Dzisiaj jest 15 sie 2018, 4:48

 • Galernik33sob sie 11, 2018 6:21 pm
  Takie techniki są chociaż to zwykle podchodzi pod coś na poziomie egzorcyzmów. Natomiast to o czym mówisz to raczej tak jak u mnie zwykłe wampiry energetyczne jak nie wnerwią to czują się źle, a najzabawniej jest jak próbują wnerwić bez powodu.

  U mnie wystarczyło zapalić filetową świeczkę przynajmniej tak z początku myślałem że może to coś karmicznego, natomiast to co się stało już zostanie w pamięci. Że ta świeczka pomogła to cóż trzeba było spróbować wcześniej z czymś co nie szkodzi.
 • Xardassob sie 11, 2018 6:32 pm
  Oj tak wlasnie tak. Przeszkadza wtedy wszystko. Przeszkadza ze chodze ze jem ze sie myje nawet ze oddycham. Moze wogole ze zyje. Szczegolnie o sprzatanie jesli chodzi bo moja mama ma fiola na tym punkcie.
 • Xardassob sie 11, 2018 6:34 pm
  Teoria wampira bylaby dobra. W sumie to tak wyglada. Nie chcesz dac mi energii to wzbudze litosc i wspolczucie. Ja wtedy wpadam w pulapke otwieram sie na nowo i bach znowu awantura. A jak nie po mnie to po sobie nawzajem. Ale chodzi po prostu o energie negatywna. Nie pokrzycza to czuja sie zle i sam sie smieje jak sami sie wplatuja w swoje wlasne sidla
 • Xardassob sie 11, 2018 6:36 pm
  Zapalic fioletowa swieczke? W czym ona niby ma pomoc?
 • Galernik33sob sie 11, 2018 6:50 pm
  Jak pamiętam chodzi o oczyszczenie przestrzeni z duchów ale i jeśli są związki karmiczne po przodkach to tez pomaga.
  Tyle teorja u mnie z dziadków nikt już nie żyje, a staruszki częściej się kłócą między sobą niż maja pretensje do mnie. Takie to przekierowanie energii.

