Go On Blog

Twój pamiętnik online.
.
<yahoo> Wszystko tu jest w temacie! Nic nie jest off top!
.
Może to być narracja szukającego obudzenia, obudzonego lub osoby, która zaciekawiła się ruchem obudzonych. Dziś intucja mi podpowiedziała to i tamto... albo wszystko co jest ważne, co przerobiłeś/zintegrowałeś/odkryłeś, co chcesz zachować, utrwalić. Może być to blog czasu realnego czyli każdego dnia wpis lub wpisy typu "jak mi się zachce/mam coś ważnego, to piszę jak nie to nie". Jeżeli spotkało Cię wydarzenie o którym nie masz z kim porozmawiać, aby to wyrzucić z siebie.
.
<chatownik> Wyżyj się na klawiaturze, żeby ciśnienie zeszło!
.
Tematy tutaj to ciekawostka z tego jak Ci zleciał dzień, choć pewnie wydaje Ci się, że nikogo to nie obchodzi, ale co tam, samo napisanie tego działa relaksująco...
.
<serducho>
.
Zachęcam wszystkich do pisania swojego bloga z poziomu serca i komentowania blogów innych. Nowy temat w tym dziale to Twój nowy Blog.
Awatar użytkownika
Go On
Sympatyk Forum

Go On Blog

Postautor: Go On » 13 maja 2016, 22:15

Na moim blogu będę notował ciekawsze "kminy" :D które mnie spotykają, gdy będę czuł potrzebę ich zapisania.

Ostatnio cierpię na uporczywy brak czasu i nie mam kiedy poczytać co piszecie na forum :( a dzieję się dużo ciekawego widzę
Na początek przekleje fragment postu z tematu w dziale sportowym:

Podzielę się z wami moim dzisiaj, chyba będę musiał bloga założyć :P, dla jednych przypomnienie, dla innych może inspiracja :)
Podczas sesji treningowej kolejny raz dałem sobie dowód że wszystko jest możliwie co dało mi dużo radości, podczas kolejnej serii zadałem sobie pytanie "Co mnie motywuje?" pierwsza myśli "ja, wspaniała istota którą jestem" po chwili "Bóg, źródło, tatuś" jeszcze nie skończyłem a już zostałem oblany błogim szczęściem, wstałem "Bóg który jest we mnie" banan na twarzy i sms od źródła oznajmujący że tatuś się cieszy razem że mną i tak się śmialiśmy razem xD , przypomnienie że to szczęście radości miłość uśmiech daje nam moc istnienia i to na tych wartościach powinniśmy opierać swoją wiarę i siłę woli. By mówiąc wierzę zawsze był ten banan na twarzy :D. Niech ta energia którą tworzymy gdy robimy to co kochamy emanuje na zewnątrz nas abyśmy się nie zwieszali chwilę później. Jeszcze myśl że pewnie zaraz będę miał jakieś testy i info że testem jest całe nasze życie :D.
Tak na gorąco, dziękuję za uwagę :)
Szczęście Radość Miłość Uśmiech

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Go On Blog

Postautor: Glorian » 13 maja 2016, 22:17

<brawo> Fajne napisane. <okok>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 14 maja 2016, 9:40

Wow! Interesujące....tak trzymaj! <okok>

Awatar użytkownika
Go On
Sympatyk Forum

Postautor: Go On » 01 lip 2016, 23:37

Dzisiaj opiszę wynik moich myślowych zmagań które wynikły znów podczas aktywności, ale i nie tylko.
Przez ostatnie dni doświadczałem małych i większych porażek, podobnie jak nasza reprezentacja, wczoraj wieczorem też było mi trochę smutno, w moje życie wdarł się lekki chaos, myślałem że to wypadek przy pracy, chwilowe wyhamowanie. Jednak dzisiaj zaistniał kolejny dzień, inny niż poprzednie, zakończył się swoistym świadomościowych happy endem. Dotarło do mnie że ten krok w tył przebudował moją mentalność, pozwolił przeanalizować co dotychczas było, i spojrzeć ze wzmocnionym charakterem w dalszą podróż. Na koniec dnia wiem że nie było żadnej porażki, to nauka dzięki której idę dalej do przodu. Na dokładkę idąc popatrzeć na słońce, trochę już spóźniony zostałem rozweselony niezłym spektaklem na niebie z tęczą w roli główniej :), co ukazało się moim oczom gdy spojrzałem na słońce przeszło wszelkie oczekiwania, to było to w co wierzyłem że jest, podniebne miasteczko :D. Chwilowa zawiecha czy aby to nie gra świateł, no ale przecież dobrze widzę :D. Uświadomiłem sobie że wszystkie wspaniałości które w życiu czułem, widziałem, doświadczałem było wzmacnianiem mojego fundamentu, że nie jestem już jak ta flaga powiewająca na maszcie.

