Kocham cię

Kącik miłosny dla obudzonych, kącik uczuć, kącik łączenia serc, kącik randkowy, albo po prostu poznajmy się pokochajmy zostańmy razem na zawsze. Znajdźmy się. Chcę dzielić życie z obudzoną istotą. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. <zakochany>
Tarwid Aleksander
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2017, 9:13

Kocham cię

Postautor: Tarwid Aleksander » 08 mar 2017, 8:18

<serce> KOCHAM CIĘ BĄDŹ DLA SIEBIE ŹRÓDŁEM WSZELKIEJ OBFITOŚCI KOCHAM CIĘ BĄDŹ DLA SIEBIE ŹRÓDŁEM WSZELKIEJ OBFITOŚCI Od dzisiaj przez cały czas powtarzacie w myślach KOCHAM CIĘ. Cały czas, w każdej sytuacji, podczas każdej rozmowy, po myśli na każdy temat i na temat kogokolwiek. Już po 3 godzinach pojawi się taka przestrzeń, że będziecie się śmiali.
To jest jak magia, a jest naturą naszą. Kochani proszę dołącznie do tego projektu
„Proste KOCHAM CIĘ“ i przez 30 dni niech te słowa nieustannie w Was śpiewają i przekazujcie je dalej. Jest coś w tym tak niesamowitego, że po paru godzinach czujesz, że musisz to na głos mówić :) i inni chętnie się z Tobą bawią. Czy jesteście w stanie ze mną to robić przez 30 dni i dzielić się z innymi obserwacjami? :)
„Proste KOCHAM CIĘ“ DOŁĄCZ zaproś innych i patrzmy co ta nasza wspólna wibracja uczymi w naszym TERAZ :) Kto gotowy i konsekwentny, ten poczuje wiatr :)
Ważne: nie zrażaj się niczym, pierwsze chwile mogą niczego nowego od razu Ci nie namalować, ale taka cicha niestrudzoność w KOCHAM CIĘ, bardzo szybko rozświetli wszystkie pozorne ciemności. Obojętne jakiego rodzaju masz teraz problem, obiecaj, że na każdą myśl o nim, automatycznie przejdziesz do naszych słów kocham cię, kocham cię, kocham cię, kocham cię
Na 30 dni zapomnij o innych słowach w Twoim umyśle, niech Twoje serce Teraz tylko te słowa wypowiada. Bez oczekiwań, z entuzjazmem by doświadczyć tego w swym życiu. Wstajesz rano-kocham cię, zasypiasz- kocham cię, jesteś w pracy-kocham cię. jesz-kocham cię, kąpiesz się-kocham cię, zakupy-kocham cię, jedziesz samochodem-kocham cię, biegasz, ćwiczysz-kocham cię, rozmawiasz, płaczesz, śmiejesz się-kocham cię :) ♥ Kocham Cię
P.S JEDNA OSOBA BĘDĄCA ŚWIADOMIE W STANIE MIŁOŚCI, MA WPŁYW NA PONAD 200 TYS OSÓB :) Komu się te słowa podobają zapraszam. Al

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca
Posty: 341
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:36
Lokalizacja: śląskie

Re: Kocham cię

Postautor: a-l-e-x » 08 mar 2017, 8:36

;) :)
Ostatnio zmieniony 08 mar 2017, 10:31 przez a-l-e-x, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik
Posty: 1408
Rejestracja: 17 kwie 2016, 9:13
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kocham cię

Postautor: ZbyniuRoksana » 08 mar 2017, 8:55

Super! <lubie_to>

Tarwid Aleksander
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2017, 9:13

