Anna Mikulska

Leksykon imion i nazwisk osób/osobowości z branży, ich oferta oraz nasza dyskusja o tym co robią.
Zawodowcy to osoby zajmujące się uzdrawianiem/rozwojem duszy lub ciała poprzez prowadzenie płatnych diagnoz, terapii, sesji technik/metod uzdrawiania, warsztatów, itp. Jeżeli Zawodowiec jest osobą obudzoną i budzi innych to koniecznie dodaj taką osobę tutaj. Temat dla osób, które brały udział w ich zajęciach i chcą się podzielić wrażeniami. Dla zainteresowanych tym czy warto? Do kogo? Po co? Jeżeli jesteś zawodowcem w tej przestrzeni to jest dział dla Ciebie.
Regulamin forum
Prezentacja Zawodowca powinna na samej górze pierwszego posta mieć opis w postaci słów i/lub fraz kluczowych, które ułatwią znalezienie go przez wyszukiwarkę forum obudzeni.info i sieci (gogle, itp.) np:

Keywords: Aron Jasnowidz, medytacja, przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych, nauka medytacji, warsztaty rozwoju duchowego, spotkanie duszy
Awatar użytkownika
kuroneko
Sympatyk Forum

Re: Anna Mikulska

Postautor: kuroneko » 31 maja 2016, 12:25

U nas też są tacy co żywią się słońcem, i jest też minimum jeden taki któremu zimno nie straszne i jest w stanie kontrolować swoją temperaturę ciała, więc nie obwiniaj klimatu:) :P

blue light
Pasjonat Forum

Postautor: blue light » 01 cze 2016, 18:46

pomaganie za pieniadze...wiec napewno pomagaja sobie biorac pieniadze no I pomagaja pozbyc sie pieniedzy swoim braciom,czy to bezinteresowne ofiarowywanie znaczy milosc,stworca,istota duchowa czy pragnienie otrzymywania znaczy stworzenie, zwierzecie. Ostrzeżenie przed fałszywymi apostołami
15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? 17 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. 18 Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. 19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. 20 A więc: poznacie ich po ich owocach.
Łudzenie samego siebie
21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" 23 Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"
Dobra lub zła budowa
24 Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. 25 Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony. 26 Każdego zaś, kto tych słów moich słucha, a nie wypełnia ich, można porównać z człowiekiem nierozsądnym, który dom swój zbudował na piasku. 27 Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i rzuciły się na ten dom. I runął, a upadek jego był wielki".
28 Gdy Jezus dokończył tych mów, tłumy zdumiewały się Jego nauką. 29 Uczył ich bowiem jak ten, który ma władzę, a nie jak ich uczeni w Piśmie

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 01 cze 2016, 22:54

@ blue light,

"Kochaj bliźniego swego jak siebie samego."

Sobie nie dasz, to nikomu nie będziesz potrafił nic dać...

W tamtej treści drzewa oznaczają ideologie, a nie ludzi. Prorok to człowiek przekazujący daną myśl, jest przedstawicielem / częścią danego "drzewa" myślowego (ideologii).

Odnosząc to do zwykłych ludzi, usprawiedliwia się zabijanie, bo kogoś można uznać za złe drzewo...

Zwykły człowiek jest zbierającym i spożywającym owoce. (Nie mam tu na myśli ego, bo to też jest system myślowy)

A Ty? Tu powiem personalnie: atakujesz, oskarżasz, ziejesz niskimi wibracjami w stosunku do wszystkiego.. (w każdym razie takie sprawiasz wrażenie).
Czy jesteś złym drzewem, mimo, że generujesz złe owoce? (Pytanie to nie jest atakiem, ale celuję w pogłębienie Twojego myślenia).

Już porównując dalej ludzi do drzew... Czy dobre drzewa nie wymagają pokarmu w postaci wody i słońca, by wydać dobre owoce?
Czy jeśli takie drzewo rosło by w miejscu gdzie nie ma wody, ani światła, nie było by rozsądne, abyś mu pomógł, by spożywać jego owoce?

Czy jeśli nie pragnął byś spożywać dobrych owoców zamiast niedobrych (no bo w końcu pragnienia to największe zło), to po co by w ogóle były dobre drzewa i dobre owoce, jeśli by to nie robiło różnicy?

