• Xardasśr lut 14, 2018 10:02 am
  Tak wogóle krzywo na mnie popatrzyła i znowu coś jej się nie spodobało. Bo myślę o zmianie jedzenia już nie mówiąc pod kątem duchowym ale i dla mnie na treningach będzie lepiej
 • Xardasśr lut 14, 2018 10:04 am
  Boje się tylko o jedno. Ta moja zmiana prędzej czy później zwróci uwagę mojego otoczenia i sie zaczną zastanawiac co mi jest i pewnie znowu wymyslą badania i nie wiem ale czuje ze moze przyjsc taki moment kiedy nie bede miał wyjscia. No bo oni sami to zauważą że się zmieniam i co wtedy ??? Czy wy też komuś mówiliście ?? A może da się to jakoś ,, obejść,, nie kłamiąc oczywiście.
 • Xardasśr lut 14, 2018 10:07 am
  Tak samo w rozmowach. Należe też do innych Grup czy to nawet na FB i ludzie się zapytają prędziej czy później że skąd ja to wiem ?? Nie licząc tego co oglądam wiec co wtedy ?? Powiedziała mi to istota z kosmosu ?? byłem tu i tam i widziałem to i to ?? W sumie Aron przecież rozmawia z ludzmi, posyła filmy
 • Darekśr lut 14, 2018 5:34 pm
  @ ZbyniuRoksana, -Ty się znasz na postępowaniu z zywnością,mam pytanie lepiej jest w celu dłuższego przechowywania próżniowego żywności używać zgrzewarki czy pompki?Nie wiem jak działa zgrzewarka ,czy podgrzewa i obkurcza folię.Pompka próżniowa wysysa powietrze z folii.
 • ZbyniuRoksanaśr lut 14, 2018 5:54 pm
  Xardas pisze: Boje się tylko o jedno. Ta moja zmiana prędzej czy później zwróci uwagę mojego otoczenia i sie zaczną zastanawiac co mi jest i pewnie znowu wymyslą badania i nie wiem ale czuje ze moze przyjsc taki moment kiedy nie bede miał wyjscia. No bo oni sami to zauważą że się zmieniam i co wtedy ??? Czy wy też komuś mówiliście ?? A może da się to jakoś ,, obejść,, nie kłamiąc oczywiście.
  ...nie przejmuj się tym, co ludzie będą mówić. To też nauka wsłuchiwania się w siebie, a nie innvch....
 • ZbyniuRoksanaśr lut 14, 2018 6:00 pm
  ...bo twoje dobro jest najważniejsze. Jesli tak czynisz, by tobie, twojemu ciału i duszy było jak najlepiej, to również inni nieświadomie zaczną powili, małymi kroczkami podobnie postępować. Moi rodzice się przez dwa lata dziwili, a w między czasie sami ograniczyli spożywanie mięsa, jedzą więcej zieleniny i podrzucając im książkę "Ukryte terapie" Zięby, zaczęli już inaczej spoglądać na świat, choć dalej tkwią w systemie, to jednak go nieświadomie naruszają. Nie przejmując się...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 14, 2018 6:03 pm
  ...niepochlebnymi opiniami innych, pozbywasz ich argumentów, które na ciebie po prostu nie działają. U mnie wszyscy wiedzą, co nie jadam, ale też widzą, że nie wiem co to lekarz, chemia w postaci tabletek, suplementów, bo czuję sie świetnie. Twoje samopoczucie, wewnętrzna radość i nie podatność na docinki jest najlepszym argumentem do odmiany otoczenia, w którym przebywasz nie zawsze z własnej woli. To ćwiczenie siebie, własnych mysli, postrzegania i zdeterminowania w słuszności własnej drogi.