  Tak jak sam mówisz gdy się czepiają to powód nie gra roli i żaden argument nie pomoże. Gdy się kłócą między sobą to tylko śmieszne ewentualnie niekiedy podchodzi pod litość.
 • Galernik33sob sie 11, 2018 6:53 pm
  W ramach szczegółów parafinówki nie uważam ani za świeczkę ani za znicza. Świeczki są tylko z wosku.
 • Galernik33sob sie 11, 2018 6:54 pm
  Parafinówka to się nadaje żeby w samochodzie silnik uszczelnić jak olej kapie.
 • ZbyniuRoksanasob sie 11, 2018 7:44 pm
  Xardas pisze: Oj tak wlasnie tak. Przeszkadza wtedy wszystko. Przeszkadza ze chodze ze jem ze sie myje nawet ze oddycham. Moze wogole ze zyje. Szczegolnie o sprzatanie jesli chodzi bo moja mama ma fiola na tym punkcie.
  Zafiksowanie na punkcie idealnego porządku (ciągłego sprzątania i robienia z tego świętości) to leczenie własnych, głęboko ukrytych kompleksów. to jest temat zastępczy, gdyż w tym się realizuje. Utrzymanie za wszelką cenę tzw. porządku, to cel sam w sobie, który jakby nobilituje...
 • ZbyniuRoksanasob sie 11, 2018 7:45 pm
  ...daną osobę w własnych oczach. I w tym przypadku nie ma mowy o jakiejś ciemnej energii, to tylko albo aż podświadome działanie, by się lepiej poczuć, mieć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.
 • ZbyniuRoksanasob sie 11, 2018 7:52 pm
  Dobro z reguły działa w pojedynkę, gdyż jest najbardziej esencjonalną, nienaruszalną formą energią. By dobro zniwelować, potrzeba wiele negatywnych istot, by owe dobro co najmniej zneutralizować, by za bardzo nie świeciło i nie rozlewało się na innych. dlatego ciągle jesteś jakby naruszany, by twoją energie rozbić. Zamiast popadać w frustrację, zmienne myśl, które za sobą ciągną niskie energie, wystarczy na początku stać się neutralnym, gdyż takie nastawienie daje większy spokój wewnętrzny...
 • ZbyniuRoksanasob sie 11, 2018 7:56 pm
  ...i nienaruszalność własnego jestestwa. Opisywałem kiedyś, jak czułem przy sobie demona. Próbował wzbudzić we mnie emocje, najlepiej, by był to strach, zdenerwowanie, irytację itp. Postanowiłem zachować spokój i być neutralny. Nie okazywać ani lekceważącego stosunku do tej istoty, ani własnej pewności. byłem całkowicie neutralny i to zbiło zło z tropu. Zaskoczyło, a ja miałem czas na spokojną afirmacje, by pozostać nienaruszonym i to coś odprowadzić. gdy w danym miejscu współpracują już dwie...
 • ZbyniuRoksanasob sie 11, 2018 8:00 pm
  ...pozytywne istoty, zło nie ma szans. ale owe dobro i miłość muszą wypływać szczerze z własnego serca. Wtedy w przestrzeni pojawia się rozprzestrzeniająca się jakby banka energetyczna, w której osoby zależne od systemu po prostu czują się nieswojo. Zaś osoby z natury dobre wręcz pławią się w takiej energii, czując się wspaniale, choć do końca nie mając świadomości, dlaczego tak się dzieje.
 • ZbyniuRoksanasob sie 11, 2018 8:02 pm
  Galernik33 pisze: Tak jak sam mówisz gdy się czepiają to powód nie gra roli i żaden argument nie pomoże. Gdy się kłócą między sobą to tylko śmieszne ewentualnie niekiedy podchodzi pod litość.
  Dokładnie tak jest!
 • Galernik33sob sie 11, 2018 8:03 pm
  Gdy zaczynałem pracować parę lat temu mówiło się. Nie nosić pracy do domu i domu do pracy.
 • Galernik33sob sie 11, 2018 8:04 pm
  Dzisiaj wiem że to bywa coraz trudniejsze ale tylko dlatego że otoczenie niekiedy pochłania i sprowadza do swojego poziomu.
 • Galernik33sob sie 11, 2018 8:07 pm
  Niekiedy nie warto próbować zrozumieć innych bo samemu można zwariować.
 • ZbyniuRoksanasob sie 11, 2018 8:09 pm
  Ja nauczyłem się niezależnie myśleć i zachowywać zarówno w pracy jak i w prywatnej przestrzeni. Z początku trzeba mieć dużo samozaparcia, ale z czasem inni nasze specyficzne zachowanie zaczynają brać za naszą normę i zwyczajnie przyzwyczajają się. Najciekawsze jest to, że przestano mnie obgadywać, komentować, gdyż sam tego nie robię, więc nie wzbudzam takiej energii i dzięki temu mam własną niezależną przestrzeń. To działa! To tylko namiastka kreowania własnej przestrzeni. Świadomie!
 • ZbyniuRoksanasob sie 11, 2018 8:11 pm
  Najlepiej zrozumieć siebie samego a do innych mieć co najmniej neutralne nastawienie. to pomaga, gdyż nie tworzysz sobie wrogów. stajesz się jakby nietykalny. Ja to nazywam umownie - psychologią tłumu.
 • Galernik33sob sie 11, 2018 8:20 pm
  Kreować własną przestrzeń świadomie? Dokładnie to wymaga wiele samozaparcia
 • Galernik33sob sie 11, 2018 8:22 pm
  Przynajmniej dla mnie nigdy nie udało się odnaleźć spokoju przez jakiś dłuższy czas. żeby wystarczająco się uspokoić
 • ZbyniuRoksanasob sie 11, 2018 8:23 pm
  Galernik33 pisze: Kreować własną przestrzeń świadomie? Dokładnie to wymaga wiele samozaparcia
  Wymaga ciągłego treningu, ciągłej uwagi, która z czasem staje się czymś zwyczajnym, naturalnym. Ale droga do tej naturalności bywa, że ciężki kawałek chleba. Jednak warto!
 • ZbyniuRoksanasob sie 11, 2018 8:24 pm
  Warto ciągle próbować, gdyż z czasem wejdzie nam to w nawyk, który stanie się czymś naturalnym.
 • Galernik33sob sie 11, 2018 8:29 pm
  Wiem gdy byłem dzieckiem byłem zupełnie inny.

