Jak wyglądamy

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. <zakochany>
Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Jak wyglądamy

Postautor: Niezgodna » 27 lis 2016, 10:12

Kochani myślę, że nie ma się co oszukiwać to jak wyglądamy też jest ważne ;) Perzcież nikt nie kupuje "kota w worku" ;) hehe

Zachęcam do wrzucania swoich zdjęć <tuba>

...no, żeby nie było: "to sem ja" <skromny>
Ostatnio zmieniony 08 gru 2016, 21:40 przez Niezgodna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Jak wyglądamy

Postautor: ZbyniuRoksana » 02 gru 2016, 9:45

Szacun za odwagę. Może twój przykład pobudzi inne samotne duszyczki do wyjścia z cienia i pokazania się tu...szczęściu trzeba sprzyjać nie czekając na cud, który może nas ominąć szerokim łukiem...

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 02 gru 2016, 13:47

ZbyniuRoksana pisze:Szacun za odwagę. Może twój przykład pobudzi inne samotne duszyczki do wyjścia z cienia i pokazania się tu...szczęściu trzeba sprzyjać nie czekając na cud, który może nas ominąć szerokim łukiem...

Zbyniu,a czego miałabym się obawiać? <zdziwiony>

Taka odważna to ja znów nie jestem <milczek>

No zachęcam, również nie wiem czego tu się bać? Diagnozy? Że ktoś Cię prześwietli? - OK - skoro tak ma być, niech tak będzie, może będzie dane to po coś.... ;)
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

dogon
Współtwórca

Postautor: dogon » 02 gru 2016, 17:25

oj szkoda że singlem nie jestem <aniołek> <serducho>
Przekazuje wszystkim moją miłość i dar czynienia dobra ,BO w każdym z nas jest stwórca <yahoo>
<serducho> <serducho> <serducho>

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 02 gru 2016, 19:49

dogon pisze:oj szkoda że singlem nie jestem <aniołek> <serducho>

<skromny>
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 03 gru 2016, 13:52

Dogon...czarujesz, oj czarujesz. hi hi :) ;)) <lol> :]

dogon
Współtwórca

Postautor: dogon » 03 gru 2016, 18:27

<okok> , :-)
Przekazuje wszystkim moją miłość i dar czynienia dobra ,BO w każdym z nas jest stwórca <yahoo>
<serducho> <serducho> <serducho>

Awatar użytkownika
Seele
Aktywny Forumowicz

Postautor: Seele » 03 gru 2016, 21:41

Niezgodna pisze:
No zachęcam, również nie wiem czego tu się bać? Diagnozy? Że ktoś Cię prześwietli? - OK - skoro tak ma być, niech tak będzie, może będzie dane to po coś.... ;)

Hej Niezgodna
Co to znaczy, że ktoś może kogoś "prześwietlić" , widząc jego zdjęcie? Mogłabyś coś bliżej na ten temat? Mam w internecie mnóstwo zdjęć grupowych ze mną... To intrygujące, nie wiedziałam :)

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 03 gru 2016, 22:07

Seele pisze:
Niezgodna pisze:

Hej Niezgodna
Co to znaczy, że ktoś może kogoś "prześwietlić" , widząc jego zdjęcie? Mogłabyś coś bliżej na ten temat? Mam w internecie mnóstwo zdjęć grupowych ze mną... To intrygujące, nie wiedziałam :)

Seele, chodziło mi o to, ze tutaj na forum są ludzie z różnymi potencjałami min i takimi, którzy potrafią "czytać" informacje o Tobie ze zdjęć tak jak robi to Aron.

Nigdy nie wiesz kto na Ciebie (Twoje zdjęcie) patrzy w internecie, tak samo gdy spotykasz ludzi w "realu" - nie masz pewności czy akurat nowo poznana osoba np otrzymała potencjał widzenia Twojej aury i czyta z niej informacje... ;)

Czasem mam wrażenie, że spotykam takie osoby np w sklepie czy poczekalni do lekarza, siedzimy i nagle czuje, że ktoś mi się przygląda (każdy z Was na pewno zna to uczucie czyjegoś wzroku na sobie), gdy spoglądam na tę osobę widzę, że nie zawsze patrzy się na mnie ale gdzieś za mnie niby zamyślona ... otaczam się wtedy białym ochronnym światłem źródła (BHP) - przeważnie gdy mam intuicyjne poczucie zagrożenia.

Musimy pamiętać o tym, że nie wszystkie osoby z potencjałami to te, które działają z poziomu serca ;)
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Awatar użytkownika
Seele
Aktywny Forumowicz

Postautor: Seele » 03 gru 2016, 23:33

Nigdy nie widziałam, ani nie czułam takiego wzroku. Widocznie nie przykuwam niczyjej uwagi <lol2>
Dzięki, kochana <buzki>

Wróć do „Randki obudzonych”