Zielony Raj Anastazji

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. <zakochany>
Ann
Adept

Zielony Raj Anastazji

Postautor: Ann » 02 kwie 2016, 20:04

Drogi Nieznany, Obudzony,

jesli Prawda, Milosc i Szacunek do wszystkich zywych Istot sa Twoimi drogowskazami w zyciu, jesli interesuje Cie rozwoj duchowy i pracujesz wytrwale nad nim, jesli lektura tematow "nieznanoswiatowych", praca w ogrodzie, wedrowki po lakach i lasach, majsterkowanie, radiestezja, i.t.p. daja Ci szczescie, jesli calym Twoim sercem rozumiesz i czujesz przeslanie Anastazji (zobacz "Dzwoniace cedry Rosji") i Twoim wielkim pragnieniem jest praktyczne, wspolnie z Twoja Wybranka wcielenie w zycie jej idei, ciesze sie na Twoja odpowiedz, gdyz jestes Tym, Ktorego szukam. Do wkrotce! Ann

Elizabeth
Adept

Re: Zielony Raj Anastazji

Postautor: Elizabeth » 07 kwie 2016, 17:09

...jeśli jesteś weganem?
jeśli jesteś blisko Sanoka..
jeśli lubisz przyrodę i wędrówki z NORDC?
Miło mi będzie...
Obudzona.

BSDB
Adept

Postautor: BSDB » 20 kwie 2016, 21:07

Witam. Oto jestem czekam na odzew :) Bogusław

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator

Postautor: Ire33 » 21 kwie 2016, 9:45

Kochani przeczytajcie ten temat:

http://obudzeni.info/viewtopic.php?f=115&t=791

Tutaj jest instrukcja co zrobić aby dołączyć do ukrytej grupy ludzi, którzy są zainteresowani tematem. Zatem napiszcie coś o sobie i wyślijcie do Gloriana, a on umożliwi wam dostęp do kącika.

Pozdrawiam! :)
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Awatar użytkownika
Waleczne_Serce
Sympatyk Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Waleczne_Serce » 23 kwie 2016, 6:49

Temat zamarł... chyba ?
Miej serce i patrzaj w serce...

Awatar użytkownika
Mirek55
Aktywny Forumowicz

Postautor: Mirek55 » 23 kwie 2016, 13:07

To w ramach ubogacenia tematu:
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmierci."

Awatar użytkownika
Mirek55
Aktywny Forumowicz

Postautor: Mirek55 » 23 kwie 2016, 13:11

To w ramach ubogacenia tematu:

Chcę powiedzieć, ze trochę dziwnie mi się czytało te książki. Dotarłem tylko do 5 części i dalej nie potrafiłem ich czytać.
Myślę, że autor za dużo dodał w nich rzeczy baśniowych, typowych dla literatury rosyjskiej, a obcej dla polskiej. Ale to tylko moje odczucia.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmierci."

Ann
Adept

Postautor: Ann » 26 kwie 2016, 20:05

Witaj Mirku,

dziekuje za filmiki. Wprawdzie obaj panowie nie mowia nic (dla mnie :-) nowego, ale mimo wszystko sa to nteresujace rozmowy.
Co do ksiazek, podejrzewam, ze jeszcze musi uplynac troche czasu, abys zaczal tak naprawde doceniac przekazywane przez Anastazje tresci.
A wiec nie rob sobie wyrzutow z tego powodu, ta wlasciwa dla Ciebie pora nadejdzie.
Pragne Cie pocieszyc, gdyz jesli o mnie chodzi juz po dwoch pierwszych przeczytanych stronach odlozylam ksiazke Anastazji na..dlugie trzy lata, nie mogac zrozumiec, dlaczego moja znajoma tak bardzo nia sie zachwycala! A potem, pod wplywem jakiegos naglego impulsu siegnelam po te ksiazke i przeczytalam ja w ciagu jednego dnia nocy! Zaraz zamowilam tez wszystkie nastepne i "pochlonelam" je w ciagu kilku dni.
Przeslanie Anastazji wstrzasnelo mna do glebi i uczynilo ze mnie zupelnie innego czlowieka, niz dotychczas. "Wypiglowana" miastowa damulka odkryla nagle w swoim sercu bardzo gleboka, ba, transcendentalna wiez z przyroda i zrozumiala jakim szczesciem moze byc bezposrednie obcowanie z nia . A to calkiem cos innego, niz cale te wszystkie dotychczasowe, cudowne nie mozna nie powiedziec wedrowki po gorach :-)))
Slusznie, tresc tych ksiazkek moze wydac sie rosyjska basnia, ja jednak uwazam, ze zawiera, chociaz trudno nam w to uwierzyc, prawde.
Osobiscie uwazam, ze Anastazja wcale nie jest basniowa figura, tylko kobieta i czlowiekiem z krwi i kosci, choc nieco innym niz wspolczesni ludzie. Kims, kim my ludzie staniemy sie po wielu, wielu, bardzo wielu latach. Ale po tym czasie bedziemy wreszcze jej, Anastazji, prawdziwymi siostrami i bracmi .
Serdecznie Cie pozdrawiam
Ann

Awatar użytkownika
Mirek55
Aktywny Forumowicz

Postautor: Mirek55 » 28 kwie 2016, 16:20

Tylko nie jestem pewny co do powrotu do jej książek. Prawdy znalazłem w innych książkach, wolnych od baśniowych treści, a że mam umysł bardziej ścisły, to bajkowy świat do mnie nie przemawia. :)

Wróć do „Randki obudzonych”