Re: Kochanie siebie

Postautor: Tarwid Aleksander » 12 mar 2017, 7:05

KOCHANIE SIEBIE
Każdy, może najpierw wybaczyć sobie, potem wszystkim i rozpocząć pracę nad sobą, ze swoim kochaniem. Pomocą jest w tym lustro lub zdjęcie, które pomoże odtworzyć obraz samego siebie. Lustrem dla nas jest też drugi człowiek w którym możemy zobaczyć swoje aspekty do przepracowania, lecz nie w nim, a w sobie. Niejeden adept, który rozpoczyna budzenie swego wnętrza, pozostawia to co jest podstawą, fundamentem. Budując od dachu trudno oczekiwać, że budowla będzie trwała. Można pomagać innym, lecz oddalenie kochania siebie uniemożliwia taką pomoc. Tylko przez własne wnętrze, własne serce, możemy prawdziwie dotrzeć do wnętrza i serca drugiego człowieka. Podążać też możesz przez umysł, ale wtedy możesz oddać swe pomaganie we władanie EGO. Ego będzie Ci mówić jaki jesteś cudowny, jak pięknie komuś coś dajesz. Powstaje pytanie, tylko co? Jak Ty tego w sobie jeszcze nie uruchomiłeś. Możesz dać tylko to, co samemu posiadasz w pełni wyzwolone i dopiero dać drugiemu, poprzez siebie. Kochając siebie nie oddasz władzy nad sobą swemu umysłowi, jak również dla ego. Ziemskie zadanie człowieka polega na staniu się tym, czym jesteśmy. Jeśli Ojciec nasz jest Miłością, to i my też możemy nią być. Miłość otwiera wszystkie nasze boskie dary z którymi przyszliśmy. Nikt niczego nam nie daje, gdyż jako doskonałe istoty Boga wszystko mamy w sobie. Nasza tylko wola, kiedy możemy to wyzwolić, być tym i używać z godnością wszystkiego. Wyjątkiem nikt nie jest, każdy ma boskość w sobie i wszelkie boskie dary. Każdy i również Ty możesz zobaczyć, iż jesteś dzieckiem Boga, a nie jego sługą. Kochając boskość swoją łatwo podążymy ścieżką miłości i prawdy, którą jesteśmy. Rozliczne dary nasze, będą gotowe do wyzwolenia równolegle z miłością dawaną sobie, czyli Bogu w nas. Jesteśmy jednością z nim, jak i każdym z nas. Jeśli świadomie to przyjmiesz, przez serce swoje, obdarzysz tym co masz nas wszystkich. Tak proste jest pomaganie innym i doskonale zostało stworzone, jako i my doskonałe dzieci Boga. Pomostem wzrostu może być Prawda, która budzi się w nas. Warto nią być, a nie jej szukać. Pomaluj swój świat na barwy RADOŚCI, SZCZĘŚCIA, OBFITOŚCI, to urzeczywistni się to, co swym pełnym miłości sercem namalujesz. Kochać warto swoją istotę, to początek naszego boskiego doświadczania każdego z nas. Bardzo ułatwić wszystko każdy może sobie, dając do Ojca swego, swe wszystkie kody, przysięgi, nakazy i uruchomić to co każdy już ma, swą boskość w sobie, dając sobie wolę, co wybieram świadomością swą. Jak kochać bardziej będziesz swe przywiązania, czy do małżonka, rodziny, czy pracy, to tkwić możesz dalej w tym co jest ziemskie, zbędnie przedłużać nauki swoje. Spojrzenie na wszystko jak na DAR, zamiast być tym i przywiązywać się do tego, jest ogromną pomocą.
Miłość nie ma warunków i żadne przywiązania, przysięgi nas nie muszą krępować. Płynąca miłość z serca, bez oczekiwań, uzależnień da Ci dopiero cudowną możliwość pomocy innym. Podstawa wszystkiego jest taka, abyś był tym, kim naprawdę jesteś. Miłość jest cudownym lekarstwem, a kochanie siebie czyni cuda w naszym życiu. Jeśli nie kochasz siebie to jesteś jak biedny żebrak. Co może dać biedny żebrak drugiemu biednemu żebrakowi? Co dasz swojemu dziecku, żonie, mężowi, matce, jak sam nic nie masz? Jeśli w pełni nie kochamy siebie, to mogą być trudności, otworzyć się na swój wzrost duchowy i pojąć swoje boskie pochodzenie. Łatwo możemy wówczas dać wpędzić się w strach i poczucie winy, dać przejąć kontrolę nad naszym życiem religiom, mistrzom, autorytetom,systemom. Kiedy pokochasz siebie,poznasz siebie a kiedy naprawdę poznasz siebie,poznasz Boga.