  Może tak jest że gdy się pomaga innym pokonywać ich problemy samemu się je przyciąga.
 • Galernik33sob sie 11, 2018 8:32 pm
  Nie koniecznie każdy dąży do tego samego, albo każdy do tego samego tylko przy użyciu innej mapy.
 • Xardassob sie 11, 2018 8:46 pm
  To wyglada tak. Jest awantura. Ja wychodze zamykam sie w pokoju ide na dwor. Nie odzywam sie kilka dni. Zamykam sie. Proba wzbudzenia litosci wspolczucia dlaczego sie nie odzywam o co jestem zly. Ja sie otwieram. Awantura na nowo. Powod blachy. Nawet przekrecenie zdania
 • Xardassob sie 11, 2018 8:49 pm
  Wykorzystuja moja wrazliwosc?? Mozliwe. Ale to jestcos takiego.. Nakarm nas jestesmy glodni... I zas chodzi o energie.

  Po prostu na kazdym kroku jest proba krzyzowania zycia. Najczesciej kiedy cos zaplanuje. I kgos te plany przejmowal. Jak we wojsku.
  Slabe to oczyszczenie jednak bylo.
 • Xardassob sie 11, 2018 8:52 pm
  Coz. Wolalbym uniknac pewnego dzialania. Lepiej dla nich. A czy dla mnie?? Z ta Istota juz dzielilem sie kontaktem na forum.
  Wydaje mi sie ze Aron nie zlapal kontakt z Annunakim. Ale z Igigi. Istota tez dla nich pracujaca. I to by pasowalo ze Igigi moze bgc istota Gadzia. A Annunaki moze to byc okreslenie dla wszystkich niebianskich istot
 • Galernik33sob sie 11, 2018 9:30 pm
  Xardas tak jak mówisz to kup świeczkę zapal i zobacz czy będzie zmiana jeśli zwyczajnie uciekniesz to Ciebie też dogoni. Potem tak jak mówi Zbyniu przejście na neutral taka czysta karta pomaga.
  Ewentualnie jak masz podejrzenie o złych duchach pomaga kadzidło Biała Szałwia
 • Galernik33sob sie 11, 2018 9:30 pm
  Jak stosować to znajdziesz w necie
 • Xardasndz sie 12, 2018 8:35 am
  Ale czy ta swieczka nje bedzie takim dmuchaczem?? Bo pokoj mozna posprzatac ale na nowo moze byc balagan. Sprobuje bo sam jestem ciekaw.

  A tak na przyszlosc. Sa jakies metody na to aby wymusic ujawnienie takiego wampira lub Istoty niesprzyjajacej nam? Wlasnie jak np mam podejrzenie ale jak elektryk po prostu chcialbym sie upewnic. Czy tylko po czynach i slowach sie pozna?
 • ZbyniuRoksanandz sie 12, 2018 8:36 am
  Xardas pisze: Ale czy ta swieczka nje bedzie takim dmuchaczem?? Bo pokoj mozna posprzatac ale na nowo moze byc balagan. Sprobuje bo sam jestem ciekaw.

