Zgłoście się! - dyskusje

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. <zakochany>

Zamiast nazwy "Kącik matrymonialny" podoba mi się:

Czas głosowania minął 15 kwie 2016, 15:36

Poznajmy się
18
67%
Anonse towarzyskie
0
Brak głosów
Porozmawiaj ze mną online
1
4%
Znajdź mnie
2
7%
Chcę Obudzonego
1
4%
Chcę być z Obudzonym
3
11%
Twój pomysł (dodaj w dopisanym poście)
2
7%

Liczba głosów: 27

Magdalena
Sympatyk Forum

Re: Zgłoście się! - dyskusje

Postautor: Magdalena » 27 maja 2016, 22:06

Z Gdyni tramwajem wodnym na Hel...ale sama Gdynia też jest ładna. Nie jeżdżę samochodem, zawsze szłam z plecakiem od dworca PKP do przystani przez miasto, dlatego Gdynia była dla mnie zawsze przedsionkiem raju :)
Góry też są oczywiście przepiękne <jupi> a atmosfera schronisk wyjątkowa <lol>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 28 maja 2016, 10:22

To ja zachowam się jak smerf maruda - w Gdyni głośno (auta), ciągłe przeciągi od morza (zwłaszcza w zimę), brak spójnego klimatu (aury miasta), zimny bulwar nad morzem (popołudniu nie ma słońca i bywa zimno)...poza tym ok. <laughingneqw>
Za to dużo się dzieje w sferze kulturalnej - to tak dla równowagi <yahoo>
Ale na Warszawę bym się chyba nie zamienił...o nie! Ale każdy lubi to co lubi...więc lubię Sopot :)
To tak z przekąsem napisane <lol>

Awatar użytkownika
Luna
Adept

Postautor: Luna » 29 wrz 2016, 17:59

Witam !

bardzo chętnie poznam osobę a w zasadzie mężczyznę, z którym mogłabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami w zakresie naszej tematyki obudzonych. Byłoby mi bardzo miło gdyby to była osoba z dużą wiedzą, od której mogłabym się wiele dowiedzieć bo sama jeszcze raczkuje w świecie obudzonych i wszędzie szukam informacji ;) Jestem osobą samotną o niezwykle wrażliwej duchowości, bardzo wiele rzeczy czuję niestety nie potrafię ich jeszcze określić i zrozumieć :) Potrzebuje duchowego przewodnika i pokrewnej duszy, być może będziesz nią właśnie Ty ! :) Czekam. Mam na imię Justyna i mam 26 lat :)
"Była jednak o tyle mądra, że rozeznała prawdę, iż w jednej dziedzinie przynajmniej, w dziedzinie swego ducha, jest panią położenia i że od niej samej zależne jest bronić się lub poddawać zewnętrznym okolicznościom, tym jednym zaś zakreśliła ściśle warunki swego życia."
R.W.Trine "W harmonii z nieskończonością"

Wróć do „Randki obudzonych”