Czy dbanie o siebie, by móc dalej wykonywać pracę na rzecz innych (i by inni nie musieli cię utrzymywać przy życiu), by żyć dla innych, nie jest bezinteresowne?

Czy "interes" nie jest drzewem, które sadzisz, by Cię karmiło? by spożywać jego owoce? Aby nie czynić z innych swoich niewolników? aby nie potrzebować czyjejś usługi by żyć? (Oczywiście uczciwy interes :) )

Raczej sensowniej jest radzić ludziom, by wyzbyli się potrzeb a nie pragnień. Potrzeby generują niewolników i niedolę. Pragnienia i ich spełnianie generują radość, gdy coś jest Ci ofiarowane z miłości, bo jest Ci co ofiarować. Jeśli uzyskasz suwerenność, to przestajesz potrzebować. Właśnie po to się rozwija, by być suwerennym. Bo tylko suwerenne istoty mogą naprawdę kochać, czyli dawać, nie potrzebując nic w zamian! :)

Dla odróżnienia potrzeb od pragnień. Jeśli chcesz by sąsiad Ci zazdrościł, to nie pragniesz wypasionego samochodu, tylko go potrzebujesz. Sama ta sytuacja, z zazdrością sąsiada też nie jest pragnieniem, ale potrzebą ego, by mogło istnieć, być widoczne, a samo to wynika z potrzeby przetrwania, która jest w strukturze tego organizmu, a nie pragnienia by żyć.

[UWAGA: rozgraniczyłem tu pojęcia: potrzeba i pragnienie, choć w naszym języku są tożsame, bardziej adekwatne by było użycie słowa marzenia, zamiast słowa pragnienie w moim tłumaczeniu, aczkolwiek wiele osób myli pragnienia z marzeniami, dlatego tak napisałem, by pokruszyć trochę muru nieświadomości :) ]

blue light
Pasjonat Forum

Postautor: blue light » 01 cze 2016, 23:52

the skip77,tak kocham blizniego jak siebie samego,i jak moge staram sie pomoc bezinteresownie,nie uzyskasz suwerennosci zanim nie zapanujesz nad rzadzami,swoja chciwoscia ktora nas uziemia, potrzeba pragnienia,ciagle niezaspokojone oczekiwanie na otrzymywanie,zwierzatko,niskie wibracje,za bardzo utorzsamiamy sie z cialem i jego potrzebami,co nie znaczy ze nie mamy kozystac,mozemy nawet krasc kazdy ma wolny wybor,moze zostac w materii na zawsze i cierpiec,a mozna zbawic sie od cierpienia i ewoluowac wyzej. napisales tak,A Ty? Tu powiem personalnie: atakujesz, oskarżasz, ziejesz niskimi wibracjami w stosunku do wszystkiego.. (w każdym razie takie sprawiasz wrażenie).
Czy jesteś złym drzewem, mimo, że generujesz złe owoce? (Pytanie to nie jest atakiem, ale celuję w pogłębienie Twojego myślenia).czy prawda jest czy moze byc zlym owocem,czy chec pomocy zagubionym duszom jest czyms zlym,moglbym pisac o innych sprawach bez wchodzenia w niskie wibracje wtedy nie mial bym nic do roboty bo wszyscy byli by wysokowibrujacymi istotami.problemem jest bardziej ego ktore powoduje ze czasem mozecie tak odczuc,ego czuje sie urazone i niech sie czuje.swiadomosc nie jest moja,jest wspolna,dziele sie nia nawet jak jestem nazywany oskarzycielem,co o moich owocow nie mnie jest oceniac,jesli ktos czuje sie dotkniety to znaczy tylko tyle ze ego czuje sie zagrorzone,

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 02 cze 2016, 0:03

blue light pisze:the skip77,tak kocham blizniego jak siebie samego,i jak moge staram sie pomoc bezinteresownie,nie uzyskasz suwerennosci zanim nie zapanujesz nad rzadzami,swoja chciwoscia ktora nas uziemia, potrzeba pragnienia,ciagle niezaspokojone oczekiwanie na otrzymywanie,zwierzatko,niskie wibracje,za bardzo utorzsamiamy sie z cialem i jego potrzebami,co nie znaczy ze nie mamy kozystac,mozemy nawet krasc kazdy ma wolny wybor,moze zostac w materii na zawsze i cierpiec,a mozna zbawic sie od cierpienia i ewoluowac wyzej.