Tarwid Aleksander
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2017, 9:13

Symptomy podczas zmian w DNA

Postautor: Tarwid Aleksander » 14 mar 2017, 7:31

Symptomy podczas zmian w DNA
SYMPTOMY PODCZAS ZMIAN W DNA
(CZĘŚĆ 2)
Dr. Berrenda Fox nie jest jedyną osobą, która bada zmiany w DNA.
Również rosyjski biofizyk i molekularny biolog Piotr Garjajev i jego koledzy zajmują się tym zagadnieniem. Nie wierzą, że 90% DNA jest tz „śmietnikiem DNA” i nie służy niczemu.
Jego badania udowadniają, że przebudzenie tego śmietnika otwiera u człowieka fenomeny natury mistycznej: jasnowidzenie, intuicję, spontanicznego uzdrawiania, widzenie aury, i wiele innych zjawisk paranormalnych.
Inny rosyjski naukowiec Dr. Vladimir Poponin
też zajmuje się problemem zmian w DNA.
Dzisiaj już wielu naukowców na całym świecie nurtuje ten temat. Wiele ludzi urodzonych po roku 1940 będzie przechodziło zmiany w DNA.
Zmienią się ich ciała, system endokryniczny i ich świadomość.
Dzieci rodzące się obecnie posiadają już inne pola magnetyczne.
W każdej chwili są gotowe do nowych zmian, które zaistnieją na naszej planecie. Aktywacja DNA jest następnym krokiem w wyższej ewolucji człowieka.
Z podwójnego helix DNA ludzkość wzrośnie do 12 nitek a następnie do wielowymiarowego DNA.
SYMPTOMY ZMIAN W DNA:
(występujące podczas tego procesu) – symptomy przypominające grypę, wysoka temperatura, bóle w kościach i w stawach
– migreny i silne bóle głowy nie ustępujące po środkach przeciwbólowych
– zdarzają się biegunki
– katar wielokrotnie trwający 24 godziny, przypominający alergię, bez gorączki i oznak przeziębienia
– zawroty głowy
– dzwonienie w uszach
– palpitacja serca
– uczucie wibrowania w ciele, szczególnie podczas spoczynku i snu
– spazmy występujące w mięśniach ramion, rąk, nóg i stóp
– utrata muskularnej siły, szczególnie w rękach, związana ze zmianami w układzie krwionośnym
– zdarzające się problemy oddechowe, występowanie głośnego oddechu nawet podczas spoczynku
– zmiany w układzie limfatycznym
– zmiany w układzie immunologicznym
– uczucie zmęczenia
– zmiany w śnie, na początku duże zapotrzebowanie na sen, później jego zmniejszanie się
– częste depresje występujące bez powodu
– zaglądanie w przeszłość, życie ciągłymi wspomnieniami
– stresy i podenerwowania
Wszystkie te symptomy są przejściowe i wskazują na fizjologiczne zmiany jakie zachodzą podczas aktywacji DNA.
Aby je złagodzić są zalecane zioła i inne remedies
1. Waleriana – aby usunąć emocjonalne stresy, podenerwowania, palpitacje serca
2. Fenugreek – usuwa stresy w układzie limfatycznym i pomaga w oczyszczeniu
3. Woda – mocno oczyszcza całe ciało
4. Sól Epsom – zalecane codzienne kąpiele, usuwa spazmy w mięśniach i bóle kości
5. Sen – jest bardzo pomocny. Należy dużo wypoczywać.
6. Ćwiczenia gimnastyczne i yoga
TYPY CIAŁ ŚWIETLISTYCH
