Witam Wszystkich Serdecznie :)

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. <zakochany>
Awatar użytkownika
PiotrScott11
Adept

Witam Wszystkich Serdecznie :)

Postautor: PiotrScott11 » 04 maja 2016, 13:33

Witam,

Czy jest ktoś z Szkocji,....fajnie by było z Glasgow i okolice chętnie bym porozmawiał :)
Poznał kogoś z kim mógłbym porozmawiać i wymienić swoje doświadczenia, spostrzeżenia na dowolne tematy poruszane na tym portalu.
Głównie interesuję się: rozwojem osobistym,rozwojem świadomości, doskonaleniem się całościowym (ciało, umysł, duch), medytacja, cywilizacje pozaziemskie i ich wpływ na naszą kulturę, filozofia, psychologia, motywacja i wiele innych dziedzin też bardziej przyziemnych jak zwykłe proste życie za granicą, sprawy codzienne itp.

Dziękuję, Pozdrawiam i do Usłyszenia :)

mars
Moderator

Re: Witam Wszystkich Serdecznie :)

Postautor: mars » 04 maja 2016, 13:52

Witaj Bracie! Jestem pewien, że odnajdziesz tutaj wszystko to czego szukasz. :) Ja, ze swojej strony znam wielu obudzonych ludzi, którzy obecnie znajdują się za granicą. Jak chcesz wymieniać się doświadczeniami, poznawać nowych ludzi oraz zasięgnąć nowej wiedzy zapraszam Cię na nasz czat . Czat tak naprawdę nabiera wigoru po godzinie 20:00, wtedy pojawia się wiele fajnych, otwartych istot (w tym wiele z Anglii), które chętnie porozmawiają z tobą.

Pozdrawiam Serdecznie Bracie! :)

Awatar użytkownika
PiotrScott11
Adept

Re: Witam Wszystkich Serdecznie :)

Postautor: PiotrScott11 » 04 maja 2016, 14:17

Dziękuję za informacje to super mars na pewno wpadnę na czata :)
Również Pozdrawiam Serdecznie Bracie! :)
Do usłyszenia :)

Wróć do „Randki obudzonych”