym.Mam to często,stan zawieszenia tzw.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 05 lip 2017, 6:53

Potem trudniej się rozkręcić do działania w "chaosie"

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 06 lip 2017, 9:09

Psychiatra młody chłopak zalecił mi mniej obowiązków a więcej delektowania się życiem by nabrac lekkosci ducha a internista Austriak powiedział ze pomógł by mi taniec śpiew albo chociaż aerobik i czuje i wiem ze maja racje bo zawsze kochałam tańczyć i śpiewać i nie było tygodnia bym tego nie robiła to nie to samo co zmęczyć się latając na mopie :) ale Andrzej mi zabrania...używa kategorycznych zakazów i nakazów i chyba czeka nas trudny etap ale też wiem ze przecież ani ja nie jestem jego byłą ani on moim byłym i można to jakoś razem pogodzić jeśli tylko jego lęk przegra z zaufaniem.wygląda na to ze nawet zaufania niekiedy trzeba się uczyć.w oczekiwaniu na najgorsze powoli sam to na siebie sprowadza a gdy już przyjdzie stwierdzi że miał rację co jeszcze go w tym utwierdza.błędne kolo trochę ale jak ja idę do pracy to on robi co chce ogólnie zawsze robi co chce wiec niech to działa w obie strony.

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Wróć do „Blog.”