  A tak na przyszlosc. Sa jakies metody na to aby wymusic ujawnienie takiego wampira lub Istoty niesprzyjajacej nam? Wlasnie jak np mam podejrzenie ale jak elektryk po prostu chcialbym sie upewnic. Czy tylko po czynach i slowach sie pozna?
  Czucie...jest najlepszym sensorem...
 • Xardasndz sie 12, 2018 9:54 am
  Zapraszam do przeczytania mojej relaci z wczorajszej nocy ok 21. Była niesamowita manifestacja istot pozaziemskch i spadających meteorytów wyglądające jak kule ognia
  viewtopic.php?f=136&t=2481&p=13029#p13029
 • Xardaspn sie 13, 2018 11:09 am
  Poznałem kolejną osobę która mi uświadomiła że problem jest we mnie. Nie wiem czemu nie potrafie sie otworzyć na partnerkę, dziewczyna naprawde bardzo fajna a ja cały świruje. Coś jest na tym polu za mną nie tak :-/
 • Xardaspn sie 13, 2018 11:10 am
  Może powinienem się poświęcic aby siebie realizować. obserwować niebo. Badać relacje o Istotach Pozaziemskich. trenować. gdyz narazie to mi najlepiej wychodzi
 • Beyondpn sie 13, 2018 12:36 pm
  Xardas, ja też miewam problemy z relacjami "miłosnymi". Po prostu druga strona nie lubi faktu że możemy być na wyższym poziomie niż ona, czuje zagrożenie. Raz trafiłem na osobę która była na wyższym poziomie, to wtedy ja byłem agresywny.
 • Xardaspn sie 13, 2018 1:14 pm
  To jest śmieszne. Z jednej strony codziennei mówie sobie,, Od jutra dam sobie spokój. skupiam się tylko na pracy, na tym co kocham,, a jednak dalej gdzieś wchodze na strony i rozmawiam z ludźmi.
  A jak juz przychodzi co do czego to mam 100 myśli, a jak ładna dziewczyna to no,,, a nie wiadomo czy zajęta.
  Nieeee to jednak nie dla mnie. Codziennie mówie sobie pora poznać siebie, i najlepiej co mi wychodzi to to co robie
 • ZbyniuRoksanawt sie 14, 2018 8:16 am
  Xardas pisze:A jak juz przychodzi co do czego to mam 100 myśli, a jak ładna dziewczyna to no,,, a nie wiadomo czy zajęta. Nieeee to jednak nie dla mnie. Codziennie mówie sobie pora poznać siebie, i najlepiej co mi wychodzi to to co robie
  Warto rozwijać się wszechstronnie, również w uczuciach, gdyż to nas wzbogaca wewnętrznie i sami od siebie dajemy to, co w nas najlepsze.
 • Xardaswt sie 14, 2018 10:22 am
  Obrałem taką metodę że na wszystko staram się pytać ,, jaka z tego nauka płynie,, Ciekawe jak to zadziała. Kiedy tak zapytałem poczułem że tu chodzi o cierpliwość rozwój emocjonalny na tym akurat polu
 • Xardaswt sie 14, 2018 12:06 pm
  I co się ze mną dzieje :-/ zawsze przy jakiś rozmowach szczególnie z dziewczynami, nie mówiac o spotykaniach dostaje skoku ciśnienia, i czuje że mógłbym pobiec nad morze od siebie. A przy dorosłych osobach i to o wiele starszych ode mnie po prostu nic a nic. Masakra, świat światem ale czasami sam siebie nie poznaje
 • ZbyniuRoksanawt sie 14, 2018 12:20 pm
  Xardas pisze: Obrałem taką metodę że na wszystko staram się pytać ,, jaka z tego nauka płynie,, Ciekawe jak to zadziała. Kiedy tak zapytałem poczułem że tu chodzi o cierpliwość rozwój emocjonalny na tym akurat polu
  Sami ci podpowiadają, wystarczy tylko szczerze zapytać.
 • ZbyniuRoksanawt sie 14, 2018 12:23 pm
  Xardas pisze: I co się ze mną dzieje :-/ zawsze przy jakiś rozmowach szczególnie z dziewczynami, nie mówiac o spotykaniach dostaje skoku ciśnienia, i czuje że mógłbym pobiec nad morze od siebie.
  Hi hi...skąd ja to znam...to poezja życia (myśli głupieją, wirują, palpitacja serca itp.) to oprócz rozwoju duchowego najpiękniejsze, co może nas dotknąć w tym systemowym świecie <lol>
 • Xardaswt sie 14, 2018 12:47 pm
  Czy ja wiem. Wtedy człowiek nie jest sobą. To Strasznie przeszkadza. brak koncentracji brak apetytu. Ale cóż, w filmach jest tak ze jeżeli chcesz się przełamać to trzeba się zmierzyć z samym sobą i ze swoimi uczuciami. Jak juz w to poszedłem to zaryzykuje,
 • Xardaswt sie 14, 2018 4:37 pm
  Znowh proba ataku. Proby zmian i robienie ze mnie glupka. Twierdzac ze powinienem miec swoje zdanie ale narzucajac mi ich zdanie. Pokazalem im fragment z niemieckiej tv o chemikaliach na niebie. Wysmiali to.

