Częstochowa! :) - poznam piękną obudzoną istotę :)

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. <zakochany>
Awatar użytkownika
Just
Nowy

Częstochowa! :) - poznam piękną obudzoną istotę :)

Postautor: Just » 08 kwie 2018, 21:29

Witam Kochani! Jestem tutaj nowa, ale obudzona :) Z chęcią poznam istotę obudzoną z okolic Częstochowy :) <buzki>

Awatar użytkownika
Just
Nowy

Re: Częstochowa! :) - poznam piękną obudzoną istotę :)

Postautor: Just » 11 kwie 2018, 22:11

z uwagi na fakt, iz dostaję wiadomości, lecz chwilowo mam zablokowaną funkcję wysyłania prywatnych wiadomości, napiszę tutaj kilka słów o sobie. Mam na imię Justyna, nie dawno skończyłam 28 lat, mieszkam i pracuję w Częstochowie. Od nie dawna stałam się oświeconą istotą. Jak pewnie wszyscy - zaczęło się od dzieciństwa. W tamtym roku podjęłam terapię, aby lepiej poznać siebie, zrozumieć przeszłość i wyjść z nieustannego smutku, żalu, bólu itp. itd. Byłam bardzo związana z kościołem, udzielałam się tam często - jestem grafikiem komputerowym, stąd pełniłam tam funkcję reklamową duszpasterstwa. Moje życie nie należało do najlepszych. Opowiem zainteresowanym na priv (jak odblokują mi funkcję wysyłania wiadomości ;>, albo szybciej na fb - ale uwaga - mam tylko fikcyjne konto - Świadoma istota ;> tak się nazwałam ;)). Na terapii wiele się nauczyłam, ale w pewnym momencie zaczęłam szukać dalej. Z uwagi iż moim problemem były ciągłe stany zapalne na skórze (mimo wzorowego i zdrowego odżywiania się, przeczytałam wtedy masę książek o zdrowym odżywianiu, stosowałam wiele suplementów, uprawiałam sport itp itd - stan zdrowia pozostawał wiele do życzenia), usłyszałam o psychosomatyce i z ciekawości sprawdziłam w internecie co to takiego. Trafiłam na świetne konwenty wiedzy alternatywnej, kupiłam wiele książek polecanych przez oświecone osoby i...czytając, oglądając - doświadczyłam właśnie tego - oświecenia. Zaczęłam płakać i śmiać się jednocześnie. Eureka istna. Zdałam sobie sprawę, że cała moja dotychczasowa wiedza to tylko kamienie milowe, które mnie obciążały i że to wszystko jest jednym wielkim stekiem bzdur. Skoro oszukano mnie na tym polu - zaczęłam szukać dalej. Następnie zrozumiałam sens nie jedzenia mięsa, wszelakich używek, a także bretarianizm. Aby iść dalej - musiałam uwierzyć, albo inaczej - dopuścić do swojej świadomości reinkarnacje, zrozumieć inne religie oraz zrozumieć, że nie ma jednej religii, jest tylko jeden Bóg i wszystko co jest z tym związane. To było najtrudniejsze. Okazało się jednak, że nie jestem sama - nagle wyłoniły się mi 2 bliskie osoby, które juz dawno były oświecone, ale nie mówiły mi o tym, ponieważ jak nie trudno się domyśleć...byłam zamknięta na tą wiedzę, a raczej mój umysł to bardzo uniemożliwiał. Wtedy przyjaciółka podzieliła się ze mną filmikami Arona - od tamtego momentu całe moje dotychczasowe życie runęło jak domek z kart. Doświadczałam wielokrotnie czegoś dziwnego - jeśli szłam w stronę Światła świadomie i odrzucałam kłamstwa, kierując się sercem (co było na początku wielką trudnością i przeszkodą) - nie mogłam spać z wrażenia, uwielbiałam Boga, Tatusia - to była miłość jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłam (a przecieą od zawsze byłam związana z kościołem...ale wiadomo - wcześniej tego nie wiedziałam, czego nauczyłam sie teraz -- ze kościół i pismo swiete to projekcja człowieka, a wszystkie religie maja jeden rdzeń, ale podzieliły Boga). Słucham Arona codziennie, czytam literaturę duchową i napełniam się Światłem. W mgnieniu oka odpadły ode mnie przywary starej Justyny - przeszłość została wymazana, żyję tu i teraz. Życie zmieniło bieg :) Zaczęłam widzieć i słyszeć - tak jak i Wy tutaj :) To jest piękne. Mogłabym pisać i pisać, ale nie każdy lubi czytać obszerne teksty, chociaż i tak się rozpisałam ;) tak więc - jeśli chcesz do mnie napisać i wymienić się poglądami, doświadczeniem - będzie mi niezmiernie miło! Chętnie poznam kogoś z tego otoczenia, bo w moim na razie są 2 i to same dziewczyny ;) Nie znam żadnego oświeconego faceta, a wiem że szkoda mi mojej Boskiej energii na oświecanie ludzi, którzy oświecić się nie chcą..Tak więc albo fb, albo napisz mi swojego maila :) <3 <buzki>

Wróć do „Randki obudzonych”