(CZĘŚĆ 3) Większość ludzi na świecie dzisiaj już wie, że zwiększone wibracje Ziemi przyśpieszą wibracje w ciałach ludzkich dając człowiekowi szansę i złoty klucz do Wniebowstąpienia. Człowiek jest ściśle połączony z Ziemią, niczym matka z dzieckiem. Ziemia kształtuje ludzkie ciało i jego morfogeniczne pole. Anatomia energetyczna człowieka wygląda dokładnie jak Ziemi – ziemskich czakr, meridian i wszystkich zapisów jakie wydarzyły się na naszej planecie, które wpływają na naszą pamięć komórkową. Wnikanie innej fali światła i wysokich promieni kosmicznych zmieni nie do poznania Ziemię i jej mieszkańców. Nastąpią indywidualne przebudzenia, będzie się aktywować dziesięć nieczynnych nitek DNA. Powoli zmieni się siedem ciał świetlistych stymulowanych promieniami kosmicznymi.
W zależności od promienia – zawartej w nim energii, ciała będą osiągać swój następny poziom ewolucji. Od możliwości przenikania promieni kosmicznych w ciało fizyczne i eteryczne zależy jak ukształtuje się nowa jednostka. Promienie kosmiczne mają olbrzymi wpływ na rozwój człowieka. W chwili otwarcia się wszystkich siedmiu głównych czakr i połączonych z nimi ciałami świetlistymi następuje połączenie z siedmioma promieniami kosmicznymi. Dzięki nim otworzą się bramy do wniebowstąpienia. Zwielokrotni się również wibracja Ziemi.
Kto osiągnie z nią harmonię popłynie gładko w wyższy wymiar. Człowiek dostanie szansę przyłączenia się do Świadomości Chrystusowej. Nie jest to ostatni proces w wyższym rozwoju człowieka. Na Ziemię i ludzi od zawsze oddziaływają nowe promienie kosmiczne. Światło daje życie i tworzy wyższe formy. Obecnie zmienia człowieka w naturę wielowymiarową.
Zwiększenie energii zmieni nie tylko ciało fizyczne ale również przebudzi w dotychczasowych ciałach świetlistych nowe ciała świetliste, od tej pory zwane będą już kryształowymi. Każde z nich będzie wibrować w odmiennym kolorze: niebieskim, fioletowym, białym, złotym, platynowym, ultra – fioletowym i VOID.
NIEBIESKIE CIAŁO ŚWIETLISTE
Występuje wówczas kiedy aktywuje się DNA od 5000 do 10 000 nitek
Podczas tego procesu promień różowy oczyszcza pamięć komórkową i dostraja ciało fizyczne.
Promień turkusowy oczyszcza pamięć od emocjonalnych zranień.
Promień fiołkowy oczyszcza i reperuje genetyczny kod DNA, RNA i ENA (ENA – emocjonalny poziom i kod genetyczny)
FIOLETOWE CIAŁO ŚWIETLISTE
Dostrajane jest przez trzy potężne promienie.
Rozwija się na poziomie od 10 000 do 20 000 nitek DNA.
Promień magenta oczyszcza połączenia komórkowe.
Promień indygo/granatowy oczyszcza wszystkie cztery ciała na poziomie fizycznym, eterycznym, emocjonalnym i mentalnym.
Promień złoty harmonizuje i uporządkowuje cztery niższe ciała.
BIAŁE CIAŁO ŚWIETLISTE
Występuje podczas aktywowania od 20 000 do 50 000 nitek DNA.
Promień fuszja oczyszcza z poprzednich żyć, usuwa wszystkie bloki i powoduje głębsze oświecenie. Pozwala masterować.
Promień złoty z centralnego słońca odnawia genetyczny zapis we wszystkich ciałach.
Promień jasno-niebieski i jasno zielony harmonizuje ciało mentalne i holograficzny rozum.
ZŁOTE CIAŁO ŚWIETLISTE
Występuje podczas aktywacji od 40 000 do 100 000 nitek DNA.
Promień ciemno – śliwkowy łączy z wielowymiarową czystością serca i z holograficznym rozumem.
