Astralne Podróże Darka B

Twój pamiętnik online.
.
<yahoo> Wszystko tu jest w temacie! Nic nie jest off top!
.
Może to być narracja szukającego obudzenia, obudzonego lub osoby, która zaciekawiła się ruchem obudzonych. Dziś intucja mi podpowiedziała to i tamto... albo wszystko co jest ważne, co przerobiłeś/zintegrowałeś/odkryłeś, co chcesz zachować, utrwalić. Może być to blog czasu realnego czyli każdego dnia wpis lub wpisy typu "jak mi się zachce/mam coś ważnego, to piszę jak nie to nie". Jeżeli spotkało Cię wydarzenie o którym nie masz z kim porozmawiać, aby to wyrzucić z siebie.
.
<chatownik> Wyżyj się na klawiaturze, żeby ciśnienie zeszło!
.
Tematy tutaj to ciekawostka z tego jak Ci zleciał dzień, choć pewnie wydaje Ci się, że nikogo to nie obchodzi, ale co tam, samo napisanie tego działa relaksująco...
.
<serducho>
.
Zachęcam wszystkich do pisania swojego bloga z poziomu serca i komentowania blogów innych. Nowy temat w tym dziale to Twój nowy Blog.
dariusz27
Adept

Re: Astralne Podróże Darka B

Postautor: dariusz27 » 23 lut 2017, 23:30

Tak, pora wracać do pisania
Tak się złożyło, że będzie mrocznie

Jestem we śnie, miasteczko, budynki, ludzie, ogródki...
Jest ciemno, atmosfera się zagęszcza, jest coraz bardziej nieprzyjemnie i negatywnie... Mi się wydaje jakbym był w jakieś grze komputerowej, jakimś horrorze jeśli chodzi o klimat... Ale w końcu docieram do przeznaczenia i celu tego snu...

Jestem jakby na podwórku, dalej jest ciemno, nagle zrywa się coraz większy wiatr, czuję zagrożenie, szybko wchodzę do budynku trochę przestraszony...jestem w środku, bezpieczny, ale...

Nagle w sercu, na wysokości serca, poczułem jakby jakąś czarna dziura się otworzyła, poczułem ogromną ilość strasznych, nieprzyjemnych, ciemnych Energi...

Z tej czarnej dziury jakby, ale na zewnątrz mnie wyszła mała dziewczynka...

Ja nie byłem sam, obok mnie była i oglądała wszystko jakaś kobieta o bardzo pogodnym i dobrym wyrazie twarzy...

Oczywiście, miałem już świadomość tego, że niski astral się otworzył, a w tej ciemnej dziewczynce widziałem demona...

Postanowiłem zwrócić się do światła, i tym światłem rozswietlic ja, światłem ja pokonać, oczywiście się udało

Ale po oburzeniu się jeszcze czułem ta atmosferę leku i mroku i zapadania się

Niestety popełniłem błąd, zamiast od razu światłem atakować, powinienem był poczekać... Ponieważ ta dziewczyna z niskiego astrala pewnie jest ze mną jakoś związana, a opiekunka obok by pilnowała by nie stała mi się krzywda

Zmarnowalem okazję na kontakt....

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 24 lut 2017, 5:29

Jeśli jest jakoś z tobą związana to nic nie popsules.tak czy siak ja spotkasz tylko może juz rozświetlona.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 26 mar 2017, 14:18

Myślę że światło nigdy nie służy do ataku...raczej do nakarmienia istoty,do zachęcania do Światła do pokazania ze jest dobre do nawiązania przyjaźni z istotami którym można pokazać przyjazn i akceptację do pokazania ze ich też stworzył Bóg.i tak sobie myślę ....może ożen się ze swoją dusza?ty jesteś jej a ona Twoja a podanie sobie ręki jest jak komunia a komunia jak ślub a ty sam jesteś tym który dostaje światło za nic od wyższego ja i może je podarować za nic swemu niższego ja bo wszystkim tym jesteś Ty a twoja troistosc jest jednym poprzez miłość akceptację i rozdysponowanie światła na równi nie ze strachu lecz z miłości.może słowa typu "powinieneś mieć żonę "mają powiązanie z "zacznij wreszcie kochać zamias się bac"szczerze mówiąc nie wiem czy coś ci to mówi...i niebardzo umiem określić co dokładnie mam na myśli...ale gdzieś w środku czuje ze to ma sens.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Wróć do „Blog.”