Aron Jasnowidz

Leksykon imion i nazwisk osób/osobowości z branży, ich oferta oraz nasza dyskusja o tym co robią.
Zawodowcy to osoby zajmujące się uzdrawianiem/rozwojem duszy lub ciała poprzez prowadzenie płatnych diagnoz, terapii, sesji technik/metod uzdrawiania, warsztatów, itp. Jeżeli Zawodowiec jest osobą obudzoną i budzi innych to koniecznie dodaj taką osobę tutaj. Temat dla osób, które brały udział w ich zajęciach i chcą się podzielić wrażeniami. Dla zainteresowanych tym czy warto? Do kogo? Po co? Jeżeli jesteś zawodowcem w tej przestrzeni to jest dział dla Ciebie.
Regulamin forum
Prezentacja Zawodowca powinna na samej górze pierwszego posta mieć opis w postaci słów i/lub fraz kluczowych, które ułatwią znalezienie go przez wyszukiwarkę forum obudzeni.info i sieci (gogle, itp.) np:

Keywords: Aron Jasnowidz, medytacja, przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych, nauka medytacji, warsztaty rozwoju duchowego, spotkanie duszy
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Aron Jasnowidz

Postautor: Glorian » 04 kwie 2016, 14:07

Keywords: Aron Jasnowidz, medytacja, przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych, nauka medytacji, warsztaty rozwoju duchowego, spotkanie duszy

źródło:
http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/

Witam ,zajmuję się jasnowidzeniem a raczej diagnozowaniem ludzi na nowy czas, oraz prowadzę naukę medytacji i warsztaty duchowe SPOTKANIE DUSZY

Co na ten czas potrafię zrobić opisałem w tym poście
http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot. ... ncjay.html

tam podałem minimalne kwoty ,ponieważ nie uda mi się dalej pomagać za darmo mając na utrzymaniu rodzinę i dom ,po 2 letniej darmowej pracy ,przyszedł czas zmian co widzimy za oknem i walka z systemem powoduje że niestety muszę pobrać symboliczne kwoty jako podziękowania które pozwolą mi przeżyć ten trudny czas.

Możliwość diagnozowania otrzymałem w listopadzie 2013 roku dzięki medytacjom i kontaktom z Istotami Wyższymi i po roku czasu od momentu uruchomienia mojego potencjału duszy postanowiłem założyć bloga aby podzielić się z Państwem tym co mnie spotkało, dowody na to że mój potencjał działa były na stronie na facebooku ,jednak ta została zablokowana natomiast wśród znajomych tu na Google, znajdą Państwo ludzi z którymi miałem kontakt ,którzy mnie znają i możecie z nimi porozmawiać aby dowiedzieć się więcej na mój temat i czy faktycznie pomogła im rozmowa ze mną .Mój „dar” potencjał polega na tym że dzięki medytacjom i połączeniu w jedną całość mojej świadomości (rozum,ego),podświadomości i nad świadomości (główna dusza) mam kontakt z istotami energetycznymi i czerpie z ich wiedzy oraz one uczestniczą w rozmowie z państwem ,dają mi przekazy dla ludzi ,oraz otworzyły mi drogę do istot duchowych ,obcych. W większości przypadków potrafię odpowiedzieć na pytanie, które często stawiają sobie ludzie :Dlaczego mnie to spotkało ? dotyczy to nieszczęść ,zdarzeń ,wypadków związanych z doświadczeniem duszy ,sytuacji bez wyjścia ,chorób ,itp

Do zdiagnozowania osoby potrzebuje zdjęcie z imieniem i nazwiskiem ,zwłaszcza osób chorych , tych co podpisali cyrograf , przeklęli Boga i swój los ,byli w sektach ,przeżywają różne niewytłumaczalne zjawiska ,słyszą głosy,widzą i czuja zło koło siebie ,koło swoich bliskich ,widzą nienormalne zachowanie bliskich lub swoje itd
Aktualne zdjęcia proszę przesyłać na maila arondiagnosta@wp.pl lub przez prv tu na google ,a postaramy się zdiagnozować co jest przyczyną nieszczęść a w konkretnych przypadkach będę kontaktował się z Państwem poprzez skypa lub telefonicznie aby porozmawiać , Diagnoza polega na opisaniu tego co widzę w Państwa przestrzeni między innymi :blokad ,podczepień ,klątw ,uroków ,czasami dusze osób rozmawiają ze mną i to przekazuje ludziom ,Setki podziękowań od ludzi świadczą o tym że potencjał działa dobrze i jeden opis ich przestrzeni lub ściągnięcie blokad pozwala zmienić ludzkie życie tak aby zagościł spokój potrzebny w tych trudnych czasach

Przez ten czas odbyłem setki rozmów z ludźmi na temat ich doświadczeń duszy i doświadczeń istoty i mój potencjał nie odpowie na pytanie: o kolor samochodu ale np dlaczego cierpimy w tym wcieleniu ,dlaczego zmarło dziecko, dlaczego czuje że czeka mnie coś dziwnego ,dlaczego czuje że nie jestem w tym miejscu gdzie powinienem itd ,umiem rozmawiać z duszą innej istoty i to te doświadczenia widzę i tłumaczę ludziom
Każde nieszczęście jakie nas spotyka jest np .karą za nasze czyny, konsekwencja naszych wyborów ,konsekwencją wyborów w poprzednich wcieleniach , naprowadzeniem nas na nową drogę lub doświadczeniem naszej duszy która je obrała przed przyjściem na ten świat i ważne jest aby zrozumieć za co i dlaczego nas to spotkało a potem zacząć robić to o co STWÓRCA lub dusza nas prosi . Jeżeli jednak nie potrafią Państwo sami znaleźć odpowiedzi lub własnej drogi i czują się zagubieni, to proszę zaufać mądrości STWÓRCY, który postanowił dać ludziom dar jasnowidzenia ,uzdrawiania po to aby pomóc zamknąć stary zły czas a rozpocząć nową szczęśliwą drogę .Ci którzy nie zrozumieli nic z tego co tu napisałem ,niech się nie denerwują ,są po prostu w starym systemie i to nie ja będę im pomagał, natomiast ci którzy poczują w sobie Coś dziwnego (głos ,energię) ,niech się odezwą a postaramy się im pomóc w tzw nieszczęściu.

Ponieważ mój potencjał pozwala na kontakt z istotami pozaziemskimi dlatego na blogu znajdą Państwo przekazy od nich dla nas ,abyśmy wreszcie wiedzieli jaki czas nastał i co powinniśmy zrobić aby umieć odnaleźć się w nowym czasie który się teraz tworzy .Znajdą państwo wiedzę na temat naszego świata ,wiary ,istot obcych ,religii ,czasu w jakim żyjemy oraz co nas czeka .ZAPRASZAM DO LEKTURY ,pozdrawiam ARON.

Wróć do „Zawodowcy”