 • ZbyniuRoksanaśr lut 14, 2018 6:09 pm
  I warto uruchomić wyobraźnię do upiększania rzeczywistości chociażby przez odpowiednią argumentację dopasowana do danych realiów życia. Nie chcesz spożywać mięsa, to nie mówisz, że ono jest afe, tylko nie chcesz go spożywać, gdyż zbyt długo je trawi twój organizm, co wpływa na twój trening, bo jesteś bardziej przez to bardziej ociężały i nie masz radości z treningu. To też kreowanie własnej przestrzeni, choć bezpośrednio w zależności od zaistniałych czynników z dobrem dla ciebie i spokojem....
 • ZbyniuRoksanaśr lut 14, 2018 6:11 pm
  Twoich na swój sposób zatroskanych rodziców. To ciągłe szukanie tej kruchej równowagi pomiędzy twoim rozwojem a zastygłym systemem twojego otoczenia. Baw się, próbuj tak, by każdy z twojej kreacji coś pozytywnego mógł wynieść, bo wtedy to twoja wielka wygrana.
 • ZbyniuRoksanaśr lut 14, 2018 6:17 pm
  Darek pisze: @ ZbyniuRoksana, -Ty się znasz na postępowaniu z zywnością,mam pytanie lepiej jest w celu dłuższego przechowywania próżniowego żywności używać zgrzewarki czy pompki?Nie wiem jak działa zgrzewarka ,czy podgrzewa i obkurcza folię.Pompka próżniowa wysysa powietrze z folii.
  ..pojadę po równej pochyłej, produkty spożywa się w stanie jak najświeższym, przedłużanie ich termin to tylko strata w ich wartości. Jak już przechowywać, to wyłącznie w szklanych pojemnikach...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 14, 2018 6:22 pm
  ...folie itp. opakowania zawierają szkodliwe substancje, które przechodzą do produktów żywnościowych, a za ich pośrednictwem do naszego organizmu. Zatem na krótko w lodówce. Ja kupuję na góra dwa dni, choć to uciążliwe, nic nie marnuję i mam świadomość, że spożywam nie-zleżałe produkty. Dlatego w temacie długiego przechowywania się nie odnajduję, bo sam fakt długiego przechowywania z wyjątkiem opakowań szklanych nie ma większej wartości.
 • Xardasczw lut 15, 2018 8:10 am
  Czyli po prostu działać bawić się :) a wpływy energii po prostu zaczną robić swoje, odczują moje pole i sami nieświadomie będą się zmieniać. No brzmi ciekawie :)
 • Xardasczw lut 15, 2018 8:14 am
  A takie pytanie. Czy brak regularności w medytacjach. no np w jeden dzień medytuje 30 minut w drugim godzina a przez 2-3 dni wogóle. Niestety natłok zajęć sprawia że śpie z reguły po 6 godzin średnio i kiedy próbuje medytować po prostu dostaje jakiegoś wstrząsu. Nie wiem np ręka sama mi drgnie lub noga, bo jeszcze nie zdarzyło mi się zasnąć w medytacji. Czy np odpuszczenie sprawia że człowie się ,, cofa ,, ??
 • ZbyniuRoksanaczw lut 15, 2018 7:08 pm
  Medytacja nie jest codziennym, systematycznym posiłkiem. Nie dajmy się zwiariować. Wydaje mi się, że każda systematyka zabija kreatywność i twórczość w nas. Gdy mam ochotę, nastrój, przy tym warunki zewnętrzne również sprzyjają, to bujam w obłokach. Na siłę można być uprzejmym, miłym, grzecznym ale w wymuszanej medytacji. Tak to nie działa. Sam wiesz, że to stan lotnej percepcji, przebywanie w subtelniejszych przestrzeniach, do których się wybieramy z radością i lekkością.
 • ZbyniuRoksanaczw lut 15, 2018 7:13 pm
  Gdy jej brak, to żyjemy własnym życiem, gdyż rozwój nie jedno ma imię, i nie jest nim wyłącznie medytacja, a samo życie, jego postrzeganie i coraz większe czucie. Medytacja jest jednym z elementów owego rozwoju, czucia coś więcej niż otaczający nas fizyczny świat. Cofasz się wyłącznie wtedy, gdy wracasz do starych nawyków, niskich emocji itp. przypadłości znanych z systemowego życia większości. Długość medytacji nie ma znaczenia, a jej wyrazistość, która z czasem przybiera na sile.
