Gabrysia i Rafał - Uzdrawienia Siłami Światła

Leksykon imion i nazwisk osób/osobowości z branży, ich oferta oraz nasza dyskusja o tym co robią.
Zawodowcy to osoby zajmujące się uzdrawianiem/rozwojem duszy lub ciała poprzez prowadzenie płatnych diagnoz, terapii, sesji technik/metod uzdrawiania, warsztatów, itp. Jeżeli Zawodowiec jest osobą obudzoną i budzi innych to koniecznie dodaj taką osobę tutaj. Temat dla osób, które brały udział w ich zajęciach i chcą się podzielić wrażeniami. Dla zainteresowanych tym czy warto? Do kogo? Po co? Jeżeli jesteś zawodowcem w tej przestrzeni to jest dział dla Ciebie.
Regulamin forum
Prezentacja Zawodowca powinna na samej górze pierwszego posta mieć opis w postaci słów i/lub fraz kluczowych, które ułatwią znalezienie go przez wyszukiwarkę forum obudzeni.info i sieci (gogle, itp.) np:

Keywords: Aron Jasnowidz, medytacja, przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych, nauka medytacji, warsztaty rozwoju duchowego, spotkanie duszy
Awatar użytkownika
Gabrysia i Rafal
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2017, 11:39