Też odnosi się do tego wątku: viewtopic.php?f=82&t=1339&p=5793#p5793 :)

Jeśli człowiek będzie dążył do suwerenności, do dostrzeże swoje ego i zechce je ubić. To jest etap na drodze. Ja tak je bynajmniej pierwszy raz zauważyłem, że stanowi problem. A szukając rozwiązania (bo wtedy jeszcze nie wiedziałem co to jest), zrozumiałem co to było i zacząłem wzrastanie :)

blue light pisze: napisales tak,A Ty? Tu powiem personalnie: atakujesz, oskarżasz, ziejesz niskimi wibracjami w stosunku do wszystkiego.. (w każdym razie takie sprawiasz wrażenie).
Czy jesteś złym drzewem, mimo, że generujesz złe owoce? (Pytanie to nie jest atakiem, ale celuję w pogłębienie Twojego myślenia).czy prawda jest czy moze byc zlym owocem,czy chec pomocy zagubionym duszom jest czyms zlym,moglbym pisac o innych sprawach bez wchodzenia w niskie wibracje wtedy nie mial bym nic do roboty bo wszyscy byli by wysokowibrujacymi istotami.problemem jest bardziej ego ktore powoduje ze czasem mozecie tak odczuc,ego czuje sie urazone i niech sie czuje.swiadomosc nie jest moja,jest wspolna,dziele sie nia nawet jak jestem nazywany oskarzycielem,co o moich owocow nie mnie jest oceniac,jesli ktos czuje sie dotkniety to znaczy tylko tyle ze ego czuje sie zagrorzone,

Dokładnie na to chciałem nakierować. Ty przekazujesz pozytywne wartości, ale komunikujesz się za pomocą ego (systemu /organizmu myślowego), przez które tu dajesz owoce. I jak na to patrze, to 1 spojrzenie widać te oskarżanie, czyli zły owoc pozornie. A zeskrobie ten brud i w środku perełka, dobre nasiono :)

Tylko ktoś, kto jeszcze nie widzi tych rzeczy, to nakarmi się śmieciem, a perłę wyrzuci...
Dlatego tak się czepiam, żeby to nie szło na marne, tylko abyś był "wydajniejszy" :)

Wrzuć swoje ego w ogień (świadomości) i co błędne będzie się wypalać :) Proces brutalny, ale skuteczny. Czasami człowiek czuje się bardzo źle podczas "wypalania" swojego ego, ale ostatecznie staje się czysty :)
Ja mam jeszcze dużo do "spalenia", ale też dużo już "spaliłem" i powiem, że przyjemnie nie było, ale przyjemniej jest :)

blue light
Pasjonat Forum

Postautor: blue light » 02 cze 2016, 0:31

och te ego,mam troszke inna swiadomosc,a ego u mnie tez jest jakies inne niz u was,wiesz nie znasz mnie personalnie,wszyscy odbieramy rzeczywistosc przez nasz biologiczny computer,swiadomosc jest jak internet,od dziecinstwa mam powiedzmy problem z koncentracja,ale ta koncentracja jest i to na wysokim poziomie ale na sprawach interesujacych.widac pisanie mnie az tak bardzo nie interesuje,bedac malym dzieckiem popadalem w autyzm,mialem szeroko pojeta swiadomosc,wlasnie dzieki temu autyzmowi,nie dalem sie od razu ego,ciezko to wytlumaczyc tymbardziej jak ktos tak nie mial to moze to inaczej oebrtac,zreszta wszyscy mam swiadomosc na roznym poziomie i roznie informacje do nas docieraja,dodawalem tutaj tresci rowniez prosto z swiadomosci po dlugich medytacjach,gdzie odpowiedzi same przychodza,wiem ze czasem jestem blednie rozumiany,i nic na to nie poradze,widze rzeczywistosc inaczej niz wiekszosc z ludzi zyje skromnie,zyje duchowo.nie utorzsamiam sie z cialem no nie tak jak ludzie.moze troche przesadzam z tym ze tak bardzo sprzeciwiam sie pomaganiu za pieniadze,sam juz w dziecinstwie podjolem decyzje ze nie bede zyl dla materii,moze jestem w bledzie,ale ufam sobie i mocno wierze w to co wam chce przekazac,nie robie tego dla uznania,nie boje sie krytyki,zyje tym co glosze.

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 02 cze 2016, 0:55

blue light pisze:[...] bedac malym dzieckiem popadalem w autyzm,mialem szeroko pojeta swiadomosc,wlasnie dzieki temu autyzmowi,nie dalem sie od razu ego, [...] wiem ze czasem jestem blednie rozumiany,i nic na to nie poradze,widze rzeczywistosc inaczej niz wiekszosc z ludzi zyje skromnie,zyje duchowo.nie utorzsamiam sie z cialem no nie tak jak ludzie. [...]

Coś mi świta w pamięci, że lek właśnie na to, to akceptacja twojego ciała takie jakie jest i jako naprawdę Twoje (nie koniecznie się z nim musisz utożsamiać, nawet lepiej nie :P), wtedy dostaniesz dostęp do reszty "interfejsu" i będziesz mógł zobaczyć jak odbierają inni, co są bardziej w ciałach niż umyśle. Spróbuj jeśli chcesz.

Jest jeszcze "przestrzeń serca", gdzie się nie da być gdy czegoś nie akceptujesz, by wtedy wylatuje się do mapki/umysłu. Ale jak pogrążasz się w medytacji (bo wyciszasz nie-akceptację), to wtedy widzisz z tamtej perspektywy. Co zdaje mi się jest dla Ciebie łatwiejsze, z uwagi na słabe utożsamienie z ciałem. Więc często będąc w medytacji widzisz raczej stamtąd :)

blue light
Pasjonat Forum

Postautor: blue light » 05 cze 2016, 2:37

tutaj cos w temacie etkhart bardzo interesujacy wyklad,ps skipp77 dziekuje ci za dopelnnianie moich postow i9ch urozmaicenie pokazanie czasem z innej perspektywy tak sie wszyscy uczymi.https://www.youtube.com/watch?v=r85tYDSSNhI

blue light
Pasjonat Forum

Postautor: blue light » 05 cze 2016, 3:54

chcialem sprostowac cale te zdarzenie,rozumiem ze kazdy wszystko bierze zabyt personalnie,przeciez niewiecie w jakim poziomie swiadomosci jest ten co to pisze,patrzymy wszyscy tak samo a dostrzegamy w zalerznosci od naszej swiadomosci,ego lubi oceniac,mozna to zarzucic kazdemu,oczywiscie mi tez,ale zawsze wyczulajmy sie na intencje tej osoby,moim celem nie jest zarzucanie komus czegos czy twierdzenie ze ktos jest jakis,ale pokazanie z mojego stanu swiadomosci,pamietajmy ze jak nie zmienimy punktu widzenia to nic wiecej nie zobaczymy,pomyslmy czasem jak ta osoba mysli,bez oceniania czy oczekiwania czego kolwiek od tej osoby,ale dla widznia ponad soba,ponad swoimi wuczonymi ocenami,zainteresowanie leczeniem niekonwencionalnym stal sie preznym rynkiem,wielu sie w nim zagubilo.jak bedzie w nas wiecej bezinteresownego ofiarowywania bedziemy tworzyc piekny swiat,zrobimy cos czego wczesniej ludzxiom nieudalo sie zrobic ze wzglendu na niska swiadomosc,a ja widze w was budzaca sie swiadomosc,i teraz mozecie,tutaj wyklad na ten temat https://www.youtube.com/watch?v=X9uxr57DrYI

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 18 lip 2016, 1:43

blue light pisze:rozumiem ze kazdy wszystko bierze zabyt personalnie [...] patrzymy wszyscy tak samo a dostrzegamy w zalerznosci od naszej swiadomosci

To samo innymi słowami:

To się dzieje, bo każde słowa (mówione, pisane) interpretuje przez własny umysł i zgromadzoną wiedzę/doświadczenia, a nie ma dostępu do czyjegoś umysłu i słownika. Żeby tak się nie działo trzeba mieć albo wspólny umysł, albo inny, sprawny system komunikacji :P

Wiec wszyscy są w tym temacie w sumie usprawiedliwieni, bo tego nikt nie robi bo chce :)
Jednak warto jest mieć na uwadze, że mało kiedy rozumiemy co ktokolwiek do nas mówi...

Wróć do „Zawodowcy”