 • ZbyniuRoksanaczw lut 15, 2018 7:17 pm
  Po prostu czuj, co tobie sprzyja, a co nie. Poznałem człowieka, który przez 15-lat systematycznie uprawiał medytację tybetańską w japońskiej odmianie, i się bardzo obruszył, gdy zauważyłem, iż jego systematyczność zabija kreatywność i czucie. Dowcip w tym, że potrzebował uścisnąć mą dłoń, by poczuć, kim jestem w energii. mi wystarczyło być obok niego, by czuć smutne rozdroże, w którym utkwił. Gdyż utkwił w konkretnej technice, w konkretny sposób uskutecznianą.
 • ZbyniuRoksanaczw lut 15, 2018 7:23 pm
  A chodzi wyłącznie o czucie, o poszerzanie własnego czucia poza nasz trójwymiarowy świat. Chyba nie zamierzasz ze stoperem w ręku patrzeć, ile czasu za każdym razem spędziłeś gdzieś tam. Tym bardziej, że "tam" nie ma ani czasu, ani odległości a wyłącznie intencja (myśl) która powoduje skutek.
 • Xardaspt lut 16, 2018 6:15 am
  Nie no oczywiscie ze nie nie ma co przesadzać :D <hahaha> Po prostu czasem czuje że czegoś mi brakuje. Medytacja to dość ogólne pojęcie i nawet pomijając bujanie ale to też odpoczynek. Fajnie dziekuje bardzo :)
 • Dareksob lut 17, 2018 11:32 pm
  ZbyniuRoksana pisze: Mój komp padł, pokazał mi palec wskazujący. Będzie zatem reset całkowity systemu i mam nadzieję, ze dane zostaną, w tym twój filmik :]
  zrób takaby dane pozostały-jeśli miałeś dwa dyski C i D to można zrobić reset samego C. Pamiętasz czy ten filmik miałeś może na dysku D?
 • ZbyniuRoksanasob lut 17, 2018 11:40 pm
  Sciągnąłem dane na płyty dvd i pozostaje teraz poszukać, w tym co mam. Komp odpalony, to będę się bawił. Jesli znajdę, to podeśle na poczcie obudzonych :)
 • Xardasndz lut 18, 2018 7:49 pm
  Czy duszą/opiekun sami się przedstawią/pokarzą jeżeli uznają że czas i miejsce ?? Czy można ich o to poprosic ??
 • ZbyniuRoksanapn lut 19, 2018 7:58 am
  Opiekun sam wie, czy się ujawnić czy też nie. To jest jego świadoma decyzja. Bywa, że może się najpierw pokazać wizualnie w medytacji, śnie, wyciszeniu i tylko tyle. Możesz usłyszeć w swojej głowie imię opiekuna, które nikomu nie powinno się zdradzać... Zawsze można prosić, ale to on wie najlepiej, co dla ciebie najlepsze w danym momencie życia. Tutaj ciekawa dyskusja na ten temat viewtopic.php?f=157&t=1698
 • Xardaspn lut 19, 2018 8:58 am
  Czyli wszystko przyjdzie z czasem i postępęm tak jak przeczuwałem. Dziekuje :)
 • Xardaswt lut 20, 2018 11:03 am
  Wiecie co ja zauważyłem? i to już od jakiegoś czasu. Czy tylko ja czuje takie jakby wibracje na ciele ? takie jakby chodziły mrówki ?? W różnych częsciach. w nogach rękach najsilniej. Są momenty kiedy czuje to na całym ciele i wtedy dzieje się w medytacjach. a są momenty kiedy bardzo słabo czuje. Jak się domyślam to pewnie energia ale z czegoś to wynika zapewne czy sie czuje to mocniej lub słabiej prawda ??
  Od czego to zależy to czucie wibracji na całym ciele ??
