Zgłoście się! - dyskusje

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. <zakochany>

Zamiast nazwy "Kącik matrymonialny" podoba mi się:

Czas głosowania minął 15 kwie 2016, 15:36

Poznajmy się
18
67%
Anonse towarzyskie
0
Brak głosów
Porozmawiaj ze mną online
1
4%
Znajdź mnie
2
7%
Chcę Obudzonego
1
4%
Chcę być z Obudzonym
3
11%
Twój pomysł (dodaj w dopisanym poście)
2
7%

Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Zgłoście się! - dyskusje

Postautor: Glorian » 06 kwie 2016, 11:34

Szczerze polecam aby osoby zgłaszające się do Kącika Matrymonialnego wymieniły się swoimi nr skape czy innymi komunikatorami i najpierw sprawdziły czy fajnie się gada i coś iskrzy zanim dojdzie do spotkania w realu. Cały czas mam w pamięci i chęci zrobienie prostego czatu na obudzeni.info, który mógłby być pomocny w tym zadaniu ale w między czasie wyskakują pilniejsze sprawy bieżące.

Zgadzam się, że najlepiej jak wyjdzie coś spontanicznie a kobieta/facet nie wie, że jest podrywany i wszystko samo się dzieje i układa. Ten Kącik Matrymonialny to tylko wskazanie kierunku. Przecież jesteśmy dorośli, wiadomo, że portfolio i styl działania znany z portali typu "sympatia" nie sprawi, że wszyscy będą szczęśliwi, ale "jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził" i wiem, że ja nie będę pierwszy. Chcę to zrobić z Waszą pomocą najlepiej jak umiem a z tego co Aron mówił w swoim filmie jest sporo osób, które chcą mieć obudzonego męża/żonę i nie wiedzą skąd go wziąć.

Awatar użytkownika
Svantevit
Moderator

Postautor: Svantevit » 06 kwie 2016, 17:26

Nie jestem co prawda zainteresowany, ale ostatnio myślałem o tym temacie. Moim skromnym zdaniem samo słowo "matrymonialny" już jest "obciążone genetycznie" i zakłada duże rzeczy, które zamiast kruszyć lody, tworzą mega oczekiwania. Najlepszy byłby czat. Wtedy takie osoby mogą się poznać bez zbędnych ceregieli, ustalić jak chcą się spotkać, czy we dwoje, czy zrobić comiesięczne spotkania w większym gronie. Wtedy odpada konieczność malowania laurki, czy identy jak to Waleczne_Serce określa a cały proces zapoznawania i przełamywania lodów jest naturalny i wielostopniowy. Pomijając cele partnerskie, wiele osób chciałoby się po prostu spotkać i pogadać z podobnie myślącymi istotami, założyć lub brać udział w tworzeniu eko-wioski, lub po prostu zrobić coś razem (ognisko, piknik, wypad rowerowy, etc.) Do tego trzeba zbudować więzi a trudno to zrobić z ludźmi którzy ukrywają się za avatarami lub z góry zakładają cele matrymonialne. Poza tym często nie wiadomo skąd są (czy w ogóle są w kraju). Skype jest dobrym pomysłem, ale to raczej etap numer 2, bo trzeba się umówić na określoną godzinę, zrobić make-up ;), itp. itd. Moje trzy grosze.
Miłość, harmonia, pokój.
Niech Boskie Światło otacza i chroni naszą przestrzeń
oraz wszystkich użytkowników forum obudzeni.info niosących Miłość, harmonię i pokój.