  Ich zachowanie naprawde mnie zaczyna przerazac. Ja mowie o ludziach a oni cos do mnie co ja bym zrobil co sie wogole tematu nie trzyma
 • Xardaswt sie 14, 2018 4:40 pm
  Ale......
  Ogarnal mnie lekki szok kiedy mama stwierdzila ze prawdopodobnje ma gruoe krwi 0 rh-
  Troche mnie zatkalo. Bo gdyby zalozyc ze to prawda. To ja jestem w srodku wojny. Hehe. Rodzinka istot pozaziemskich. Ich zachowanie troche przypomina Istoty Gadzie.
  Ale jezeli tak jest. To ja jestem sam. Robie co moge.
  Powaznie coraz czesciej zastanawiam sie nad prozba o ochrone do Odpowiedniej istoty.
  To juz przestalo byc smieszne
 • ZbyniuRoksanawt sie 14, 2018 5:55 pm
  Xardas pisze: Bo to dla mnie nie jest normalne jak czlowiek chodzi krzyczy na wszystko szuka zaczepek a za moment sie smieje jak w cyrku. Takiego skoku emocjonalnego nigdy nie widzialem. Nawet babcia zaczyna widziec ze cos z nimi nie tak jest ale ona nie lepsza wbrew pozorom. No chyba ze to wynik tak zwanego okresu jakim usprawiedliwia sie zachowanie kobiet
  Strach ma wielkie oczy. Gdy dasz mu wiarę, pożre ciebie bez litości. Spokój wewnętrzny nade wszystko i pewność ochrony z Góry, którą przecież dobrze...
 • ZbyniuRoksanawt sie 14, 2018 5:56 pm
  ...wiesz, że masz.
 • Beyondwt sie 14, 2018 6:03 pm
  Xardas, to normalne że wyśmiali jakiś materiał o chemtrails-ach. Chcesz gadać? To o "normalnym" życiu, o pogodzie, o polityce, o sporcie. Gdybym gadał o duchowości z rodziną to tak samo miałbym nieco "na pieńku". Znajdź sobie przyjaciela/przyjaciółkę z którym/którą będziesz mógł spokojnie porozmawiać na tematy duchowe i to rozwiąże sprawę. NIE "EWANGELIZUJ" NIKOGO NA SIŁĘ.
 • Xardaswt sie 14, 2018 7:39 pm
  Oj tak probowali straszyc wojskiem. Za malo wojska. Ruskie nas zaatakuja. W glebi mialem niezly ubaw.
  Wiecie co. Nie tylmo w wypadku agresywnego zwierzecia ale takze w wypadku ludzie faktycznie nie mkzna okazywac strachu gdyz to zielone swiatlo dla nich. Chyba zaczynam miec coraz wyrazniejszy obraz sytuacji
 • Xardaswt sie 14, 2018 7:43 pm
  O sporcie jak najbardziej natomiast polityka jest tak zaklamana przez tv zs nie warto. W tv nie mowia wszystkiego. A stacje tylko do nienawisci nawoluja. Anomalie pogodowe to normalny okres. Tak bylo po prostu w historii ziemi z tego co sie doczytalem.
  Gora ma duzo cierpliwosci. Choc to wszystko widza momentami czuje ze probuja naprowadzic mnie na droge
No one is chatting
1
©
 • Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Kosz
  Forum obudzeni.info istnieje po to abyśmy dzielili się wartościami Światła!
  Celem Naszej Społeczności jest budowanie wspaniałej atmosfery, pełnej Bezinteresownej Miłości i Zrozumienia, Podnoszenie WiBrAcJi, Pomoc w rozwiązywaniu problemów. Oglądanie/Czytanie/Tworzenie przekazów osób Obudzonych, Oświeconych, Rozwijających się Duchowo.
  .
  <fala>
  .
  Jeżeli jednak jakiś post przynosi złe owoce USUŃ TO! Proszę Cię, jeżeli Twoje Serce, Twój wewnętrzny radar wykryje tutaj jakąś treść rozbijającą energię forum (poziom zniewolenia umysłu, negatywnych emocji, mroku lub spam) ZGŁOŚ TO! --->
  Porządkowaniem treści forum zajmuje się zespół ok. 20 Funkcyjnych osób. Każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie poprzez głosowanie Starszyzny Forum. Należeć do Starszyzny może każdy użytkownik ze stażem 50 merytorycznych postów, więcej --->
  .
  <zomby>
  .
  Kosz - tutaj Funkcyjni przenoszą zgłoszone posty, które ulegają automatycznej kasacji po 7 dniach.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
   

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 17 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 16 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników (183) było online 08 wrz 2016, 18:39

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]
Legenda – kolory grup: Administratorzy, Moderatorzy globalni, Redaktor, Współtwórca, Nauczyciel, Chętni na spota, Zarejestrowani użytkownicy, Nowo zarejestrowani użytkownicy

Urodziny

Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Statystyki

Liczba postów: 11977 • Liczba tematów: 2375 • Liczba użytkowników: 1573 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: jarek1221

cron