 • ZbyniuRoksanawt lut 20, 2018 3:51 pm
  Zmieniasz się jak gąsienica w motyla. Zmieniasz swoją wibrację i energię, która jeszcze nie jest stabilna, ze względu na otoczenie, wewnętrzne rozterki i poszukiwania. Czując inne energie, twoje ciało próbuje się do nich dopasować, tak samo, jak nie chce się dopasowywać do niewspółgrających niskich wibracji. Z czasem, gdy osiągniesz coraz większą stabilność odczuć, energii i świadomości, wszystkie odczucia staną się naturalne, na zasadzie czucia...
 • ZbyniuRoksanawt lut 20, 2018 3:51 pm
  ....gdyż ciało samo w sobie po przez twój rozwój automatycznie się dostroi. Jednak, jak zwykle, cierpliwość jest wskazana, gdyż każda zmiana wymaga czasu, by się do niej dostroić i z nią współgrać.
 • Xardaswt lut 20, 2018 6:52 pm
  Czyli moja wibracja kiedy nie zgadza sie z wibracja otoczenia wtedy czuje takiie drgania??
 • ZbyniuRoksanawt lut 20, 2018 7:58 pm
  Poleciałeś trochę w myślowy skrót. Osobiście po prostu czuję energię, jednak negatyw z poziomu demona i nisko wibracyjnych bytów jako ból w klatce piersiowej (to takie odczucie, choć mocne jest po to, bym mógł za wczasu reagować). U ciebie może to być zarówno reakcja twojego organizmu na zmieniającą się w tobie wibrację (wzrastanie), gdyż bardzo szybko lecisz (rozwijasz się) przy zdeklarowanej pomocy Góry, i ciało może po prostu nie nadążać za tak skokowymi zmianami twojej świadomości...
 • ZbyniuRoksanawt lut 20, 2018 8:02 pm
  ...albo w tym szybkim rozwoju zaczynasz tak mocno niewspółgrające z tobą energie (wibracje) odczuwać całym sobą. Sam wyczujesz, czemu akurat tak się dzieje a nie inaczej i dlaczego? To zawsze kwestia indywidualna, gdyż jesteśmy niepowtarzalnymi istotami z boska iskierka w sobie, która w tobie pięknie się budzi :)
 • SunLightwt lut 20, 2018 9:05 pm
  Hej witam po czasie. Takie małe pytanko, czy wiecie jak zacząć rozpuszczać swoją karmę? Rodzinną, osobistą, religijną itd. Ten cały szlam, który nas otacza i nas blokuje? Może jakiś ciekawy autor bądź technika? Niedawno odkryłem ciekawą technikę przebywania w ciele, a nie umyśle jak to często mam w zwyczaju. Trzeba trochę ruszyć z rozwojem duchowym, a są pewne obciążenia i niepewności, które mi w tym przeszakadzają. Pozdrawiam
 • Xardaswt lut 20, 2018 10:09 pm
  To znaczh jezeli tak czuje to wiecej sie dzieje i widze wyrazniej zauwazylem. Bardzo czesto dostrzegam yraznie postac ale niestety nie wiem jako nowy czy to dobre czy nie. Jak sie dobrze przyjze to i cos w rodzaju aury otoczki zobacze. Czyli cialo sie dostraja tak to nalezy rozumiec ? Czy to moze byc naprawde wiele przypuszczen ?
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 4:24 pm
  SunLight...karma jest po to, by po przez "nią" się uczyć, by doświadczać i wzrastać. Termin - rozpuszczanie karmy - jakiś czas temu mocno popularne u niektórych ezoterycznych postaci na YouTube, to jakieś nieporozumienie. Przepracować własną karmę, owszem można po przez pozbycie się ciążących naleciałości obecnych w tym życiu. Do tego trzeba samoświadmości, pilnej obserwacji własnych poczynań w dotychczasowym życiu i otoczenia, w którym tkwimy, egzystujemy. Nic nie dzieje się...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 4:32 pm
  ...się przypadkiem, i każde zdarzenie w twoim życiu czemuś służy, tylko czasem to trudno dostrzec. Sam przez ten proces przechodziłem i nadal przechodzę, ale już świadomie. Jak się pozbyć różnych klimatów, które wymieniłeś, a które ciągle zatruwają twoja przestrzeń? Nie istnieje jedna słuszna recepta, gdyż każdy z nas jest inny. Ale ostatnio u Arona pojawił się ciekawy filmik dot. oczyszczania własnego umysłu, przez to i całego ciała z różnych naleciałości. Sam mając świadomość dwóch...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 4:40 pm
  ...klimatów czasem brudzących mą energię wykorzystałem ową wizualizację (https://www.youtube.com/watch?v=rgpU3wUq5Oo&t=2135s) by zobaczyć, czy coś się zmieni. Za pierwszym razem właściwie nic. Zmieniłem strategię, i postanowiłem słuchając tą modlitwę, medytację bezwiednie, wczuwając się w samą energię oczyszczającą i odpłynąłem gdzieś w dal, by powrócić do konkretnego momentu jego wypowiedzi będącego jakby finałem mego oczyszczenia. Finał przejawił się rozbłyskiem mocnego światła mimo...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 4:49 pm
  ...zamkniętych oczu i powrotu do realu, choć wizualizacja Arona dalej trwała (dla mnie się zakończyła). Więc położyłem się spać, by rano poczuć podskórnie, iż jeden ważny temat, kulejący za mną przez większość życia wycięło i pozostało tylko suche wspomnienie. Byłem zaskoczony, to też po kilku dniach ponowiłem ten sam schemat powtórzyć z intencją ogólnego oczyszczenia i pojawił się ten sam efekt. Można zatem medytację/wizualizacje potraktować jako swego profilaktykę, a być może i u ciebie...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 4:56 pm
  ...pojawią się jakieś ciekawe sensacje. Kto wie? Ciekawą alternatywą jest wylanie z siebie wszelkich przygniatających klimatów, które w wersji bardzo przystępnej opisał Xardas na podstawie tez Arona, ale w bardzo przejrzystej i przystępnej formie (viewtopic.php?f=136&t=2445&start=10) w ostatnim poście na tej stronie. Może być bardziej czyszcząca, choć sam nie próbowałem. Nie podaje tu żadnych technik, które mogą działać, ale jednocześnie ograniczają nas...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 5:02 pm
  ...w poznawaniu, gdyż każda technika ma swoje ograniczenia i nie do każdej energii w nas będącej musi pasować, a może ograniczać. W obwodzie pozostają wizyty u terapeuty, który ma wgląd w naszą energię, poprzednie wcielenia i potrafi nas ukierunkować na ich przerobienie, choć nie może wprost wskazać danego problemu, problemów, bo sami w tym wcieleniu musimy z nimi się zmierzyć. Ale to może sporo kosztować. Znam taki przypadek, który wymagał kilkunastu wizyt, gdy koszt jednej to podobno...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 5:07 pm
  ...około 300 zł. Efekt jest, przyspieszenie rozwoju bardzo szybkie, ale tez przerobione traumy w krótkim czasie wymagają dużej odporności emocjonalnej. Ja sam lubię dochodzić do pewnych rzeczy, ale jak wyżej napisałem, nie wszystko sie da doczyścić. Czasem trzeba impulsu, energii z zewnątrz, by się uporać z własnymi klimatami. Wybór jest zawsze, sęk w tym, że trudniej utrafić w odpowiednie dla nas rozwiązania naszych niewspółgrających z nami energiami w nas. Ale kto nie próbuje...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 5:07 pm
  ...to pozostanie w marazmie systemowego zniewolenia, ale jakże przyjemnego :]
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 5:15 pm
  Xardas...świat duchowy jest obok nas, oddzielony bardzo cienką linią. Właściwie istnieje na styku z nami. Jeśli możesz jedną nogą być "tam" i rozmawiać z istotą nieziemską, jednocześnie wykonując czynności w naszym trójwymiarowym świecie, to możliwe, że wyczuwasz różne byty, duchy, czy demony fruwające wokół, a szukające niskich wibracji, by się nimi nakarmić (dot. np. rodzinnych klimatów). Chcąc mocniej poczuć niskie wibracje, wystarczy, że się wybierzesz do jakiejś wielkiej...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 5:21 pm
  ...galerii handlowej, gdzie szemranych energii i bytów szukających odpowiedniego żywiciela jest naprawdę dużo. Pojawiają się filmiki z monitoringu w sieci, gdy ciemne smugi (byty duchowe) przeskakują z jednego człowieka do drugiego. Sam wchodząc do takiego przybytku, czuję się źle i afirmuję o odpychanie ode mnie energii nie spójnych z energią miłości i dobra, płynącej od Źródła. Bywa tak, że powiększająca się czułość na tzw. świat niewidzialny, może mieć różne konsekwencje....
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 5:26 pm
  Jedną z nich może być widzenie (dostrajanie się) do dusz, które ugrzęzły na granicy świata fizycznego z powodu nagłej śmierci, wypadku, zabójstwa, katastrofy itp. Gdy wyczują, że ich dostrzegasz, będą chciały sie z tobą skontaktować, gdyż inni ludzie ich nie dostrzegają. Gdyby kiedyś się tobie coś takiego zdarzyło, i przyciągało owe nieszczęsne dusze nie umiejące przejść do światła, to albo próbujesz pomagać za pośrednictwem Góry, albo mocną intencja również Górę prosisz o blokadę...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 5:31 pm
  ...tego potencjału. Możliwości twojego odczuwania teraz jest wiele, zatem trzeba na spokojnie wczuwać się w to, co dzieje sie z twoim ciałem, umysłem i wzrastającą świadomością. Ja mogę jedynie dzielić się pewnymi spostrzeżeniami, ale ogarnięcie całości należy wyłącznie do ciebie. I tu dodatkowe spostrzeżenie - czytanie różnych interesujących treści ma jeden plus, więcej wiesz i łatwiej się poruszać i ogarniać przestrzenie, które staja sie powoli tak odczuwalne jak real na ziemi. Cóż...
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 5:34 pm
  ...pozostaje tylko na spokojnie wczuwanie sie w własne ciało, jego reakcje w współgraniu z świadomością, która z czasem zacznie w tobie udostępniać wewnętrzna wiedzę, którą ma każdy w nas, a która zna odpowiedzi na wiele zaskakujących pytań. Trzeba sie wczuwać, obserwować i wyciągać wnioski. Czas bezwiednych, wolno puszczanych myśli u ciebie sie kończy, bo przy wzmożonym odczuwaniu, każda myśl (intencja) może mieć moc sprawczą - a to już kreowanie własnej przestrzeni :]
 • Xardasśr lut 21, 2018 9:19 pm
  Czyli po prostu zostaje nauka i poznawanie. I tak musze zrobic. Poprobowac nauczhc sie sluchac oswoic sie z tym. A co do mysli juz o tym zostalem ostrzezony :) Wystatczy prosty eksperyment. Pomyslec o czyms zlym o nie wiem jakiejs scenie z filmu zabojstwie klotni lub przeklinaniu i pomyslec o czyms dobrym z poziomu serca. Roznica ogromna i to najlepszy dowod na to ze mysli sa energiami
 • ZbyniuRoksanaśr lut 21, 2018 9:59 pm
  <lubie_to>
 • ZbyniuRoksanasob lut 24, 2018 10:41 am
  Zaproszenie na wspólną sobotnią medytację!
 • Dareksob lut 24, 2018 10:41 am
  Zarąbisty sen miałem-po nici przez okno człowiek za człowiekiem jak skoczkowie z samolotu tylko ze przez okno wlasnie,a potem wysoko z nimi,bez skrzydel i spadochronow.jak po nici.ciekawe
 • Dareksob lut 24, 2018 10:41 am
  Wysoko w górę
 • ZbyniuRoksanasob lut 24, 2018 10:42 am
  Jak ptaki :]
1
©

Who is chatting

No one is chatting
Refreshes every 60 seconds