vanilka133
Adept

Postautor: vanilka133 » 06 kwie 2016, 18:13

Zaczęłam przebudzenie od wegetarianizmu 13 lat temu, rodzina patrzyła spod oka, ale po jakimś czasie przekonali się do tej diety i mama zaczęła gotować więcej bezmięsnych potraw. Niestety później było troszkę gorzej...Przestałam chodzić do Kościoła i tłumaczyłam co znaczą te obrzędy, że to wszystko satanizm, pedofilia, i tak oczywiście przytakiwali mi, przyznawali rację i co, w niedzielę z powrotem do Kościoła. Kupiłam książkę Jerzego Zięby, dałam w prezencie prosiłam przeczytajcie (ojciec jest chory), kupiłam odpowiednie suplementy, prosiłam bierzcie. I co nic jak grochem o ścianę. Skonsultowałam się z jasnowidzem i okazało się, że cała rodzina, wszyscy jesteśmy zniewoleni, mamy założone blokady, etc. Ok, usunęłam z siebie u najbliższej rodziny, matce kazałam zadzwonić i wysłuchać diagnozy i co, obrazili się na mnie....eh mój mąż jest bardziej tolerancyjny, jest mistrzowską 22 będę cierpliwie czekać aż się obudzi bo duchowość jest mu przeznaczona, tylko jeszcze o tym nie wie ale drążę kropelka po kropelce. Ostatnio ściągnęłam sobie pieczęci kościelne ponieważ przyciągały do mnie istoty demoniczne, które mnie atakowały. Dziś czuję się cudownie i mam ciągle wysokie wibracje, że mogłabym latać. Ostatnio mocno zainteresowałam się właściwościami kamieni, runami, numerologią i czasem mam wizje (naprawdę czasem śmieszne i nie wiem na prawdę co z tą wiedzą zrobić). Szczerze to najbardziej brakuje mi przyjaciół z którymi mogłabym dzielić poglądy. Mieszkam na wsi i ciężko jest o otwarty umysł w okolicy, zostaje tylko net. Jeżeli ktoś czuje wewnętrzną potrzebę kontaktu to zapraszam:)))

izis
Adept

Postautor: izis » 07 kwie 2016, 1:57

A ja myślę sobie Kochani, że skoro już jesteśmy na forum "Obudzeni"-to nie wleczmy za sobą przeszlosci. Każdy z nas niesie jakis bagaż doswiadczen, lepszych gorszych- jak w życiu- wazne czego możemy się z tego nauczyc . Mnie osobiście bardzo podoba się pomysl kącika <okok> a czy go nazwijmy matrymonialnym czy nie, czy chcemy poznać druga polowe czy może brania dusze- to tylko słowa, maja takie znaczenie jakie im nadamy-ważne jaka za nimi idzie intencja. To, że nie wszystkim odpowiada-to zrozumiałe. Wazne,ze daje mozliwosc. Dużo Miłości życzę i trzymam kciuki za nas wszystkich <papa>

Magdalena
Sympatyk Forum

Postautor: Magdalena » 07 kwie 2016, 6:17

Piękne dzięki, Svantevit i Waleczne Serce, właśnie weszłam na forum, by to napisać. Chętnie weszłabym w kontakt z wieloma ludźmi, ale znalazłam tylko Grzesia, który podał namiary na Skype i już rozmawialiśmy kilka razy, bardzo fajne doświadczenie, zachęcam wszystkich <lol>

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 08 kwie 2016, 15:42

Kochani,
w nawiązaniu do Waszych postów, zmieniamy nazwę z "Kącik Matrymonialny" na pomysł z ankiety, który zyska najwięcej głosów.
<fala> Głosujemy! <radocha_wielu>

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator

Postautor: Ire33 » 08 kwie 2016, 17:50

A może 'Kącik Łączenia Serc? :>
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Awatar użytkownika
szod
Sympatyk Forum

Postautor: szod » 08 kwie 2016, 20:45

Ech, prawie wyjęłaś mi to z ust ;)

BSDB
Adept

Postautor: BSDB » 09 kwie 2016, 2:58

Witam :) Czy jest ktoś obudzony z Rzeszowa i bliskich okolic ?

yarezky
Adept

Postautor: yarezky » 09 kwie 2016, 10:54

może....bratnia dusza

Wróć do „Randki obudzonych”