Promień emeraldowy aktywuje cztery komory serca (Boskości, współczucia, poświęcenia i Świadomości Chrystusowej).
Promień perłowo – biały reprezentuje niewinność i czystość wibracji Chrystusowych na wszystkich poziomach świadomości człowieka.
Na tym poziomie rozwijają się jednostki już bardzo wysoko przebudzone.
PLATYNOWE CIAŁO ŚWIETLISTE
Otwiera od 75 000 do 150 000 nitek DNA
To ciało jest aktywowane przez pięć potężnych dostrajaczy
1. harmonia w ciele fizycznym
2. w układzie krwionośnym
3. w układzie limfatycznym
4. energia Kundalini
5. energia seksualna
ULTRA FIOLETOWE CIAŁO ŚWIETLISTE
Występuje powyżej 200 000 nitek DNA
Rozwija się pod wpływem siedmiu czynników.
CIAŁO ŚWIETLISTE, zawne VOID (próżnia – pustka)
Występuje powyżej 300 000 nitek DNA. W jego aktywacji bierze udział wiele ważnych czynników.
Ciała świetliste wysoko rozwinięte – kryształowe,
na bardzo wysokim stopniu rozwoju są na świecie wielkim wydarzeniem.
Większość ludzi posiada podwójny helix DNA i ciągle jest przed nimi aktywacja dziesięciu nitek DNA, które dawno temu zostały odłączone od człowieka. Dwie nitki DNA dają człowiekowi możliwość używania mózgu w 3%. Dlatego często nie czuje się szczęśliwy, kochany, żyje w ciągłym stresie, wywołuje wojny, szuka zaczepek na wszystkie możliwe sposoby, jest całkowicie rozłączony ze Źródłem. Wielkie rzesze ludzi medytują latami aby osiągnąć mistyczne doświadczenia i aktywować swoje DNA w 100%.
Człowiek, który jest zdolny przyłączyć 10 nitek do swoich dwóch aktywnych staje się wielowymiarowy. Przejawia zdolności telepatyczne i manifestuje się jako jednostka powyżej przeciętnej. Zatrzymuje własny proces starzenia, jego ciało Doświadcza wielu niezwykłych przeżyć, otwiera kosmiczną mądrość i nikt nigdy go już nie zwiedzie. Osiąga zrozumienie praw kosmicznych.
Proces aktywacji DNA w rozwoju ewolucyjnym człowieka
jest bardzo długim procesem. Nie można oczekiwać takich zmian w ciągu jednego stulecia. Ale w ciągu ostatnich 60 lat na Ziemię przybyło i nadal przybywa więcej Mistrzów i Avatarów posiadających wyższe ciała świetliste, które nadal rozwijają.
Rozwój duchowy jest niekończącym się procesem. Większość ludzi zamieszkałych na naszej planecie reprezentują piątą rasę a za kilka lat awansują do rasy szóstej. Według teorii mistyków przed człowiekiem na Ziemi jest jeszcze rasa siódma.
Właśnie w tym czasie rozbudzą się na świecie wysokie ciała świetliste, tzw kryształowe. Póki co w nadchodzącej generacji człowiek połączy się z odłączonymi 10 nitkami DNA,
Ludzie powstają na całym świecie? Padają rządy? Wychodzą na światło dzienne przestępstwa banków? Kilka tysięcy lat temu najechali Ziemię najeźdźcy – Anunaki (reptilianie). Potrzebowali uległych niewolników do swoich celów. Więc zaczęli manipulacje w kodzie genetycznym ludzi zamieszkujących na Ziemi – mit o Adamie i Ewie. Doprowadzili do zdegradowania rodzaju ludzkiego. Strach i terror był ich bronią i sposobem manipulacji. Strach jest także źródłem ich pożywienia. Oprócz tego lubią krew i świeże mięso. Zakłamali całą historię ludzkości. Zatruli Ziemię, Wodę, powietrze i pożywienie. Od 1993r. trwa proces podwyższania częstotliwości drgań Ziemi. Ten proces przechodzą też ludzie. Nazywa się on wzniesieniem. Wraz z przybyciem komety 13 marca 2013 Anunaki całkowicie opuścili Ziemię na mocy Galaktycznego porozumienia. Ludzie od przeszło 20 lat przechodzą proces powrotu do swojego pierwotnego kodu genetycznego. Ot, cała historia w skrócie. Od 22 grudnia 2012r. zaczynamy pisać swoja własną historię ludzkości. Wolnej ludzkości:) w Złotej Erze Gaji.:)
Teraz głęboki sens tego doświadczenia z Anunaki.
Żyjąc w wyższych wymiarach, czyli tych, w których żyła ludzkość przed zmianą kodu, nie można było doświadczać tego wszystkiego, co przynieśli ze sobą Anunaki: strachu, głodu, braku, śmierci, tortur, wojen, morderstw, gwałtów, straty ukochanych osób i wielu, wielu innych. Ci, którzy byli tymi, którzy tego doświadczali, w następnych inkarnacjach stawali się sprawcami tych cierpień. Wszystko po to, aby dusza miała możliwość doświadczać pełnego spektrum tego, co daje wcielenie w 3D. Ci, którzy nas krzywdzą tak na prawdę robią to, bo przed wcieleniem zgodziliśmy się na takie doświadczenia. I robiliśmy to z ogromną ochotą. Nie było we wszechświecie lepszego poligonu doświadczalnego niż Terra (Tak nazywano nasza Ziemię we wszechświecie). Dzięki tym doświadczeniom udało nam się ewoluować bardzo szybko. Nasz rozwój jako dojrzałość duszy dokonał się w postaci kwantowego skoku.
Bóg nie ma czegoś takiego jak twardy dysk, ograniczony w swej pamięci Pamiętasz refren z piosenki do Króla Lwa? „… Bóg Nami Śni…”. Każdy z nas jest indywidualnością, każdy jest odmienny od drugiego. Nawet bliźniacze płomienie doświadczają tego oparzenia inaczej. Bóg doświadcza poprzez nas. Tylko my możemy dla niego doświadczać życie w innych światach, które tworzy dla nas, abyśmy dla niego doświadczali. Czy wiesz jak powstały pierwsze istoty. Nie pamiętam już gdzie to przeczytałam. W gwiazdozbiorze Arktura jest pryzmat, przez który Bóg przesyła siebie w postaci światła. Światło to rozszczepia się i tak powstają nowe istoty.:) Światło to miłość. Miłość jest podstawowa zasadą istnienia wszystkich istot a Boga w szczególności. Więc jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego istniejesz, bo Bóg kocha i z miłości tworzy niezliczone ilości istot. W miłości jest początek i w miłości koniec naszej drogi doświadczania. A potem znowu wracamy do początku doświadczania. To, czy czegoś chcesz doświadczać w 3D później, po powrocie do Ojca, zależy tylko od Twojej wolnej woli. To będzie Twój wybór, tak , jak Twoim wyborem jest doświadczanie teraz tego wcielenie, podczas procesu wznoszenia Ziemi. Wszyscy jesteśmy szczęsliwcami, że udało nam się dostać miejsca w tym czasie na Ziemi. Nie każdy miał to szczęście. Ja tez doświadczam 3D nadal. Częśc z nas doświadcza, bo tak chce, część, bo pozostało jeszcze cos do przerobienia z karmy na to wcielenie a część, aby pomóc innym istotom w procesie wznoszenia

