Zgłoście się!

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. <zakochany>
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Zgłoście się!

Postautor: Glorian » 01 kwie 2016, 17:18

zakochani.jpg
zakochani.jpg (43.46 KiB) Przejrzano 5000 razy

Kochani,
3 proste zasady i dajecie szansę, żeby Wszechświat zadziałał!

• Subforum "Randki Obudzonych" jest widoczne jedynie dla osób, które się do niego zgłosiły
  • Zgłaszamy się poprzez wysłanie PW do Administratora gdzie w tytule piszemy "Randki Obudzonych" a w treści wiadomości swoje portfolio
  • Osoby zgłoszone mogą przeczytać portfolio wszystkich i komunikować się z osobą, która ich zainteresuje, w ukrytej strefie forum.

Na dzień 26.05.16. Zgłosiło się 8 osób. - Wpis aktualizowany na bieżąco.

Szczerze polecam aby osoby zgłaszające się do strefy randkowania, najpierw sprawdziły czy fajnie się gada i coś iskrzy zanim dojdzie do spotkania w realu. W tym celu, jest już dostępny mChat. Zachęcam też do używania innych komunikatorów. np.: gg, skype, itp

Ukryte subforum "Randki Obudzonych" dla osób, które wysłały do mnie PW ze zgłoszeniem jest tutaj:
randki_obudzonych.jpg
randki_obudzonych.jpg (246.07 KiB) Przejrzano 5013 razy

Awatar użytkownika
Sagittarius
Redaktor

Re: Zgłoście się!

Postautor: Sagittarius » 01 kwie 2016, 17:46

W kąciku matrymonialnym jeśli chcemy kogoś poznać - naprawdę pasującego do nas, dobrze jest podać wiele szczegółowych informacji, aby nie było nieporozumień i rozczarowań – stworzyć swoiste portfolio, jeśli ktoś podchodzi poważnie do tematu. Przykłady i sugestie informacji, jakie mogłyby zainteresować osobę do kontaktu:

Zainteresowania
Lokalizacja - skąd pochodzi, gdzie obecnie mieszka
Stan cywilny - wolna, rozwódka, wdowa, w trakcie rozwodu
Rozwój duchowy - od kiedy się tym interesuje, czy medytuje, afirmuje, ulubione książki na ten temat
Opis siebie
Charakter - krótki opis swojego charakteru
Wykształcenie - ogólnie czy jest humanistyczne, ścisłe, artystyczne bądź w toku zdobywania
Mocne punkty - przedstawić swoje zalety, zdolności, umiejętności, potencjały, mocne strony charakteru
Słabe punkty - nie należy ukrywać swoich wad, np. palenie papierosów, pracoholizm, depresja, alergie, problemy ze zdrowiem
Sympatie - co najbardziej lubię w drugiej osobie, czym się interesuję, co lubię
Antypatie - czego nie znoszę w drugiej osobie, co mnie nie interesuje, co mnie denerwuje
Kogo, po co i dlaczego szukam
Wolny czas - jak lubię spędzać, np. rower, spacery, basen, czytanie książek, sport, telewizja itp.
Wakacje - gdzie lubię spędzać - Polska czy zagranica, jaki typ otoczenia - morze, las czy góry, podziwiane przyrody czy zabytków

Dobrze by było, aby dać opis prosto z serca, pisać pełnymi zdaniami.

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 01 kwie 2016, 17:53

O liczbie urodzeniowej (numerologia) nie zapomnijcie ;)
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Awatar użytkownika
Svantevit
Moderator

Postautor: Svantevit » 01 kwie 2016, 22:17

Dobra robota Sagittariusie, pod wiekiem proponuję jeszcze dodać: Płeć <przytul>
I może zrezygnować z "stan cywilny". Nie dajmy systemowi tej satysfakcji <yahoo>
Miłość, harmonia, pokój.
Niech Boskie Światło otacza i chroni naszą przestrzeń
oraz wszystkich użytkowników forum obudzeni.info niosących Miłość, harmonię i pokój.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 05 kwie 2016, 14:39

A ja Wam napiszę moi kochani, że poznałem moją ukochaną żonę poprzez internet na czacie w Onecie 7 lat temu. Mamy dwójkę wspaniałych dzieciaczków i z każdą wiosną kochamy się coraz mocniej <uścisk> . Zanim poznałem moją boginię byłem w nieciekawym położeniu życiowym. Dzięki niej mam stworzoną alternatywną (rzeczywistość !?!) linię życia i wszystko poukładało się sielsko anielsko <aniołek> w równoległym świecie, który jest o niebo lepszy od poprzedniego...

Więc Kochani, więcej optymizmu, jest szansa dla każdego. Kto chce niech spróbuje. Jak nic nie zrobicie z intencją znalezienia kobiety/mężczyzny to ŻYCIE Wam odpowie tym samym.

Wróć do „Randki obudzonych”