Awatar użytkownika
Go On
Sympatyk Forum

Postautor: Go On » 05 sie 2016, 0:33

:D

Awatar użytkownika
Seele
Aktywny Forumowicz

Postautor: Seele » 05 wrz 2016, 21:37

Pięknie pozytywne, jasne, radosne
<kwiatek> <okok>

Awatar użytkownika
Go On
Sympatyk Forum

Postautor: Go On » 29 wrz 2016, 17:25

Ostatnie tygodnie były dla mnie przełomowe? Nie chyba nie. Juz tych przełomów było i było :D
Były raczej, nadal są, owocem mojej pracy, a owoców dużo na tym drzewie wisi, a i nowe się zapowiadają. Zachwycam się tym jak wszystko się zmienia, ja się zmieniam, inni, i przestać nie mogę :)
Wspomnę najpierw o wakacjach. Będzie to opis moich odczuć bez żadnych konkretów.
Wakacje to okres gdy objęcia systemu rozluźniają się, tym razem było podobnie ale inaczej :D. Poczułem się swobodnie jak nigdy dotąd, z masą pomysłów i marzeń do realizacji. Doświadczałem nowych rzeczy szczególnie w drugiej połowie gdzie mogę użyć stwierdzenia: Rozwinąłem skrzydła, nawet się dało odczuć myśląc o tym w taki sposób :P.
Teraz, ostatnim czasem czuję się autentycznie szczęśliwy. W przeszłość gdzieś to często się rozwiewało aż nie nastąpił jakiś bodziec. Teraz cały czas taki jestem :D i jestem. Budzę i kładę się szczęśliwy, polecam ;).
W medytacji kolejny raz sie zdziwiłem :) dalej nie medytuje tak jakbym chciał mimo to progres stały. Testy jak ja je lubię :D, bywa ze przekładam na pozniej, te które zaliczyłem pozostawiają po sobie złoto w duszy, wspaniałe uczucie, wspaniała nagroda. Doigrałem sie także małej kontuzji, jak człowieka boli to i wiecej myśli. Więc wróciłem z nowym natchnieniem, nastawieniem i pomysłami. Chyba je polubiłem, kontuzje :P
Miałem kompilacje snów. Niewiedziałem jak je wytłumaczyć i poszukałem prędko sennika. Ile w nim prawdy? Nie wiem. Dopasowując znaczenie snów do niego wyszło mi że wchodzę do nowego etapu, pozbywam się starego, czekają mnie nowe rzeczy i jestem na dobrej drodze :)

Awatar użytkownika
Seele
Aktywny Forumowicz

Postautor: Seele » 30 wrz 2016, 16:33

Go On pisze:Teraz, ostatnim czasem czuję się autentycznie szczęśliwy. W przeszłość gdzieś to często się rozwiewało aż nie nastąpił jakiś bodziec. Teraz cały czas taki jestem :D i jestem. Budzę i kładę się szczęśliwy, polecam ;).
)

Piękne. Czuję podobnie i coraz więcej ludzi wokół mnie mówi mi o tym,że coś się zmienia i że nie jest to ulotne, że trwają w jakimś zadziwiającym procesie zmian w sobie i że to odbija się w realnej rzeczywistości. Dokładnie, widzę to też w sobie. Stan, zmiana percepcji tak cudowna, że zastygam w zadziwieniu... wow...
<lol> <buzki> <jupi>

Awatar użytkownika
Seele
Aktywny Forumowicz

Postautor: Seele » 30 wrz 2016, 16:35

aaaa... i cieszę się, że znów coś napisałeś :)

Awatar użytkownika
Go On
Sympatyk Forum

Postautor: Go On » 04 maja 2018, 1:28

Żyję, zmieniam się, doświadczam, ciąg dalszy nastąpi... Gdy tylko wykreuje siebie na nowo...
Niedługo minie 2 lata odkąd nic tu nie pisałaś. Czy wrócę na dłużej... Zachwycam się gdy czytam moje posty teraz, jest w nich tyle energii :D. Kolejnego posta będę chciał napisać otwierając moją duszę, i wylewając serce na klawiaturę jak to było wcześniej, porzucając wszystkie ograniczenia. Gdy teraz myślę co chciałbym napisać już to czuje. Jakoś do tej pory było mi łatwiej wyrazić siebie literami.

Wróć do „Blog.”