Gabrysia i Rafał - Uzdrawienia Siłami Światła

Postautor: Gabrysia i Rafal » 03 sie 2017, 18:21

Uzdrawianie Duchowe i ciała fizycznego Siłami Światła (Rekonekcja ze Źródłem)
USUWANIE BLOKAD, DYSFUNKCJI, PĘTLI z WARSTW PLANÓW, UWOLNIENIA z UZALEŻNIEŃ, DOSTROJENIA i USTAWIENIA ENERGII i CIAŁA również dla potrzebujących innych UZDROWICIELI oraz JASNOWIDZÓW.
*
Uwolnienia energetyczne od dysfunkcji i blokad oraz pieczęci, klątw, rytuałów, programów negatywnych, itp. Usuwanie tzw. podczepów, form energetycznych i innych bytów bezcielesnych. Lokalizacja i odprowadzenie dusz bliskich z pętli tuneli inkarnacyjnych. Egzorcyzmy - każda warstwa plan.
*
Instrukcje rozwoju dotyczące ukierunkowania emanacji energiami w życiu bieżącym i w wzroście energetyczno-duchowym. Szkolenia w pracy ze świadomością i podświadomością - wszystkie poziomy warstw planów przestrzeni.
*
Harmonizowanie pól kwantowych oraz stosowanie Pauzy Kwantowej przy odcięciach od przeszłych wydarzeń, traum, negatywnych przeżyć oraz nieudanych związków.
*
Nie pracujemy przy udziale wszelkich kart do wróżenia, metod dotyku fizycznego, przesyłania uzdrowień za pomocą substytutów w postaci przedmiotów, figur, minerałów, lekarstw. Nie prowadzimy kontaktów z poziomami planów astralnych oraz nie kontaktujemy się z błądzącymi bytami bezcielesnymi z pozostałych sekcji astralnych podczas przywracania stanu równowagi, doskonałości energetycznej ciała i życia, co dla osób zainteresowanych rekonekcją nie powoduje odtwarzania wzorców dysfunkcji i negatywnego zapętlania się poprzez niewłaściwe ukierunkowanie programowania energii, myśli, emocji i działań w swoim życiu.
*
Nie wykonujemy pracy typu jasnowidzenie - inaczej wizjonerstwo, ponieważ polega to na programowaniu przestrzeni innej osoby poprzez wzorce sugestywne przekazu, co jest ingerencją w wolny wybór indywidualny człowieka i jest narzucaniem formy sugerowanych wydarzeń jako wzorce możliwe do ekspresji niekoniecznie zgodne z drogą życia danej osoby, a te wartości są zmienne w każdej chwili życia i w przestrzeni subatomowej każdego człowieka lub grup ludzi w zależności od ukierunkowania myśli i emocji w danej chwili egzystencji oraz w zależności od powielania utrwalonych przekonań, wzorców myślowych z obecnego życia jednostki.
*
Człowiekowi nie jest potrzebna pomoc w jasnowidzeniu lub też info z kart, ponieważ sam ze swoją Mocą kreuje kody sygnatury przestrzeni wokół siebie i zarazem ja programuje pod swój wybór oraz oczekiwania w spełnieniu.
*
Przegląd poprzednich wcieleń i powiązań w rewersie planu oraz zobowiązań i programów Duszy, podczas procesu uzdrowień, bez metod inwazyjnych typu regresing hipnotyczny, itp.
*
Praca i kontakt z Najwyższymi Poziomami Źródła Stwórczego poza pętlami warstw tych światów oraz na wszystkich poziomach ścieżek nieskończoności. Uzdrawianie poprzednich ekspresji z przeszłych wcieleń oraz programów ścieżek z linii przodków, co ma często wpływ na obecny plan życia Człowieka, jako wzorzec.
*
Podczas uzdrowień duchowo-fizycznych wykonuje się w każdej sytuacji blokadę i ochronę przestrzeni energetycznej dla osoby podczas pracy z nią. Ochrona połączeń kanałów Światła jest wymagana i niezbędna przy blokowaniu dostępu dla obcych portali z zewnątrz przy ustawianiu energetyki ciała i przestrzeni rewersu.
*
Profesjonalny zakres pracy z zainteresowaną osoba nie absorbujący dużej ilości czasu podczas kontaktu do potrzeb rozpoznania dysfunkcji sygnatur energii, blokad oraz mapy ciał i później dalszego działania podczas procesów rekonektywnych.
*
Proste instrukcje metod funkcjonowania w obecnym świecie i prawidłowego zachowania harmonii energii wewnętrznej ciała, blokad portalu przed atakami energetycznymi umysłu oraz rozpoznanie właściwych ścieżek myślenia twórczego w tym świecie kreacji i egzystencji.
*
Po oczyszczeniach i przywróceniu stanu harmonii u osoby wskazuje się jak kierować życiem czyli myślami i emocjami, tak aby energia podążała we właściwe kanały twórcze tej egzystencji w tej gęstości warstw planu.
*
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego wszystkie zainteresowane osoby oraz te, które są z wewnętrzną intencją wiary w powodzenie oczekiwanych uzdrowień, a mają ogólne doświadczenia niepowodzeń.
*
Uwolnienia z pętli niepowodzeń oraz po pracy z innymi "uzdrowicielami", jeśli czują, że ich droga życia uległa nadal załamaniu niż obiecanej poprawie. Rozpuszczanie wzorców negatywnych, transmutacja kodów przestrzeni indywidualnej kreacji.
*
Efekty zmian samopoczucia odczuwalne w krótkim czasie.
Koszt w zależności od zakresu procesów wymaganych podczas ustawień energii i rekonstrukcji subatomowej ciała fizycznego. Pierwsza analiza i ustawienie sygnatur energii względem pełnej rekonekcji spoza sekcji pętli planów niższych od 80.- zł.
*
Kontakt :
Pni.- Sob. od 9:00 do 19:00.
*
GSM: + 48 501 567 122.
Mail : uzdrawianie.rafal@gmail,com
(Wiadomości cały tydzień)
*
Strona internetowa w planie budowy.
*
Pozdrawiamy Gabrysia i Rafał
Ostatnio zmieniony 29 gru 2017, 14:08 przez Gabrysia i Rafal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:47

Re: Gabrysia i Rafał - Uzdrawienia Siłami Światła

Postautor: Beyond » 05 sie 2017, 19:03

Czy macie jakiś cennik za oferowane usługi?


Wróć do „Zawodowcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron