CO TO JEST "RAK", CO TO JEST "MEDYCYNA AKADEMICKA" - POLECAM OBEJRZEĆ JEŚLI KTOŚ JEST CHORY OBOJĘTNIE NA JAKĄ CHOROBĘ

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

CO TO JEST "RAK", CO TO JEST "MEDYCYNA AKADEMICKA" - POLECAM OBEJRZEĆ JEŚLI KTOŚ JEST CHORY OBOJĘTNIE NA JAKĄ CHOROBĘ

Postautor: a-l-e-x » 20 lis 2016, 11:01

Ja sam wyleczyłem się z nadciśnienia tętniczego po około 3 miesiącach, zmieniając dietę na wegańską. Po około 3 miesiącach stosowania diety przestałem brać leki na nadciśnienie tętnicze, bo się ustabilizowało i jest normalne. Nie choruję. Organizm oczyszcza się poprzez zmianę diety. Oczywiście odstawiłem mięso i produkty zwierzęce, wszystkie przetworzone produkty oraz z chemią typu E. Posiłki robiłem sam. Później jeszcze oczyszczałem organizm poprzez oczyszczanie wątroby. Wątroba to oczyszczalnia całego naszego organizmu, jeśli ona jest zabrudzona to nie pracuje a wszystkie toksyny gromadzą się wtedy w organizmie powodując choroby, otyłość. Wystarczy dobrze się odżywiać, a choroby znikną. Jestem tego przykładem. Teraz jestem na diecie (od około niecałych 2 miesięcy) witariańskiej i czuje się wspaniale. W tym tygodniu robiłem badania krwi i moczu i wyszły w porządku.
KAŻDĄ CHOROBĘ MOŻNA WYLECZYĆ, ale najpierw trzeba:
1. zmienić dietę,
2. oczyścić organizm
3. a dopiero później leczyć, ale naturalnie, a nie chemią podawaną przez medycynę akademicką.
Zresztą Jerzy Zięba, także to potwierdza w filmikach poniżej.
Polecam obejrzeć nawet jak jesteś zdrowy.

zwiastun:

filmy:

Wróć do „Filmiki - do 15min”