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik
Posty: 1408
Rejestracja: 17 kwie 2016, 9:13
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kocham cię

Postautor: ZbyniuRoksana » 14 mar 2017, 10:16

Baaaardzo ciekawe spostrzeżenia... <okok> <brawo>
Ale w tzw. świadomości społecznej tkwimy ciągle od wieków w tej samej energii, choć od jakiegoś czasu następuje dość gwałtowna zmiana nie spowodowana wzrostem naszej świadomości a ingerencją Góry w to, w czym tkwimy i to mnie ogromnie cieszy! <yahoo>

Darek
Aktywny Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 08 lut 2017, 22:21

Re: Kocham cię

Postautor: Darek » 09 maja 2017, 18:21

-TO MOŻE BYĆ PRAWDA?
-powiem ,że mam chyba z 5 lub 6 symptomów ,jedna osoba napisała mi ,że to okres przestrajania się z dotychczasowego życia na inny poziom wibracji.Gdy już wybiorę w 100% siebie i tę drogę która jest nową dla mnie to te dolegliwości ustaną.O co chodzi,ile mam się jeszcze męczyć?
Naprawdę mam już dosyć tych symptomów.

camill77
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2017, 22:06

Re: Kocham cię

Postautor: camill77 » 10 cze 2017, 13:47

<aniołek>
KOCHAM CIĘ. piękny projekt

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik
Posty: 1034
Rejestracja: 24 lis 2016, 22:00

Re: Kocham cię

Postautor: edyta » 10 cze 2017, 13:58

Darek pisze:-TO MOŻE BYĆ PRAWDA?
-powiem ,że mam chyba z 5 lub 6 symptomów ,jedna osoba napisała mi ,że to okres przestrajania się z dotychczasowego życia na inny poziom wibracji.Gdy już wybiorę w 100% siebie i tę drogę która jest nową dla mnie to te dolegliwości ustaną.O co chodzi,ile mam się jeszcze męczyć?
Naprawdę mam już dosyć tych symptomów.Jeśli kojarzysz scenę z niezgodnej z części w której dostawali serum prawdy to to mniej więcej tak działa .im większy opór i brak akceptacji i nastawienia na walkę z tym, tym bardziej energia zamiast płynąć sprawia ból gdyż blokuje się jej przepływ a ona ma tylko nieustannie wchodzić i wychodzić a nie stać.zanim trafiłam do szpitala tez wykręcił mi nogi ręce i otwierały mi bardzo szeroko buzię ale pozwalałam na to i czekałam aż minie i było besboleśnie gorzej było gdy zaczęłam walczyć i kłócić się ze nie chce tam być.ten brak akceptacji sprawił niemiłosiernie bolesne wykrecamie ale się nie bałam i w miarę szybko minęło choć musieli mnie trzymać i pilnować mimo że byłam spokojna to dosłownie moje ciało było sterowane przez coś czego nie da się nazwać sobą.mam nadzieje ze to ci jakoś pomoże
Esencja współistnienia wymaga wręcz pewnego rodzaju braku panowania i to bywa trudne bo to jak szale wagi gdzie ego jest na równi z jego brakiem

https://m.youtube.com/watch?v=Ob9ZnzfRSDI

Mi pomagało to .najlepiej w lesie gdzie drzewa mówią a kazdy lisc ma glos .wiatr łączy myśli i energię .nadal pomaga...
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .


Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik
Posty: 1034
Rejestracja: 24 lis 2016, 22:00

Re: Kocham cię

Postautor: edyta » 12 cze 2017, 9:15

Czasem jak coś mnie już bardzo boli a czułość i cierpliwość do bólu nie pomaga to zwracam się do niego tą piosenką...można rozmawiać z bólem i u mnie to działa wiec mam nadzieje ze nie tylko u mnie.
https://m.youtube.com/watch?v=fgeV8MMQWJA
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .


Ufaj Bogu..
-proś o cud...


Wróć do „Randki obudzonych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość