Monika Jakubczak - Delicious Life

Leksykon imion i nazwisk osób/osobowości z branży, ich oferta oraz nasza dyskusja o tym co robią.
Zawodowcy to osoby zajmujące się uzdrawianiem/rozwojem duszy lub ciała poprzez prowadzenie płatnych diagnoz, terapii, sesji technik/metod uzdrawiania, warsztatów, itp. Jeżeli Zawodowiec jest osobą obudzoną i budzi innych to koniecznie dodaj taką osobę tutaj. Temat dla osób, które brały udział w ich zajęciach i chcą się podzielić wrażeniami. Dla zainteresowanych tym czy warto? Do kogo? Po co? Jeżeli jesteś zawodowcem w tej przestrzeni to jest dział dla Ciebie.
Regulamin forum
Prezentacja Zawodowca powinna na samej górze pierwszego posta mieć opis w postaci słów i/lub fraz kluczowych, które ułatwią znalezienie go przez wyszukiwarkę forum obudzeni.info i sieci (gogle, itp.) np:

Keywords: Aron Jasnowidz, medytacja, przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych, nauka medytacji, warsztaty rozwoju duchowego, spotkanie duszy
Awatar użytkownika
Svantevit
Moderator

Monika Jakubczak - Delicious Life

Postautor: Svantevit » 04 kwie 2016, 16:53

Warsztaty mające na celu czerpanie radości z życia

http://metodaddw.pl/

Cytat ze strony:

„Delicious Life”, to praca duchowa, polegająca na kontaktowaniu się ze swoją Istotą i za jej pomocą, stwarzaniu nowych przestrzeni życiowych.

Po co to robimy?
Po to aby pełniej, radośniej żyć, w zgodzie z własnym pierwotnym rdzeniem i naszą Istotą.
Dotarcie do swojej Istoty to szansa na lepsze, pełniejsze i zdrowe życie w zgodzie z naszym duchowym przesłaniem.
Każdy z nas po coś tu jest, ma swoją rolę w misternym Boskim Planie.
Jeśli chcesz wiedzieć kim jesteś i po co tu przyszedłeś, twórz nowe przestrzenie a ujawni się prawda o Tobie.
Jesteś piękną, silną, niezależną istotą stworzoną w akcie miłości.
Czy chcesz dotknąć własnego cudu? Jeśli tak dołącz do nas i stwórz z nami lepszy, piękniejszy Świat.
Pamiętaj, zmieniając siebie, cały świat doznaje zmiany wraz z Tobą.

Na czym polega metoda „Delicious Life” ?
Potrzebujesz arkuszy, na których znajdziesz nie odkryte własne potencjały, potrzebne Ci przestrzenie i energie twórcze oraz wahadła, jako komunikatora między twoim umysłem a intuicją.
Wszystkie odpowiedzi, które uzyskasz pochodzą z ciebie. Tylko ty sam możesz się uzdrowić przez codzienną pracę duchową nad sobą.
Możesz wykorzystać metodę dla siebie i dla innych.
To takie proste, tylko się otwórz i daj sobie szansę na lepsze życie.

Za pomocą tej metody możemy tworzyć każdą dziedzinę swojego życia:
- marzenia
- zdrowie
- finanse
- relacje międzyludzkie
- pracę
i wiele innych.
Możemy za jej pomocą odkrywać swoje nieznane strony, uruchamiać talenty, szukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania itp.

Wszystko jest w Twoich rękach. „Delicious Life” to wspaniałe narzędzie do samodzielnej pracy nad poznawaniem Siebie.

Od dziś nie potrzebujesz terapeuty, przewodnika oraz mistrza, wszystko czego potrzebujesz jest w Tobie i zawsze tam było.
Miłość, harmonia, pokój.
Niech Boskie Światło otacza i chroni naszą przestrzeń
oraz wszystkich użytkowników forum obudzeni.info niosących Miłość, harmonię i pokój.

Awatar użytkownika
Summer
Współtwórca

Re: Monika Jakubczak - Delicious Life

Postautor: Summer » 07 kwie 2016, 22:21

Ubiegłeś mnie :d Nie bylam wprawdzie na tych warsztatach ale zaczynałam, może nie tak, Monika poruszyła we mnie to COŚ w środku, co wydawalo mi sie zakopałam wiele lat temu. Miałam mozliwość indywidualnej rozmowy przez skype, bardziej diagnostycznej. Mialam mnóstwo pytań co do mojej osoby, tego co sie dzieje się w moim życiu, dlaczego tak sie dzieje, byłam na rozdrożu,przyciśnęta do granic możliwości, jak wówczas odczuwalam.
Monika powiedziała i coś, co dopiero zrozumialam po poltora roku. Jakby łuski opadły z moich oczu, jak niewidomy który przejrzał. z wielu rzeczy zapamiętałam słowa ktorych wtedy nie rozumiałam "Twoja istota jest po prostu piękna"! już teraz wiem o czym mowila a raczej o kim <yahoo>
Zanim doszło do rozmowy z Moniką miałam okazję posłuchać wielu audycji Cafe de Flor, których sluchanie tak mnie wciągnęło, zadziwialo, zachlystywalam sie tym a do tego smiech, atmosfera ktorą Monika tworzyła z Renatą, to bylo zarazliwe, śmiałam sie razem z nimi <yahoo> i ten glos..
Jestem Jej wdzięczna za pomoc <zakochany>
Sprawiedliwy z wiary i miłości żyć będzie
<serducho>

Awatar użytkownika
Svantevit
Moderator

Postautor: Svantevit » 08 kwie 2016, 11:38

Reczywiście Monika ma bardzo ciepły i aksamitny głos. Renia jest bardziej dźwięczna i wybuchowa. Razem tworzą niezłą mieszankę energetyczną. Miałem warsztaty z Renią, więc podpisuje się pod tym co napisałaś - one nie dokonują cudów, jak niektórzy błędnie mogą sądzić, one pomagają nam zwracać się wgłąb siebie, ku pięknej istocie. Same mają dobry kontakt ze swoimi i dlatego robią to co robią i dlatego mogę je polecić osobom zainteresowanym rozwojem swojej duchowości. Pozdrawiam Cię summer <serce>
Miłość, harmonia, pokój.
Niech Boskie Światło otacza i chroni naszą przestrzeń
oraz wszystkich użytkowników forum obudzeni.info niosących Miłość, harmonię i pokój.

Awatar użytkownika
Summer
Współtwórca

Postautor: Summer » 08 kwie 2016, 12:56

Ja również pozdrawiam Cię serdecznie Svantevit :]
Sprawiedliwy z wiary i miłości żyć będzie
<serducho>

Wróć do „Zawodowcy”