Renata Kapelinska - uzdrawianie rodu

Leksykon imion i nazwisk osób/osobowości z branży, ich oferta oraz nasza dyskusja o tym co robią.
Zawodowcy to osoby zajmujące się uzdrawianiem/rozwojem duszy lub ciała poprzez prowadzenie płatnych diagnoz, terapii, sesji technik/metod uzdrawiania, warsztatów, itp. Jeżeli Zawodowiec jest osobą obudzoną i budzi innych to koniecznie dodaj taką osobę tutaj. Temat dla osób, które brały udział w ich zajęciach i chcą się podzielić wrażeniami. Dla zainteresowanych tym czy warto? Do kogo? Po co? Jeżeli jesteś zawodowcem w tej przestrzeni to jest dział dla Ciebie.
Regulamin forum
Prezentacja Zawodowca powinna na samej górze pierwszego posta mieć opis w postaci słów i/lub fraz kluczowych, które ułatwią znalezienie go przez wyszukiwarkę forum obudzeni.info i sieci (gogle, itp.) np:

Keywords: Aron Jasnowidz, medytacja, przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych, nauka medytacji, warsztaty rozwoju duchowego, spotkanie duszy
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Renata Kapelinska - uzdrawianie rodu

Postautor: Glorian » 04 kwie 2016, 14:57

Keywords: Renata Kapelinska, uzdrawianie rodu

Uzdrawianie rodu a szczęśliwa przyszłość - Renata Kapelińska - 10.02.2016

Awatar użytkownika
Villekar
Aktywny Forumowicz

Re: Renata Kapelinska - uzdrawianie rodu

Postautor: Villekar » 11 kwie 2016, 11:02

W moim odczuciu jeżeli ktoś idzie ścieżką duchową i na poważnie chce się "obudzić", w którymś momencie, aby naprawdę ruszyć do przodu w rozwoju "dopadnie" go jego RÓD i związane z tym historie. Nie wiem na ile każdy musi to poczuć wewnetrznie, czy jest istotne, by namawiać znajomych do uzdrawiania relacji rodzinnych, ale wiem jedno- jest to niezbędne wymiatanie brudów i czegoś co nie jest po prostu MOJE, a ma na mnie niekwestionowany , do tego negatywny wpływ. a skoro coś zabrudza moją energię i hamuje wzrost, zycie, postęp to prędzej czy później wyjdzie na wierzch. W moim przypadku wyszło z ogromną siłą i dopiero po kilku miesiącach szaleństw i zawirowań osobistych zrozumiałam, że wszystko co "złe" zdarzyło się właśnie po to, by zmusić mnie do przyglądnięcia się i dotarcia do zdarzeń historycznych w mojej linii kobiecej 3-4 pokolenia wstecz... jest wtym jakaś magia i dopiero po wyczyszczeniu części historii w moim ciele zauważam skąd powstały niektóre problemy. Widzę też skąd u innych takie a nie inne tendencje..

Mówię tylko o swoich odczuciach i doświadczeniach. To, co mówi Pani Renata- nieważna jest metoda czy sposób, którego należy się trzymać. podejrzewam, ze jest ich własnie tyle , by każdy intuicyjnie wybrał co najlepiej będzie służyć właśnie NAM.
Dialog z Duszą :

Ja: Co tak naprawdę wyraża moją Istotę..?

Dusza: Jestem TU, by BYĆ, ISTNIEĆ, BAWIĆ SIĘ z Tobą,
CIESZYĆ SIĘ MIŁOŚCIĄ BEZTROSKĄ.
Jakakolwiek ona chciałaby być - po prostu BĄDŹ.

Jesteś Kim Jesteś i taka pozostań!

Tu i teraz zatrzymaj się, popatrz, poczuj, wznieś się ponad to, co widzisz i zatrzymaj obraz.
Kreuj radość, szczęście i to, co piękne.
Żyj w kokonie miłości i radości, bądź sobą i nie udawaj,
żyj bez masek, bez łez, bez smutków,
bez demonów i blokad.
Dawaj siebie innym...
Raduj się chwilą.... <serducho> <serducho>

Wróć do „Zawodowcy”